1

Temat: Gdzie wybieracie się na urlop?

Ja mam już 7-dniowe wczasy nad morzem, w Kołobrzegu. A Wy wolicie góry , morze czy zagranicę? smile

2

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Ja też zdecydowanie wolę wypad nad morze choć w zeszłym roku byłam w górach. Ostatnio przeczytałam ciekawy artykuł na  temat polisy turystycznej, a właściwie o tym po co potrzebna jest nam w Polsce. Bardzo mnie to zainteresowało smile

3

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Na pewno nie Tunezję...

4

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Hah ja też na pewno nie wybiorę sie do Tunezji, Turcji, Grecji, Francji itd. Wolę zostać w Polsce i spędzić tu bezpieczny urlop. Ostatnio odkryłam i namawiam męża na wyjazd. Akurat będziemy mieć  kilka dni wolnego i pomyślałam, że razem z dzieciakami możemy się tam wybrać. Zawsze to jakaś odmiana i odskocznia od codzienności.

5

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Jak nie macie jeszcze planów na urlop, to warto zerknąć na ofertę - do 14 marca można załapać się na 40% zniżki, do tego oczywiście gwarancje etc. Moim zdaniem warto. smile

6

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Szkoda, ze nie zauwazyłam wcześniej, ale teraz też promocję są. Widziałam, że dużo wycieczek jest tańsze o 25%. Może uda mi się wybrać z mężem gdzieś jeszcze przed majówką. Dawno nie wyjeżaliśmy. Ostatnio marzy mi się Cypr

7

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Jeszcze nie wiem tak na 100% dokąd w tym roku pojadę, ponieważ mam sporo innych wydatków związanych z mieszkaniem. Moja siostra namawia mnie na Hiszpanię, ale zobaczymy, co z tego wyjdzie. Na razie to ona jedzie  na weekend majowy do Krakowa, a jak będzie ładna pogoda, to też podjedzie do Ojcowskiego Parku Narodowego. To jest świetny pomysł na majówkę.

8

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Ja mam zarezerwowane wczasy na Cyprze. Ale nie będę nocować w hotelu, tylko w mini domku.

9

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

W tym roku Polska, zadnych eskapad zagranicznych z racji na bezpieczeństwo... przynajmniej jako takie

10

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Ja w tym roku też Polska - i oczywiście góry, choć w trochę innym wydaniu. Tym razem nasz cel to Szklarska Poręba czyli bardzo miłe, klimatyczne miejsce i piękne widoki. Nie ma też problemu z kwaterami - bez problemu można coś dla siebie znaleźć.

11

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

ja nad morzem to bym mogła zamieszkać, 7 dni to jednak dla mnie mało

12

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

też planuje majówkę nad naszym polskim morzem, myślę o noclegu w Łazach, ładna miejscowość, spokojnie i urokliwie. Znalazłam na forum pesjonat solaris, czy ktoś poleca? Byłyście tam? Jak z obsługą i czystością?

13

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Itaka? Ja już dawno z takich bardzo oklepanych biur podróży zrezygnowałem bo to się po prostu nie opłaca. W tym roku jednak będzie biedniej niż zazwyczaj i zostajemy w kraju bardzo poważnie rozważam Łebę dużo sie podobno zmieniło w ostatnim czasie na plus, a dawno nie byłem. W sumie to po kwaterach już widzę, że jest inaczej -  obecnie turystyka nie tylko w PL ale ogólnie na świecie kwitnie i może to dobrze im większa konkurencja tym ceny mogą być lepsze.

Ostatnio edytowany przez Wess (2016-05-15 13:09:17)

14

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Ja jadę w góry i aktualnie zbieram wyposażenie w sklepie górskim 8a.pl. Muszę kupić wszystko od podstaw, bo nie mam nawet plecaka.

15

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Ja niestety w ubiegłym roku nie miałam okazji odpocząć, nie mniej jednak tak sobie myślę, że wraz z rozpoczęciem wakacji zaplanowałam sobie małe wycieczki po Polsce. Tak sobie myślę, że skorzystam na początek z oferty i zacznę od zwiedzania centralnej części naszego kraju. Co o tym sądzicie?

16

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Hejka.
Jeżeli chodzi o może to ostatnio znalazłam coś takiego. Jeżeli szukacie czegoś nad morzem to powinno przypasować, bo w sumie wszystkie obiekty, które wyświetlają znajdują się nad polskim morzem.

17

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Mam w planach Mazury, jeszcze nie wybrałam miejsca, ale gdzieś blisko większego jeziora

18

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Kilka dni w Krakowie, potem Wrocław

19

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Ja w dziczy, jeśli się uda. Po ponad 10 latach wybieram się w Bieszczady pod namiot smile, o ile nikt mi planów nie zepsuje tak jak w ubiegłym roku, kiedy to dwie wyjątkowo wredne osoby pracowały na to, żebym nie miała wakacji.

20

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

A słyszałyście o akcjiFit tydzień dla aktywnych mam nad morzem?  . Jest to cały tydzień w świetnym hotelu nad morzem przeznaczony na powrót świeżo upieczonej mamy do zdrowia psychicznego i fizycznego. W pakiecie są specjalne zabiegi ujędrniające ciało, ćwiczenia przygotowane z myślą o jednoczesnej zabawie z maluszkiem, 3 treningi dziennie, m.in. ABT, TBC, Zdrowy kręgosłup itp.

21

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Najlepiej odpoczywa się mi w ciszy i spokoju, może dlatego, że na co dzień przebywam w hałasie wielkiego miasta to na wakacje wybieram miejsca ciche i spokojne. Jeśli morze to poza sezonem w małych miejscowościach takich jak Kąty Rybackie, Sztutowo, Stegna. W wszystkich tych miejscowościach nocleg można zarezerwować wygodnie

22

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Ja w tym roku stawiam na wczasy odchudzające, żeby zrzucić zimowa oponkę z brzucha. mają bardzo fajną ofertę - codzienna aktywność fizyczna, opieka trenera, ułożony jadłospis i opieka dietetyka muszą zaowocować wink

23

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Może powinieneś zmienić samochód na motor? Możecie kupić samochód wydacie mniej pieniędzy niż za nowy, a za to w bardzo dobrym stanie! Warto pomyśleć o takim zakupie!

Ostatnio edytowany przez mathias42 (2017-04-26 20:42:14)

24

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Lubię spędzać wakacje aktywnie dlatego też wybieram taki sposób spędzania czasu by móc zwiedzić jak najwięcej. Dobrą ku temu opcją jest wybranie wycieczki objazdowej, która pozwala odkrywać zakątki wielu miejsc. W tym roku postanowiłam w czasie wakacji zwiedzić Dalamcję. Spędzę tam 15 dni w ciągu, których odwiedzę Bośnię i Hercegowinę, Chorwację, Słowenię. Na wycieczkę tą zabierze mnie Wytwórnia Wypraw, która ma bardzo bogato rozpisany plan zwiedzania, a cena wyjazdu jest niebywale atrakcyjna.

25

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Mi się marzy wyjazd w góry.. ale mój syn jakoś nie polubił jazdy samochodem, więc pewnie gdzieś jakies blisko górki..
Ale Chorwacja mi się marzy....