101

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Calvin Klein Truth
Dolce & Gabbana, Light Blue EDT
Versace Versace Women
Encore Noire Pour Elle

102

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Lopez - glow i after dark
silver rain
Estée Lauder Beyond Paradise

ciezko rowniez dostepny w perfumeriach:
Gwen Stefani Harajuku Lovers Baby
Gwen Stefani Harajuku Lovers Lil Angel

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-11-07 22:53:41)

103

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

i ucichło...

104

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

robią cos z stronką... tak mi sie wydaje, ale nadal te przygnębiające kolory..
chcą sie opierac na Euphorii, ale czy nie można by wtedy zainwestowac w srebny, różowy, fioletowy?

Ech...

No trudn, to nie my tracic będizemy klientów, tylko Oni...

105

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

praca praca praca, ale możecie pisać między czasie, bo na razie małe te listy powstały, ale i tak dzięki

co do strony i kolorów, skoro nie podoba się oprawa 'ala' Sephora tylko szukacie czegoś w kolorach Douglassa, to jeśli ktoś się bawi grafiką lub ma znajomego z tej branży, to zapraszam do podsyłania propozycji i jeśli coś nam się spodoba, ale tak bardzo bardzo, to nagrodzimy wybraną perfumą z oferty. później szata zostanie zmieniona lub powstanie druga strona ze sklepem smile

... i tak na razie więcej opinii jest pozytywnych, więc proponuje kolejny temat i Wasze propozycje:

"co powinna oferować perfumeria www żebyście były zadowolone"

(poza towarami,cenami itp, a np przykładowo dostawa tego samego dnia (tutaj ograniczona przez rejony), szybka wysyłka, stały i szybki kontakt, dostęp do sprzedawcy 24h smile po prostu liczę na Wasze fajne pomysły)


PS już widzę, że malenka84 jest z Gdyni czyli druga strona Polski i nie będzie opcji dostawy tego samego dnia, ale może coś wymyślisz, a na pw podeślij mi adres Waszej strony sklepu supli smile

Ostatnio edytowany przez Perfumeria-EUFORIA (2009-11-10 14:31:11)

106

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Nie widze tych pozytywnych opini;D

A co do grafka - cena takowego to koszt okk 2 koła ;D no prócz mnie tongue ja dostałam szablon i robie za free tongue ale tylko u NAs w sklepie.

A link - jak skończe działania w nim to podeśle.

i czemu mam wymysleć ;D? bo jakos chwilowo - o ile w ogóle postanowie u Was cos kupować. Jedfnak mi taniej wychodzi zamówienie cos w Stanach smile

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-11-10 14:56:43)

107

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

oj nie widzę szans na tańsze perfumy niż w stanach chyba, że masz tam hurtownika

opinie są pozytywne tu w okolicy gdzie już rozreklamowałem perfumerie, właśnie ludzie mówią mi, że wolą szatę taką jaka jest niż nastoletnie i jasne, szalone barwy różu itp
dojdą produkty, zdjęcia, to będzie fajnie wyglądało

teraz Ci daje przykład, CK EUPHORIA 100 ml edp tester 150 zł brutto, a Ty napisz mi za ile ściągniesz cenowo i czasowo z USA, a co do wymagań od takiego sklepu perfumerii www, to czekam na propozycje

108

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

jaki jest teraz najmodniejszy, najbardziej czaderski zapach????

109

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Więc tak;
40 dolarów. (ostani zakupiłam za 30 dolcow - w wakcje)
kurs dolara przyjmijmy: 3 zł
daje nam to 120 zł.... (ja zapłaciłam 90 zł)

czas to ile? tydzień?
zależy....
bo jak kumpela przyjeżdża to jeden, dwa dni...

Zreszta tak na dobra sparwe: czas nie jest ważny - przecież nie kupuje sie perfum na ostanią minute.... wiec nie patrze na czas....

i te 30 zł tu 30 zł tam...
student musi oszczędzać tongue

czyli 6 dych do przodu.. (nie liczac przesyłki poczta - u Was) ;D moze Tobie to nie robi różnicy, ale mi.... tak...

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-11-10 16:20:36)

110

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

a gdzie Ty je kupujesz w USA ....

111

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

biorąc taką ofertę:


to jest juz minimum 130 zł i właśnie jak ktoś nie ma transportu za free do PL, to nie opłaca się

z prezentem też się nie poszaleje, jeśli ten ktoś tylko czasem zjeżdża do PL

Powiedzcie mi czy macie jakieś propozycje, o które pytałem czy nic szczególnego nie wymagacie od wybranej perfumerii smile

112

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Oryginalne Euphorie 100ml za 90 zł ? Niemożliwe. Może tester i może cena netto, na hurcie nie jest nawet realna taka cena, a akurat tą jeszcze dobrze pamiętam z perfumerii. Teraz przy tym kursie szacuję, że oryginały zaczynają się od 145 zł brutto tester, a produkt z 165-170 zł brutto

Ostatnio edytowany przez krisi (2009-11-10 20:04:35)

113

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

a nie bierzecie pod uwagę opcji: wyprzedaże, a w USA są mega.


nie rozumiem tylko jednego (ja perfumy kupuje raz na jakis czas) a tu odnosze wrazenie, że PERFUMERIE traktuje je jak wode, tzra jak najczescioej kupować...

asiula83 mojego Siostra mieszka w USA a druga w Angli, a tam to sa wyprzedaże a nie jak u nas...


a że ja nie pije perfum litrami, to jak raz na pol roku sobie jakeis kupie (i tak aktualnie to nadwyżkę mam) to mi wystarcza, ale jesli sie wylewa na siebie na raz 20 ml perfum to mozna nawet co tydzien kupowac...

