26

Odp: Depilacja ciała

Też polecam piankę Veet. Jak dla mnie jest najlepsza smile

27

Odp: Depilacja ciała

Ostatnio jak byłam w Rossmanie to się zastanawiałam, ale nie mogłam się przekonać. Ale może faktycznie wypróbuję.

28

Odp: Depilacja ciała

[quote=Katarzynavon]Ostatnio jak byłam w Rossmanie to się zastanawiałam, ale nie mogłam się przekonać. Ale może faktycznie wypróbuję.[/quote]


zalezy jakie masz włoski. Jesli jasne (blond, braz) to pianka jest sii ale jesli masz czarne (bardzo ciemne) to pewnie tez bedziesz miała kropeczki wink

29

Odp: Depilacja ciała

Mi jakoś pianki i plastry do użycia w domu jakoś nie przekonały. Teraz używam depilatora - bolało troszeczkę za pierwszym razem, teraz  już bez problemu i bez bólu używam.  Tak raz na miesiąc wystarcza spokojnie - dodatkowo tylko maszynką usuwam czasem tak na szybko pod prysznicem jak coś wyrośnie w międzyczasie.

30

Odp: Depilacja ciała

pianki i kremy w ogóle na mnie nie działają... może mam za mocne włosy? ...

31

Odp: Depilacja ciała

[quote=justyna]pianki i kremy w ogóle na mnie nie działają... może mam za mocne włosy? ...[/quote]

Miałam tak samo, stąd ten laser. Ale naprawdę, nie wiem czy nie szkoda pieniążków.

32

Odp: Depilacja ciała

no właśnie, a próbowałyście depilatora?

33

Odp: Depilacja ciała

depilatora raz próbowałam i więcej nie zamierzam  - nie ma jak to poczciwe dobre maszynki do golenia, szybko, bezbolesnie i czasami ... krwawo

34

Odp: Depilacja ciała

[quote=asiula83]depilatora raz próbowałam i więcej nie zamierzam  - nie ma jak to poczciwe dobre maszynki do golenia, szybko, bezbolesnie i czasami ... krwawo[/quote]


czemu nie?

35

Odp: Depilacja ciała

bo strasznie boli ... nie wiem, moze dlatego, że pierwszy raz ... ale mam koleżankę która depilatorem goli sobie paszki i nawet  ... okolice bikini brrrrrrrrrr

36

Odp: Depilacja ciała

idzie się przyzwyczaić do bólu, najgorsze są mniej więcej pierwsze 3razy.

37

Odp: Depilacja ciała

no i własnie tych pierwszych 3 razy najbardziej się boję ....

38

Odp: Depilacja ciała

naprawdę nie będzie tak źle smile
ja też się bałam, ale przemogłam się, trochę łez uroniłam, trochę poprzeklinałam pod nosem, ale teraz idąc na wosk jestem zdziwiona, że już koniec zabiegu tongue

39

Odp: Depilacja ciała

jak juz zwalcze strach to kupię sobie depilator

40

Odp: Depilacja ciała

też odkładam na depilator wink
ale najpierw na nową prostownicę do włosów tongue

41

Odp: Depilacja ciała

ja prostownicą raz albo 2 razy tylko włosy prostuję, bo jednak włosy i tak się niszczą a jakbym miała codziennie prostować chyba bym już łysa była

42

Odp: Depilacja ciała

No to widzę, że chyba jestem jedyna która [b] depiluje się laserowo [/b] i mogę zdecydowanie wam polecić ten typ depilacji.
Przy nowych urządzeniach jest to [u] zabieg całkowicie bezkrwawy i bezbolesny. [/u] Zdecydowanie efekt ze wszystkich najbardziej
trwały więc jak dla mnie [u]najlepsza jest właśnie [url=http://www.afrodytasalon.pl/laserpil.php][color=darkslategray]depilacja laserowa. Warszawa[/color][/url] gdzie mieszkam [/u] ma wiele miejsc gdzie można zrobić taki zabieg, ale pewnie w innych miejscach też, a jak wziąć pod uwagę trwałość tego zabiegu to koszt pomimo tego że wyższy niż innych zabiegów, naprawdę się opłaca smile

43

Odp: Depilacja ciała

cóż, ja tam wcale nie polecam, bo raz - drogo a drugi raz wcale nie na zawsze, niestety

44

Odp: Depilacja ciała

znowu reklama pewnego salonu urody... neutral
Vivalia, może dojdź do porozumienia z Redakcją portalu i reklamują się legalnie, choćby tak jak perfumeria euforia...

45

Odp: Depilacja ciała

Najlepsze są depilatory, bo raz wydasz kasę i masz spokój, jaka maszynki, plastry,  to ciągle płacisz.

46

Odp: Depilacja ciała

Ja tam stosuje normalny, zwykła maszynke dla kobiet do golenia i do tego szare mydło - super polecam!

47

Odp: Depilacja ciała

[quote=gusia1000]Najlepsze są depilatory, bo raz wydasz kasę i masz spokój, jaka maszynki, plastry,  to ciągle płacisz.[/quote]
Ale boli jak diabli! to jednak nie dla mnie...

48

Odp: Depilacja ciała

a ja ostatnio przerzuciłam się na wosk... i od dobrych 2 miesięcy nie stosowałam golarki, włoski sa cieńsze i naprawdę wolniej odrastają! smile

49

Odp: Depilacja ciała

Ale się przy tym bólu najesz...

50

Odp: Depilacja ciała

A ja mam żel gillette i jest świetny....