51

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

My byliśmy w tym roku w Chorwacji. Jest piękna!

52

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Jeszcze planuje wybrać się do rodziny smile

53

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

ciekawe

Ostatnio edytowany przez Taluska (2018-01-08 14:35:08)

54

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Ja jeszcze w grudniu planuj krótki wypad na jakiś jarmark świąteczny - zastanawiam się nad Wrocławiem i Krakowem.

Sylwestra jeszcze nie planuję, chociaż wiem, że czas tak szybko zleci, że nim się obejrzę, już będzie nowy rok tongue

55

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Dziewczyny a planujecie już majówkę? Jesli chciałybyście wybrać się na wycieczkę gdzies w góry to proponowałabym zarezerwować sobie coś już teraz. Szczególnie jeśli macie ochotę te większe popularne miejscowości jak Zakopane czy Karpacz.... W maju może byc bardzo cięzko ( i piszę to z własnego doświadczenia sprzed kilku lat, podejrzewam,że teraz wyjeżdża jeszcze więcej osób....).

Pelargonia napisz jak było w Chorwacji. Jeszcze nigdy tam nie byłam , a chętnie poczytam sobie Twoje wrażenia smile Oglądałam zdjęcia i jest tam pięknie.

56

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Zdecydowanie góry! Urlop mam w lipcu i razem z koleżankami wybieramy się do Szklarskiej Poręby. Nie mogę się doczekać tego wypadu, żeby w końcu odpocząć od pracy i cieszyć się górskim klimatem. Na razie robię małe zakupy, żeby być gotowa na wyjazd. Zaczęłam od kupna walizki, bo moja z zeszłego roku jest w opłakanym stanie.

57

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

O nieeee... tak bardzo bym chciała w góry. Zazdroszczę Cinderella. Gdzie macie zakwaterowanie i na ile jedziecie?

58

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Mazury smile
Z mężem zdecydowaliśmy się na wynajem busa w Warszawie http://www.tanibusik.eu/ i jedziemy całą paczką wink

59

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Kochana jak chcesz tanio w góry to wynajmij sobie apartament Sun&Snow, opłaca się bardzo jak ktoś nie ma ciśnienia na organizowane wakacje z all inclusive to super opcja, są ładne, czyste, przestronne, fajne dla rodziny.

60

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Na Mazury, w okolice Mrągowa:)

61

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Chorwacja

62

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Malta wink

63

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Na Mazury jadę każdego roku smile