1

Temat: Bardzo się pocę - macie sprawdzone sposoby?

Hej. Już od kilku lat mama straszne problem z nadmiarnym poceniem się, czy znacie jakieś sposoby, żeby to zmienić na stałe?

2

Odp: Bardzo się pocę - macie sprawdzone sposoby?

wiem, ze można to usunąć poprzez zabiegi z użyciem botoksu.

3

Odp: Bardzo się pocę - macie sprawdzone sposoby?

Sa takie specjalne blokery, możesz je kupić w drogerii, np, z ziai. Można też stodować specjalny żel pod prysznic. Albo tabletki z apteki, też regulują pocenie. Jeśli to nie pomoże, może trzeba iść do endokrynologa, który zbada hormony?

4

Odp: Bardzo się pocę - macie sprawdzone sposoby?

Dziewczyny sama zastanawiałam się jak walczyć z poceniem się dłoni. Mianowicie bardzo pocą mi się dłonie i nie za ładnie to wygląda. Mianowicie słyszałam o tym, ze może tutaj pomóc..... Botoks. Czy któraś z Was coś takiego może miała? I moze napisać czy byłyście z zabiegu zadowolone?

5

Odp: Bardzo się pocę - macie sprawdzone sposoby?

a jest tez nowa metoda ThermiDry, jeśli nie widzi Ci się botoks. To jest zabieg, że nagrzewasz wybrane miejsce. Skuteczność jest bardzo wysoka i podobno nie ma powikłań i jest bardzo bezpieczny.

6

Odp: Bardzo się pocę - macie sprawdzone sposoby?

a ten zabieg themi jest popularny jakie kliniki w Polsce go wykonują? Ja jestem mała obyta w tym temacie, ale niesttey musze cos z tym zrobic

7

Odp: Bardzo się pocę - macie sprawdzone sposoby?

ja sie nie znam na wszystkich klinikach, wiem, ze wykonują taki zabieg w Krakowie. Robiłam tam kilka rzeczy i wszystko odbywało się świetnie

8

Odp: Bardzo się pocę - macie sprawdzone sposoby?

Wiem że właśnie sa specjalne blokery, ale chyba sa też i jakieś specjalne zabiegi na to, ale nie wiem na czym dokładnie polegają.

9

Odp: Bardzo się pocę - macie sprawdzone sposoby?

a to ja serdecznie proszę o adres, amiar jakiś. Może mają stronę, żeby więcej przeczytać na ten temat

10

Odp: Bardzo się pocę - macie sprawdzone sposoby?

Skutecznie leczy się ją botoxem

11

Odp: Bardzo się pocę - macie sprawdzone sposoby?

Bardzo dobre efekty daje zabieg leczenia nadpotliwości botoksem , obecnie nawet w promocyjnych cenach smile

12

Odp: Bardzo się pocę - macie sprawdzone sposoby?

Ja póki co poszłam do kliniki, już jestem po konsultacjach i zostałam zakwalifikowana do zabiegu...boję się strasznie, mimo iż pani doktor bardzo przyjemna. Zobaczymy, czy będą efekty.

13

Odp: Bardzo się pocę - macie sprawdzone sposoby?

nie ma co się bać wszystko będzie dobrze. mi strasznie pociły się ręcę i umówiłam się do  na botox.

14

Odp: Bardzo się pocę - macie sprawdzone sposoby?

Przeciez botox to raczej nie sluzy do leczenia potliwosci. Zainwestuj w jakis dezodorant i tyle.

15

Odp: Bardzo się pocę - macie sprawdzone sposoby?

możecie się śmiać, ale botox jest wykorzystywany w leczeniu nadpotliwości. najpierw umawiasz się na konsultację, a jak dają ci zielone światło to idziesz na zabieg, który tak z pół godziny trwa. a raczej sam dezodorant nie pomoże przy nadmiernej potliwości.

16

Odp: Bardzo się pocę - macie sprawdzone sposoby?

Zacznij od blokerów smile

17

Odp: Bardzo się pocę - macie sprawdzone sposoby?

> xasianka napisał/a:

> Przeciez botox to raczej nie sluzy do leczenia potliwosci. Zainwestuj w jakis dezodorant i tyle.

Zdziwiłabyś się jak dobre efekty osiąga się w leczeniu nadpotliwości właśnie wykorzystując toksynę botulinową. Oczywiście mówimy tu o kimś kto się na tym zna i wie jak wykorzystać. Nie wiem jak w innych miastach, ale u nas w Warszawie to bardzo popularne i wielu aktorów, muzyków czy ludzi biznesu korzysta z tej metody. Po prostu w wielu sytuacjach stresowych, na spotkaniach czy nawet na dużym ekranie nie wypada nadmiernie się pocić. w stolicy jest kilka klinik, które się tym profesjonalnie zajmują.

18

Odp: Bardzo się pocę - macie sprawdzone sposoby?

Mi bardzo pomogły blokery! Problem potu zniknął smile

19

Odp: Bardzo się pocę - macie sprawdzone sposoby?

A ja odstawiłam antykoncepcję hormonalna z pigułek. Pomogło i to bardzo, poza tym przestałam mieć problemy z nadmiernym owłosieniem. Teraz tylko niehormonalna anty, już do chemii nie wrócę.

20

Odp: Bardzo się pocę - macie sprawdzone sposoby?

Najważniejsze to ubierać się stosownie do pogody, żeby nie pocić się niepotrzebnie

21

Odp: Bardzo się pocę - macie sprawdzone sposoby?

Czasem pocenie potęguje stres i nerwowy sposób bycia...