1

Temat: Stalowa Wola

Ogłoszenie matrymonialne: Kto ma zbędną czekoladę może przynieść ją do punktu zbiórki w moim domu. Przyjmę każdą ilość. W zamian oferuję dozgonną przyjaźń.

2

Odp: Stalowa Wola

Czyli szukasz głównie czekolady...? Ale z nią trudno się zaprzyjaźnić bo zaraz znika... wink

3

Odp: Stalowa Wola

Moja droga... czekolada jest nośnikiem energii, która zgodnie z prawem zachowania energii nie może zniknąć, tylko musi zmienić postać. Tak więc... była sobie czekolada, a jest 2 cm w biodrach big_smile

4

Odp: Stalowa Wola

Serio nie ma nikogo z tej biednej części Polski? big_smile

5

Odp: Stalowa Wola

Kurcze, niestety nie te rejony a byłaby to całkiem dobra opcja bo postanowiłam nie jeść czekolady (ze względu na cerę) i nosiłabym do Ciebie czekoladę w zamian za kawę big_smile Tylko przy mnie nie mogłabyś jej jeść bo nici z moich postanowień wink

6

Odp: Stalowa Wola

Spokojnie, wsuwałabym w ukryciu, bo nie mogę upubliczniać swoich czekoladowych łakomstw z taką figurą. Nie przystoi pulchnoudej kobiecie zajadać się czekoladą na oczach ludzi, bo jeszcze jakiś komentarz by zepsuł apetyt wink

7

Odp: Stalowa Wola

Zapraszam do znajomości każdego, kto chciałby po zakończeniu kwarantanny żyć trochę bardziej intensywnie. Odkopać się po tej epidemii i zawalczyć o zdrowie, kondycję i relacje z ludźmi...

8

Odp: Stalowa Wola

No ciekawe kiedy się odkopiemy tak bardziej smile Na szczęście nikt nam już lasów nie zamyka, a tylko ewentualnie do kawiarni nie wpuszcza big_smile

9

Odp: Stalowa Wola

Po pandemii zostało mi poczucie, że to ograniczenie wolności nie było zgodne z logiką ani prawem...

10

Odp: Stalowa Wola

Nie było, ale to chyba wynika z tego, że nikt nie był na to gotowy i trzeba było trochę na ślepo podejmować pewne decyzje. Zagrożenie, które nie było w pełni rozpoznane, zmuszało do podejmowania bardziej radykalnych kroków, bo lepiej być bardziej ostrożnym, niż za mało ostrożnym.

Co innego później, jak sytuacja zaczynała się klarować. Niektóre obostrzenia były bardzo niepotrzebne i zwyczajnie głupie, jak to noszenie maseczek na wolnym powietrzu obowiązujące wszędzie, a nie tylko tam, gdzie zagęszczenie ludności jest większe.

11

Odp: Stalowa Wola

Nie wyobrażam sobie dalszych ograniczeń,  już po tych 2 latach mam dość....

12

Odp: Stalowa Wola

Tym razem byłoby chyba więcej niezdyscyplinowanych, bo już zobaczyliśmy, na ile wirus jest groźny, a ile można popuścić.