26

Odp: diety

ja bym chciała miec silną wolę np. nie jem słodyczy, pizzy, itp i koniec , albo zacząć cwiczyć a tutaj porobię ze 2 dni i ...brak silnej woli

27

Odp: diety

Xenna jest na przeczyszczenie, a nie na odchudzanie.
poza tym to bardzo niezdrowo schudnąć w ciągu tygodnia aż 4kg...

28

Odp: diety

[quote=asiula83]ja bym chciała miec silną wolę np. nie jem słodyczy, pizzy, itp i koniec , albo zacząć cwiczyć a tutaj porobię ze 2 dni i ...brak silnej woli[/quote]

ja muszę się teraz pilnować, bo postanowiłam zdrowiej się odżywiać. i tak np. zmieniam chleb na ciemny ze słonecznikiem lub innymi ziarnami, olej zastępuję oliwą z oliwek, cukier-miodem, słodycze-owocami, a jogurty owocowe-naturalnymi.

29

Odp: diety

no to ogromne brawa - ja bym nie wytrzymała, szczególnie gdy mam dzieciaki a one jedzą jak nie chipsy to czekoladkę albo jakieś ciato babcia upiecze

30

Odp: diety

[quote=Kolorowapani]najlepsza jest Xenna, bierzesz co dziennie przez 7 dni i jesteś chudsza o 4 kilo czy chcesz czy nie..[/quote]
a potem nie jesteś w stanie się wypróżnić bez niej bo jelita się rozleniwiają ...............

31

Odp: diety

a o tym to nie wiedziałam smile

32

Odp: diety

[quote=angelcity89][quote=asiula83]ja bym chciała miec silną wolę np. nie jem słodyczy, pizzy, itp i koniec , albo zacząć cwiczyć a tutaj porobię ze 2 dni i ...brak silnej woli[/quote]

ja muszę się teraz pilnować, bo postanowiłam zdrowiej się odżywiać. i tak np. zmieniam chleb na ciemny ze słonecznikiem lub innymi ziarnami, olej zastępuję oliwą z oliwek, cukier-miodem, słodycze-owocami, a jogurty owocowe-naturalnymi.[/quote]


a mi się udaje utrzymanie diety smile
tfu, tfu żeby nie zapeszać big_smile tongue

33

Odp: diety

to poplujmy razem, ale ja podziwiam kobiety, które mają tyle samodyscypliny...

34

Odp: diety

wow, ktoś mnie podziwia big_smile aż się zaczerwienię tongue

35

Odp: diety

ja ważę 44 kg..ale słyszałam że dobra jest dieta Dukana - zdrowe jedzenie i smaczne, podobają mi się przepisy z tej diety smile

36

Odp: diety

[quote=luimig]ja ważę 44 kg..ale słyszałam że dobra jest dieta Dukana - zdrowe jedzenie i smaczne, podobają mi się przepisy z tej diety smile[/quote]

To kawał z Ciebie dziewczyny, nie ma co smile

37

Odp: diety

diety to nie dla mnie

38

Odp: diety

a czemu? nie potrzebujesz, czy nie czujesz potrzeby?

39

Odp: diety

Na całe szczęście nie-całe życie mam problem raczej z przytyciem.

40

Odp: diety

no to też powinnaś stosować jakąś dietę

41

Odp: diety

no i to wszystko chyba polega tylko na przeczyszczaniu,a potem problem wraca

42

Odp: diety

ja zaraz idę na basen i saunę suchą i parową i uwierzcie mi, że to pomaga i detoksyzuje organizm, szczególnie jak się weekend popije hehe

43

Odp: diety

ja jestem szczupła  ale dla zdorwia warto też zdrowo sie odżywiać!

44

Odp: diety

Ja stosowałam dietę, pt. mniej jedz, wszystko w rozsądnych ilościach i bez żadnych głodówek.
Ona pomaga i wtedy zdrowo się chudnie, tzn. 4 kg. na msc.

45

Odp: diety

Moja dieta polega na "nie myśleć o jedzeniu tylko zająć się czymś innym" smile

46

Odp: diety

Moja dieta to intensywny wysiłek 2x w tygodniu na zajęciach fitness. Do tego czasm biore l-karnityne aby mieć więcej siły na ćwiczeniach. I widzę efekty tłuszcz zaczał zamieniać się w jędrne mięśnie a ćwiczę dopiero miesiąc.

47

Odp: diety

Według mnie jest najlepsza rozsądna dieta, a nie głodówka, która do niczego nie prowadzi.
Ja stosuję diety owocowo-warzywne i do tego jest wskazany ruch.
Życzę wytrwałości, a na pewno osiągniesz swój cel.

48

Odp: diety

[quote=gusia1000]Według mnie jest najlepsza rozsądna dieta, a nie głodówka, która do niczego nie prowadzi.
Ja stosuję diety owocowo-warzywne i do tego jest wskazany ruch.
Życzę wytrwałości, a na pewno osiągniesz swój cel.[/quote]
uważasz że dieta owocowo-warzywna jest rozsądna???
a gdzie tłuszcze? produkty zbożowe? białko??

49

Odp: diety

[quote=angelcity89]Xenna jest na przeczyszczenie, a nie na odchudzanie.
poza tym to bardzo niezdrowo schudnąć w ciągu tygodnia aż 4kg...[/quote]
Oczywiście. To nie problem nabawić się zwisów skórnych, trudniej je zlikwidować. Poza tym im szybciej się chudnie tym szybciej się potem przybiera na wadze zazwyczaj.

50

Odp: diety

Justyna, no jeszcze trochę białka i produktów zbożowych dołożyć do tego i może być.