1

Temat: Obroża dla psa z lokalizatorem?

Mamy niesfornego psa, który uwielbia nam uciekać.
Szczególnie zrywa się córce. Później jest masakra z jego znalezieniem - i tak cud, że jeszcze nam ostatecznie nie uciekł.
Czy lokalizator w obroży powinien nam pomóc?

2

Odp: Obroża dla psa z lokalizatorem?

U nas obroża nam pomogła kilkukrotnie odnaleźć psa - wiele razy pies nam uciekał. I zazwyczaj to było właśnie w takich sytuacjach, kiedy wychodził z córką. Niby nie jest duży, ale za to szybki i wszystko przez to. Chwila moment nie uwagi - znam ten ból.

3

Odp: Obroża dla psa z lokalizatorem?

Może po prostu lepiej je traktujcie to nie będą uciekać big_smile Mnie kilka razy zdarzyło się, że czyjś pies koniecznie chciał za mną iść, jakby chciał uciec od właściciela, więc może jest w tym jakaś racja, że pies po prostu wie, od kogo uciekać i na nic się zda ta obroża...?

4

Odp: Obroża dla psa z lokalizatorem?

Giereczka - a jaka to obroża? Konkretnie? Bo widzę, że mnóstwo tego jest?
Finao - sądzę, że z psami jest jak z ludźmi. Każdy ma inny charakter.
Są takie, którym wszystko pasuje, a są też takie, którym nie pasuje kompletnie nic...

5

Odp: Obroża dla psa z lokalizatorem?

Ważna jest solidna bateria, odpowiednia forma, lekkość. Przeczytaj sobie opinie, tam ludzie wszystko dosyć dokładnie opisali.
A co do psów - zgadzam się. Każdy zwierzak ma inny charakter ;-)

Ostatnio edytowany przez Giereczka (2018-04-17 17:06:51)

6

Odp: Obroża dla psa z lokalizatorem?

Dobra, mam. Obroża Locon. Spróbujemy.
Koszty na tyle niski, że specjalnego ryzyka nie ma.
Czytałam opis. Sama nie wiem, czy to załatwi sprawę.
Ciekawi mnie dokładność. Zobaczymy.
Z opisu wynika, że to powinno być pomocne.

7

Odp: Obroża dla psa z lokalizatorem?

Super sprawa, zwłaszcza gdy pies ma zwyczaj uciekania...

8

Odp: Obroża dla psa z lokalizatorem?

może warto zainwestować w dobre szelki, z których się nie wyrwie, a jak ucieka przy spuszczaniu ze smyczy to żeby miać przypiętą adresówke z numerem telefonu. A to, że pies ucieka nie oznacza, że ucieka od właściciela ;p nasz uciekał do suk

9

Odp: Obroża dla psa z lokalizatorem?

Dobre zabezpieczenie  to podstawa, zwłaszcza w mieście gdzie łatwo psa zgubić....