1

Temat: Dzień dziecka

Za niecały miesiąc dzień dziecka a ja nie mam pojęcia na co się zdecydować. Jestem mamą pięciolatki, która uwielbia zwierzęta oraz bajki o czarodziejkach (Winx). Zastanawiam się pomiędzy następującymi prezentami:
1. Nowy rowerek, kilka ubranek oraz słodycze.
2. Rolki, kilka ubranek, słodycze oraz lalka winx
3. Rolki, słodycze, lalka winx oraz mały szczeniak/mały kotek.
Co według Was bardziej spodoba się 5-latce? A może macie jakieś inne pomysły na prezent? smile

2

Odp: Dzień dziecka

rozumie, że w 3 zestawie chodzi o żywego zwierzaka w tym przypadku pewnie najbardziej się ucieszy ale odpowiedzialność spadnie na resztę domowników. w 1 wersji chodzi o nowy rowerek, czyli jakiś już posiada wiec najbardziej atrakcyjne wydaje się 2 rozwiązanie bo wszystko będzie nowe a przy tym jej ulubiona lalka smile

3

Odp: Dzień dziecka

według mnie jak na dzień dziecka to trochę dużo tych prezentów dziecko się przyzwyczai i będzie oczekiwało z każda okazja czegoś więcej  zwierzaki zawsze są kochane przez dzieci ale to dość trudna decyzja by później go nie wyrzucać zdecydowałam bym się na lalkę później podrośnie i nie będzie już chciała lalek

4

Odp: Dzień dziecka

Dziękuję za odpowiedzi smile Może rzeczywiście macie rację i zbyt dużo tych prezentów... Dlatego zdecyduję się na lalkę i jakieś słodycze smile

5

Odp: Dzień dziecka

Też myślę że dziecko najlepiej ucieszą słodkości i ponadczasowa lalka;)

6

Odp: Dzień dziecka

będzie  jeszcze mnóstwo innych okazji aby dać jej jakiś inny prezent nawet bez okazji smile

7

Odp: Dzień dziecka

faktycznie może lepiej dozować prezenty, dostając wszystko nie wiedziała by czym się bawić

8

Odp: Dzień dziecka

Jest przecież  tyle okazji żeby dawać dziecku prezenty, poza tym musi nauczyć sie że nie ma wszystkiego od razu:)

9

Odp: Dzień dziecka

Ja mojej siostrzenicy kupuję puzzle z Barbie, bo to jej idolka smile

10

Odp: Dzień dziecka

Ja mam aż troje maluchów (5, 7 i 10 lat)  w rodzinie do obdarowania, więc standardowo każde dostanie po grze, żeby było sprawiedliwie;)

11

Odp: Dzień dziecka

Dzieci teraz mają wymagania, gra to mało , trzeba by tablet albo smartfon kupować zeby zadowolić gust:)

12

Odp: Dzień dziecka

Coraz ciężej trafić z dobrym prezentem dla dziecka, im droższy prezent tym lepszy niestety tak to postrzegają dzieci

13

Odp: Dzień dziecka

Już po fakcie ale pewnie za rok wątek wróci do łask więc się wypowiem-ja nie kupuję prezentów na siłę, nie ma to dla mnie sensu kupowanie kolejnej mało przydatnej zabawki dla dziecka. Jeśli jest jakaś potrzeba to jak najbardziej wspólnie wybieramy dany przedmiot ale częściej idziemy zrobić coś fajnego wspólnie! Oduczam dziecka patrzenia na różne świeta przez pryzmat prezentów.

14

Odp: Dzień dziecka

najlepiej kupić słodycze, przynajmniej dziecko zje, a nie będą się poniewierały po kątach, jak się zabawką dziecko znudzi

15

Odp: Dzień dziecka

Ponieważ stary piesek nam uciekł ,a moje dziecko zawsze z psami się chowało , był tak smutny ,że kupiliśmy na dzień dziecka nowego pieska .Suka uwielbia się bawić z synem .

16

Odp: Dzień dziecka

To dobrze jak dziecko wychowuję się razem ze zwierzętami. A co myślicie o klockach lego ninjago na Dzień Dziecka? Wydaję mi się, że jest to dobry pomysł. Tym bardziej, że lego nigdy nie wyjdą z mody.

17

Odp: Dzień dziecka

Czy ktoś kupuje jeszcze takie drobiazgi edukacyjne, jak na przykład książki? Ja zastanawiam się, czy jako dodatek nie dorzucić takiej książeczki- koleżanka z pracy polecała, podobno jej dzieci uwielbiają tę książkę.

18

Odp: Dzień dziecka

Ja mam dwójkę dzieci i planujemy z nimi spędzić ten dzien. Jeszcze nie wiem co będziemy dokładnie robili ale pewnie wybierzemy się do parku rozrywki.Na pewno nie będziemy siedzieli przed telewizorem.
Dostaną oczywiście coś słodkiego.

19

Odp: Dzień dziecka

Sama jednak bez względu na okazję, staram się sięgać przede wszystkim po takie zabawki, które będą dopasowane do wieku dziecka. Można znaleźć świetne propozycje dla dzieciaczków w każdym wieku, przy czym są one przede wszystkim bezpieczne i starannie wykonane.

20

Odp: Dzień dziecka

A widziałyście atrakcje dla dzieci? Ja dopiero się na nie natknęłam. Ale w przyszłym roku garść z tych atrakcji będzie jak znalazł big_smile

21

Odp: Dzień dziecka

Ja staram się, aby prezent dla dziecka, niezależnie od okazji, miał walor edukacyjny. Żeby rozwijał wyobraźnie, pomagał mu być kreatywnym, a nie głupia strzelanka komputerowa. Zazwyczaj inwestuję w klocki lego lub gry planszowe, potem zawsze siadam z synkiem i wspólnie układamy.

22

Odp: Dzień dziecka

Według mnie, warto się w tym temacie radzić znajomych. Wielu rzeczy można się wówczas dowiedzieć.

23

Odp: Dzień dziecka

tez uważam że 5 lat to za wcześnie na zwierzaka, chyba że nie matrwi Cie fakt że to Ty się będziesz zwiezakiem zajmować,
ja bym wybrała zestaw 2 ale chyab zrezygnowałąbym ze słodyczy tongue

24

Odp: Dzień dziecka

Tak, słodycze to za duża część dziecięcego menu  - a potem są problemy ze zdrowiem...
Fajny prezent to pójście w jakieś ciekawe miejsce, gdzie dziecko nauczy się czegoś nowego, spędzi ciekawie czas.

25

Odp: Dzień dziecka

Ja swojego psiaka dostalam na piate urodziny, spedzil z nami bardzo szczęsliwe 13 lat tongue