1

Temat: gdzie na tatuaż w Warszawie

Jak w tytule- jaki salon tatuażu polecacie? Rozglądam się za profesjonalnym studio z ciekawymi tatuażystami, ale nadal nie podjęłam decyzji, gdzie chcę się dziarać smile może mnie zainspirujecie i coś podpowiecie smile

2

Odp: gdzie na tatuaż w Warszawie

Polecam caffeine, super profesjonalne podejście i świetni ludzie smile

3

Odp: gdzie na tatuaż w Warszawie

Jak profesjonalista z doswiadczeniem to tylko Piotrek Nowacki. Tu mozesz zobaczyc jego prace na fan page  U niego bedziesz miec tatuaz orginalny wyjatkowy i niepowtarzalny bo on nie kopiuje a tworzy nowe projekty. Kocha swoja prace i zna sie na tym co robi. Nie bedziesz zalowac

4

Odp: gdzie na tatuaż w Warszawie

A sprawdzałaś  salon na Wilczej smile Profesjonalne studio, utalentowani tatuażyści, zerknij na ich FP- maja galerię swoich prac, robią wrażenie smile

5

Odp: gdzie na tatuaż w Warszawie

No dokladnie, tez wedlug mnie najlepiej robić w sprawdzonych miejscach

6

Odp: gdzie na tatuaż w Warszawie

A możecie powiedzieć coś o cenach?

7

Odp: gdzie na tatuaż w Warszawie

Ceny zależą od wielkości tatuażu i metody. Wiadomo też, że w większym mieście i w salonie o dobrej renomie ceny bywają wyższe. Osobiście uważam, że na tatuażu nie ma co oszczędzać- chyba ze chcemy żeby szpecił nasze ciało, zamiast zdobic smile

8

Odp: gdzie na tatuaż w Warszawie

ja sama nie mam dziary, ale mój chłopak robił. Byłam tam z nim, dopingowałam go wink naprawdę mam bardzo pozytywne wrażenia. Sympatyczni i utalentowani ludzie i fajna atmosfera smile

9

Odp: gdzie na tatuaż w Warszawie

Jestem świeżo po dziaraniu smile Trochę się naczekałam na wolny termin, ale zdecydowanie było warto. Zamarzył mi sie geometryczny wzor . Fajna babka mi robiła, szybko zlapalysmy wspolny język, pomogla mi w dopracowaniu wzoru, jaki sobie upatrzylam, jestem meeega zadowolona z efektu smile

10

Odp: gdzie na tatuaż w Warszawie

Dziewczyhny napiszcie mi czy robienie tatuażu boli? Zastanawiałam sie nad tym bo mega mi się tatuaże podobają jednak bardzo obawiam sie,że to wszystko będzie bardzo bolało i po prostu nie wytrzymam w trakcie jego robienia. Szczególnie,ze bardzo boje się pobierania krwi i zastrzyków.
Jak mam mieć pobierana krew to pól dnia wcześniej się denerwuję

11

Odp: gdzie na tatuaż w Warszawie

polecam blog o tatuażach - tam się dowiesz jak wybrać studio itd. smile

12

Odp: gdzie na tatuaż w Warszawie

Ja osobiście nigdy bym sobie żadnego tatuażu nie zrobił. Po co to komu?

13

Odp: gdzie na tatuaż w Warszawie

> Meduza_Bluza napisał/a:

> Ja osobiście nigdy bym sobie żadnego tatuażu nie zrobił. Po co to komu?

Kwestia gustu smile Dla mnie to jest fajna ozdoba ciała i zawsze podziwiam wzory, ktore widze u innych np. w internecie. Troszkę musiałam poczekac na wolny termin, ale finalny wygląd tatuazu zrekompensował mi okres oczekiwania i bol podczas dziarania big_smile

14

Odp: gdzie na tatuaż w Warszawie

Ja lubię morskie wzory, syreny itp

15

Odp: gdzie na tatuaż w Warszawie

Ja bym chciała motyla:)

16

Odp: gdzie na tatuaż w Warszawie

A ja smoka