1

Temat: Jaka piosenka na pierwszy taniec?

Wpisujcie swoje typy:)
Mój: Tango milonga

2

Odp: Jaka piosenka na pierwszy taniec?

Wielka miłość - Seweryn Krajewski

3

Odp: Jaka piosenka na pierwszy taniec?

Tutaj uczą takiego tańca jak West Coastt Swing
Jeśli chcecie odejść od standardu, to spróbujcie czegoś właśnie w takim kierunku. Wygląda to diametralnie inaczej, niż klasyczne tańce, ale może być rzeczywiście wyjątkowe.

4

Odp: Jaka piosenka na pierwszy taniec?

Proponuję od razu udać się do szkoły tańca, tam pomogą Wam w wyborze tańca.Pewnie tańca setki par, więc pomysłów na taniec im nie brakuje.

5

Odp: Jaka piosenka na pierwszy taniec?

Zależy oczywiście jak chcecie tańczyć, żeby muzyka pasowała do układu tanecznego wink
Najczęściej wybiera się walc angielski, więc jeśli szukacie coś do walca polecam 10 fajnych propozycji

6

Odp: Jaka piosenka na pierwszy taniec?

Teraz hitem wesel jest "Weź nie pytaj" Pawła Domagały. W sumie fajna, tylko że już powoli zaczyna się nudzić. Na weselu jeszcze przejdzie, bardziej niż w radio, choć na pierwszy taniec już chyba zbyt oklepana. W czerwcu idę na wesele, gdzie będzie pierwszym tańcem. Do tego czasu sama będę miała jej dość, mimo że początkowo ją lubiłam.

7

Odp: Jaka piosenka na pierwszy taniec?

> niechcemisie napisał/a:

> Teraz hitem wesel jest "Weź nie pytaj" Pawła Domagały. W sumie fajna, tylko że już powoli zaczyna się nudzić. Na weselu jeszcze przejdzie, bardziej niż w radio, choć na pierwszy taniec już chyba zbyt oklepana. W czerwcu idę na wesele, gdzie będzie pierwszym tańcem. Do tego czasu sama będę miała jej dość, mimo że początkowo ją lubiłam.

Super pomysł - ale mi się już tak przejadła przez radio że chyba wolałabym jakiś stary klasyk smile

8

Odp: Jaka piosenka na pierwszy taniec?

Dramat, taki smętny song na weselu?... Jakieś tango, coś energetycznego powinno być, w końcu to wesoła impreza smile

9

Odp: Jaka piosenka na pierwszy taniec?

Dokładnie, albo coś romantycznego, np. Krajewski "Uciekaj moje serce" z filmu "Uprowadzenie Agaty"...

10

Odp: Jaka piosenka na pierwszy taniec?

Biały miś też pasuje.

11

Odp: Jaka piosenka na pierwszy taniec?

Niech żyje bal ☺