1

Temat: Gdzie kupujecie ciuchy w internecie??

Hej dziewczyny:)
Macie jakies sprawdzone strony internetowe gdzie można kupić ciuchy?:) Ja wam polecam serwis https://okeno.pl/  mozna upolować naprawdę fajne ciuszki!

Ostatnio edytowany przez Marta27 (2018-03-20 19:54:41)

2

Odp: Gdzie kupujecie ciuchy w internecie??

Są już na ten temat wątki, najlepiej zajrzyj do działu Moda na tym forum:)
Ja akurat kupuję tylko w butikach w mojej okolicy, więc  nie pomogę.

3

Odp: Gdzie kupujecie ciuchy w internecie??

Zależy jakie wink Na pewno można na allegro albo aliexpres wink
Ja np kupowałam u Nioski, czy też w ebutik

4

Odp: Gdzie kupujecie ciuchy w internecie??

witam i pozdrawiam

5

Odp: Gdzie kupujecie ciuchy w internecie??

Wow ja kupuję gdzie się da. Tam gdzie jest fajny ciuch i cena do przyjęcia. Ubezpieczyłam nawet swoje zakupy online w banku Raiffeisen na wypadek gdyby przesyłka okazała się nie tą którą zamówiłam.

6

Odp: Gdzie kupujecie ciuchy w internecie??

Polecam Showroom, znajdziecie na pewno unikatowe rzeczy! A jak wolicie oszczędzić to nie ma to jak lumpeksy!

7

Odp: Gdzie kupujecie ciuchy w internecie??

To zależy jakiego rodzaju rzeczy cię interesują,Ja na przykład lubuje się w bardzo kobiecych ciuchach jakimi są sukienki,jeśli szukasz dobrej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach i na każdą okazje to każda kobieta powinna znaleźć coś dla siebie.

8

Odp: Gdzie kupujecie ciuchy w internecie??

Na lejdi.pl, moodo.pl, tam są najciekawsze ciuszki dla mnie.

9

Odp: Gdzie kupujecie ciuchy w internecie??

Bardzo często korzystam z dni darmowych dostaw w sklepach LPP (mohito, sinsay, cropp, house, reserved), bo niestety mam dość daleko i odbiór stacjonarny nie wchodzi w grę. Poza tym bardzo lubię moodo.pl, czasem się zdarza zamówić coś z butiku, zoio, yups. Zdarza mi się zabawiać coś na vubu, ale jak dla mnie loteria.

10

Odp: Gdzie kupujecie ciuchy w internecie??

Na olx, bo tam często ludzie tanio wystawiają nowe, które się na nich nie mieszczą, albo czyszczą szafę - jest wiele okazji

11

Odp: Gdzie kupujecie ciuchy w internecie??

Ja lubię ubrania od polskich projektantów,  czasem są okazyjne ceny i wtedy kupuję.