1

Temat: nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu to problem, o którym często się nie rozmawia. Dla osób, których dotyczy jest to bardzo krępujące. Warto wiedzieć, że z pomocą mogą przyjść wkładki. Jednak one nie rozwiążą za nas problemu. konieczna jest wizyta u lekarza.

2

Odp: nietrzymanie moczu

Tak, lepiej pozbyć się problemu niż go tuszować... Polecam iść do ginekologa, niech decyduje jakimi metodami przywrócić tam prawidłowe działanie...

3

Odp: nietrzymanie moczu

[quote=paulina88]Nietrzymanie moczu to problem, o którym często się nie rozmawia. Dla osób, których dotyczy jest to bardzo krępujące. Warto wiedzieć, że z pomocą mogą przyjść wkładki. Jednak one nie rozwiążą za nas problemu. konieczna jest wizyta u lekarza.[/quote]
Chcesz doradzić??Czy o co tu chodzi??

4

Odp: nietrzymanie moczu

na początek warto najpierw spróbować ćwiczyć mięśnie kegla ale nie ma co się spodziewać szybkich efektów. Jeśli ktoś chce szybko załatwić tę dość problematyczną dolegliwość to powinien skonsultować się z kimś od ginekologii estetycznej. Dzięki temu można bardzo szybko pozbyć się nietrzymania moczu i zacząć normalnie funkcjonować

5

Odp: nietrzymanie moczu

Niestety jeżeli chodzi o wkładki, jest to jedynie doraźne rozwiązanie. W związku z czym nie wyeliminują one w pełni problemu. Można natomiast skorzystać ze specjalnego zabiegu, który to pomoże rozwiązać problem nietrzymania moczu w Łodzi, a tak konkretnie mam tutaj na myśli   . Za jego bowiem sprawą każda kobieta dotknięta taką przypadłością, ma szansę pozbyć się jej w 100 procentach i na nowo cieszyć się aktywnym życiem, bez przykrych niespodzianek.

6

Odp: nietrzymanie moczu

To są drogie operacje, przeciętnej kobiety nie stać, może gdyby nie płaciła co miesiąc składek na NFZ tylko odkładała na taki zabieg, to byłoby łatwiej. Bo NFZ tego nie refunduje...

7

Odp: nietrzymanie moczu

Ale warto wydać te pieniądze żeby się pozbyć problemu, który utrudnia życie...

8

Odp: nietrzymanie moczu

Czytałam, że można laserowo pozbyć się tej przypadłości.

9

Odp: nietrzymanie moczu

najpierw spróbuj fizjoterapii, bardzo często to pomaga, ten Pan specjalizuje się w zakresie takich przypadłości , poczytaj sobie na jego stronie jak wygląda wizyta, a najlepiej skontaktuj się z nim i omów problem z pewnością Ci doradzi czy jest w ogóle sens podjąć się tego.

10

Odp: nietrzymanie moczu

Z nietrzymaniem moczu najlepiej zgłosić się do lekarza. Siostra miała podobny problem i leczyła się w ] . Na szczęście zabieg nie był konieczny, bo to było początkowe stadium. Wystarczyło leczenie farmakologiczne, a także wykonywanie ćwiczeń na wzmocnienie mięśni dna macicy

11

Odp: nietrzymanie moczu

Moja bratowa miała problem z nietrzymaniem moczu i zanim udała się do lekarza to używała wkładek urologicznych. Z tego co pamiętam to kupiła je w tym sklepie internetowym:   i były jej bardzo pomocne w codziennym funkcjonowaniu. Po jakimś czasie udała się do specjalisty, który drożył leczenie farmakologiczne i z tego co wiem udało się ten problem zwalczyć.

12

Odp: nietrzymanie moczu

ginekologia sobie z tym radzi smile czy drogie czy tanie? no to chyba zależy od sytuacji danej osoby, dla jednych to nie będzie dużo, a dla innych i owszem, ale wydaje mi się że ten tysiak to nie jest tak duzo w kontraście z tym, z czym musi się zmagać kobieta z wnm

13

Odp: nietrzymanie moczu

Miałam problem z nietrzymaniem jak miałam zapalenie pęcherza, jak się doleczyłam urofuraginum max to problem zniknął, tydzień brania tabletek i przeszło.

14

Odp: nietrzymanie moczu

Nie mam za bardzo wiedzy w tym temacie... Dlatego też raczej dość ciężko będzie mi pomóc...

15

Odp: nietrzymanie moczu

Spotkała się któraś z was z nietrzymaniem moczu po porodzie? Czy tabletki  moga pomoc na moj problem?

16

Odp: nietrzymanie moczu

Z problemem się spotkałam, ale z tabletkami nie. Polecam ćwiczenia mięśni dna miednicy,  i zobacz próbki środków chłonnych, może coś Ci się przyda. A jesli problem jest większy to idź do lekarza.

17

Odp: nietrzymanie moczu

Przy nietrzymaniu moczu bardzo duży dyskomfort przynosi nieprzyjemny zapach moczu, więc warto od razu się z nim rozprawić. U nas pomógł krem  - doskonale neutralizuje ten zapach, w związku z czym osoba z tą przypadłością czuje się pewniej smile

18

Odp: nietrzymanie moczu

Na stronie producenta artykułów higienicznych dla osób z nietrzymaniem moczu - Tena, można zamówić bezpłatną próbkę supercienkich podpasek, klasycznych podpasek lub bielizny chłonnej, wkładek dla mężczyzn, bielizny dla mężczyzn, zestawów z pieluchomajtkami oraz kremami dla osób starszych. Za friko smile

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2021-03-17 23:33:33)

19

Odp: nietrzymanie moczu

Bez wkładek to się nie da funkcjonować, to po pierwsze. Aczkolwiek nie leczą one problemu. Dlatego wizyta u dobrego urologa jest kluczowa żeby pozbyć się problemu. Ja zapisałam męża na konsultację urologiczną . Lekarz przeprowadził dokładny wywiad, miał też badanie przepływu moczu zlecone, usg pęcherza. Podejście naprawdę super, a leczenie przede wszystkim skuteczne. Już teraz mąż nie boi się kichnąć itp.

20

Odp: nietrzymanie moczu

Mam podobny problem sad

21

Odp: nietrzymanie moczu

Moja siostra po dwóch porodach też się z tym zmaga, bo niestety mięśnie już straciły elastyczność...

22

Odp: nietrzymanie moczu

Moje chyba straciły od nieużywania... hmm
Wszędzie się mówi o trenowaniu mięśni Kegla, ale komu w ogóle chce się ćwiczyć to regularnie?

23

Odp: nietrzymanie moczu

Właśnie, ciągle się o tym zapomina, a potem zaniedbania wychodzą...

24

Odp: nietrzymanie moczu

I jest takie ratowanie się, kiedy jest już trochę za późno.