26

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Ja robiłam jak był mój slub albo jakaś taka większa impreza, wiem że niektórzy noszą nacodzień..
Nie powiem, musiała bym na sobie przetestować wink
Zależy też jaką metodą

27

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Problemem przy przedłużaniu rzęs jest to, że trzeba je robić regularnie. Większości z nas wystarczy dobra zalotka. , bo sztuczne rzęsy bardziej się sprawdzą na szczególne okazje. Na co dzień zalotka powinna odpowiednio spełnić swoją rolę.

28

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

czesc

29

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Takie rzęsy idealnie nadają się na przyjęcie lub wesele. Jeśli rzęsy nie przeszkadzają w noszeniu, można je nosić na co dzień. Cały najlepiej zrobić u kosmetyczki, żeby mieć pewność że będą się mocno trzymały.

30

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Nie wyobrażam sobie  robienia tego np przez koleżankę ale pomysłowość ludzka nie zna granic więc pewnie takie rzeczy się dzieją tongue

31

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Ja sztuczne rzęsy zrobiłam sobie raz- na własny ślub, wyglądało ładnie, ale trwało długo, było wkurzające i wiecej sie chyba nie skuszę

32

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Na ślub to wiadomo że trzeba wyglądać idealnie więc rzęsy też mogą zachwycać długością.
Ja nigdy nie miałam sztucznych rzęs chociaż zastanawiałam się nie raz nad takim szaleństwem.

33

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Linea, to na slub sobie sprawisz, bo jak rozumiem ta uroczystość jeszcze przed Tobą?

34

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Jak mi się oświadczy mój facet to tak. Ale chyba nie bardzo ma na to ochotę smile

35

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

To moze powinnaś go jakoś na temat naprowadzic? ;-)

36

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

[quote=linea]Jak mi się oświadczy mój facet to tak. Ale chyba nie bardzo ma na to ochotę smile[/quote]

Żaden nie ma ochoty, ale od czego są te nasze kobiece sztuczki?;)

37

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Dokladnie, działaj linea, działaj ;-).

38

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Moim zdaniem sztuczne rzęsy sprawdzą się tylko na balu, w karnawale. A co do sztuczek to większość facetów woli kobiety naturalne.

39

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

na randkę, ale bez przesady. mają być tylko trochę wyraźniej zarysowane niz moje naturalne, nie chcę sobie kłaść na oczy dwóch gąsienic big_smile

40

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Ja też tylko na wesela i większe wyjścia. Zauważyłam, że się dobrze komponują z kreską na oku, bo wtedy nie widać, jak są troszkę krzywo przyklejone.

41

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Miałam na swoim ślubie a potem siostry i kuzyna...
Na zwykłe dni chyba jednak wole naturalne...

42

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Ja jak widzę kobietę, która ma sztuczne rzęsy to niedobrze mi się robi. Kobieta powinna być naturalna. Prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach by kobieta wyglądała dobrze to potrzebuje Kiedyś tego nie było.

Ostatnio edytowany przez mikee888 (2017-09-07 07:41:51)

43

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

A co sądzicie o pomyśle przedłużenia rzęs? Widziałam wiele ofert klinik medycyny estetycznej i takie zabiegi są raczej powszechne. Wie ktoś może coś więcej na ten temat? Pozdrawiam

44

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Ja się boję, że mi się odkleją i będę miała taką smętnie zwisającą rzęsę na policzku big_smile:D:D:D

45

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Raczej na na takie większe wyjścia. Gdy wychodzimy na imprezę, wesele, widzimy się ze znajomymi lub jakieś oficjalne sytuacje. Codziennie nakładanie rzęs byłoby dla mnie zbyt męczące. Poza tym to nie jest zbyt wygodne. Szykując się rano mam tak mało czasu, że nawet nie pomyślałabym o nałożeniu rzęs.

46

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Najczęściej na wesela, sylwestra ale też na wszelkiego rodzaju uroczystości na sali. Ostatnio sztuczne rzęsy założyłam na karnawał, andrzejki ale też  na komunię smile Okazji jest wiele, a ja uwielbiam je zakładać bo wtedy moje oko wydaje się więsksze

47

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Raz miałam na sylwestra, efekt WOW, ale teraz już nie używam, bo wyhodowałam piękny wachlarz rzęs wink Myślałam, że natury się nie da przeskoczyć, ale jednak wink Kupiłam sobie serum do rzęs Xlash i rzęsy pięknie się zagęściły, wydłużyły. Na co dzień nie muszę się już nawet malować smile

48

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Ja przyklejam sztuczne rzęsy i na codzień i od święta, zależnie od tego czy mi się po prostu chce i jak stoję z czasem pozostałym do wyjścia. Nie przedłużam u stylistki, wolę klejone na pasku, bo po pierwsze bardziej podoba mi się taki efekt (preferuję rzęsy, które nie wyglądają naturalnie, a raczej bardziej 'dramatycznie'), a po drugie nie muszę zadawać sobie zachodu przy pielęgnacji i bieganiu na uzupełnianie do stylistki.

49

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Widzę, że jeżeli chodzi o opinie na temat sztucznych rzęs, to są mocno podzielone. Uważam, że sztuczne rzęsy są dobre i bezproblemowe, ale tylko wtedy, kiedy wiadomo jak o nie zadbać. Kiedyś też byłam ich przeciwniczką, ale odkąd przeczytałam jak je pielęgnować na http://www.ezebra.pl/Jak-dbac-o-sztuczne-rzesy-blog-pol-1514453401.html nie marnuję więcej czasu na codzienne malowanie rzęs. Kilka prostych rad i każda z was może przestać martwić się codzienną kosmetyką rzęs. Dlatego wszystkim przeciwniczkom tego rozwiązania, polecam przeczytać powyższy artykuł, a na pewno zmienią zdanie.

50

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

hej