176

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Ja również tylko naturalne wink

177

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Teraz jakoś zmieniła się moda i trend. Tak jak kiedyś wszyscy nagminnie robili sobie czy żelowe paznokcie czy też tipsy, tak teraz coraz więcej kobiet wraca do swojego naturalnego piękna.

178

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Natura zawsze była, jest i będzie modna.

179

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Moim zdaniem teraz modniejsze są hybrydy niż naturalne paznokcie.

180

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Ja też uważam, że naturalne paznokcie jak i hybrydowe są najładniejsze. Tylko do osiągnięcia efektu o jaki nam chodzi potrzebne są zestawy hybrydowe dobrej jakości.

181

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Ja mam naturalne paznokcie. Ostatnio czytałam o tym że promieniowanie UV z lamp do hybrydowych paznokci moze być bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia. Znalazłam ostatnio w drogerii świetny lakier żelowy, który daje efet hybrydy bez UV . Wygląda na prawdę identycznie jak hybryda i jak na zwykły (niezwykły) lakier utrzymuje się na prawdę długo, przy normalnych czynnościach domowych. :-)

182

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Ja mam naturalne, choć nie powiem, ostatnio coraz bardziej myślę o hybrydach...

183

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Ja niestety mam bardzo słabą swoją płytkę i ciężko mi zapuścić pazurki wiec od paru lat mam sztuczne

184

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

ja nigdy tipsow nie mialam wink

185

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

mam naturalne , od czasu gdy urodziłam dziecko nawet lakier nakładac mi sie nie opłaca, bo wszystko złazi w tempie zastraszającym big_smile

186

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Raz w życiu miałam żele, od tamtej pory tylko i wyłącznie naturalne paznokcie. Żele zniszczyły mi płytkę paznokci. I ponad trzy miesiące próbowałam odbudować płytkę paznokci.

187

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Ja długo miałam swoje paznokcie, ale w końcu przekonałam się do hybrydów, a teraz nie wyobrażam sobie bez nich życia smile

188

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Ja mam naturalne i na nie nakładam, nie nakładam żelu i akrylu za to, mam długie paznokcie, ale wszystkie swoje. Moim zdaniem bardzo ciężko jest utrzymać długie paznokcie bez chociazby hybrydy

189

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Coraz częściej mam naturalne, niepomalowane, po prostu mi się nie chce:)

190

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Osobiście to już dawno temu odpuściłam hybrydy i stawiam na naturalność. Głównie skupiam się na regeneracji paznokci,dlatego wybieram odżywki,które jednocześnie ładnie wyglądają na płytce i zastępują lakier. Kolor  jest klasyczny i delikatny.

191

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Ja - ale tylko dziś;)

192

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

O proszę big_smile Dałaś im spokój na jeden dzień? big_smile

193

Odp: naturalne paznokcie....ile osób?

Bo akurat nigdzie nie wychodziłam wink