114

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Ja proponuję dla stałych klientów (takich prawdziwych pewniaczków) wprowadzić opcję wysyłki wpierw perfumki, a dopiero po odbiorze zapłaty. Nie kurierowi tylko przelewem - powiedzmy do maksymalnie 4 dni od odbioru paczuszki. Dla mnie fajna sprawa jak mam pilne zamówienie lub jak jest się przed wypłatą.

115

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

[quote=malenka84]a nie bierzecie pod uwagę opcji: wyprzedaże, a w USA są mega.


nie rozumiem tylko jednego (ja perfumy kupuje raz na jakis czas) a tu odnosze wrazenie, że PERFUMERIE traktuje je jak wode, tzra jak najczescioej kupować...

asiula83 mojego Siostra mieszka w USA a druga w Angli, a tam to sa wyprzedaże a nie jak u nas...


a że ja nie pije perfum litrami, to jak raz na pol roku sobie jakeis kupie (i tak aktualnie to nadwyżkę mam) to mi wystarcza, ale jesli sie wylewa na siebie na raz 20 ml perfum to mozna nawet co tydzien kupowac...[/quote]



wyprzedaże wyprzedażami, ale są ceny minimum, do których sklepy nie schodzą. także radzę uważać, bo euphoria również z USA jest importowana i podane wyżej ceny za oryginały również mogę uznać za absolutne minimum w detalu

116

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

moze i tak może i nie, ale marże narzuca firma...
zazwyczaj z 20 % a nawet i do 50% dochodzi.... bo wiadomo zarobek musi byc....
dlatego im mniej pośrednikow tym taniej... bo każdy musi zarobic.

i również dobrze możesz Ty mieć nie oryginały smile ja mam z perfumerii big_smile - pewniaczki - bo jej szwagierka tam pracuje ;D i Oni pracujący tam mają też pewne zniżki smile

i nadal jestem za tym, że trzeba w miare oszczędzać i kombinować a nie szaleć - przy dzisiejszych wypłatach...

jakby to była taaka taniocha (Wasze ceny) to by Wam sie nie opłacało tego sprzedawać, no chyba, że macie bardzo niskie ceny przy zakupie i zaraz wtedy nasuwa się mysl, często tutaj powtarzana przez Was - czy to na pewno oryginał skoro tak tanio kupujecie??

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-11-10 20:17:49)

117

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Ja widzę sprawę otwartą jeśli takich cen nie ma w zakupie. Twoja znajoma pracuje w perfumerii, sprzedaje Ci za 40$ tester, czyli już 120 zł i to jest kwota netto, która płacisz. Jakbyś brała legalnie to poza vatem 22% do opłaty w Polsce dojdzie jeszcze sprowadzenie, cło. Także już nie wygląda to wesoło. Inaczej firmy co ciągną kontenerami takie perfumy, jak zaproponuję cenę 145 zł brutto, to wg mnie jest minimum z racji iż mam dużo spisanych cen zakupowych jakie mieliśmy w Sephorze i poniżej tego, to nawet nie oglądam ofert.

118

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

wrócmy do sprawy co oczekujecie od perfumerii, żeby mieć dobre relacje sklep-klient smile

119

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

[quote=krisi]Ja widzę sprawę otwartą jeśli takich cen nie ma w zakupie. Twoja znajoma pracuje w perfumerii, sprzedaje Ci za 40$ tester, czyli już 120 zł i to jest kwota netto, która płacisz. Jakbyś brała legalnie to poza vatem 22% do opłaty w Polsce dojdzie jeszcze sprowadzenie, cło. Także już nie wygląda to wesoło. Inaczej firmy co ciągną kontenerami takie perfumy, jak zaproponuję cenę 145 zł brutto, to wg mnie jest minimum z racji iż mam dużo spisanych cen zakupowych jakie mieliśmy w Sephorze i poniżej tego, to nawet nie oglądam ofert.[/quote]


niestety ja nie zarabiam kokosów by powiedziec ee 300 zł mogę rzucić...

każdy kombinuje jak może...
wy chcecie zarobić i sprzedać z jak największym zyskiem dla Was - a my oby jak najmniej zapłacić. proste i logiczne...

120

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

warto też rozglądać sie w tzw sklepach bezcłowych - często śa promocje i może tarfi sie na coś co się chce...

121

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

własnie sie dowiedziałam cosik ciekawego...

propo testerów.. (od osoby ktora pracuje w perfumerii i na szeroką skale zajmuje sie sprzedaża perfum) -testery to co 2 sciema - z turcji podroby; w obiegu jest wiecej testerow niz org ........to o czyms mowi....

i jeszcze kilka ciekawych info mam, ale zainteresowanych zapraszam na pw ;D

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-11-10 21:11:58)

122

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

jak się zna dobrze wygląd testerów, to łatwiej poznać oryginał od podróbki niż produktu podrabianego, są też zapachy, których produkty są podrabiane, a testery nie

123

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

ale tez jak sa te kontenery to kto bedzie siedzial i przed zakupem ogladal każdy perfum - no sorry bardzo. jest jeszcze kilka zasad dot, sklepu  po ktorych widać że są to z turcji lub chin....

bo przeciez nikt sie nie przyzna że ma podróby, każdy ma zawsze oryginały

124

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

pierwsze cena, później wygląd, po tym się poznaje jak się dobrze zna dany zapach

125

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

ale ile jest w takim kontenerze perfum?
Jest czas na przejrzenie każdego?