1

Temat: Makijaż do ciemnej pomadki

Od dłuższego czasu chodzą za mną ciemne kolory pomadek.
Jednak jaki makijaż do nich ?

2

Odp: Makijaż do ciemnej pomadki

Jeżeli podkreślasz usta, to wtedy mniej oko. smile

3

Odp: Makijaż do ciemnej pomadki

Teorię to i ja znam smile
Bardziej mi chodzi o dobór kolorów..
Np jak z podkładem, pudrem i innymi do konturowania...
A może w ogóle da się obejść bez...
Bo sama ostatnio mam taki problem ....

Ostatnio edytowany przez Diabela (2017-12-23 23:23:46)

4

Odp: Makijaż do ciemnej pomadki

A nie ma na ten temat informacji gdzieś w Internecie?

5

Odp: Makijaż do ciemnej pomadki

No cóż. W internecie można znaleźć mnóstwo propozycji. smile Zależy od koloru Twojej skóry i typu twarzy.

6

Odp: Makijaż do ciemnej pomadki

Sama bardzo lubię ciemne pomadki. Na co dzień maluję się do nich dość delikatnie. Stawiam na podkreślenie rzęs i jasne cienie z kolekcji Morocoo, Bikora. Nie ruszę się z domu też bez wyraźnie zaznaczonych brwi wink

7

Odp: Makijaż do ciemnej pomadki

Czy nie lepiej pomyśleć o czerwonej pomadce? Jest modna od jakiegoś czasu.

8

Odp: Makijaż do ciemnej pomadki

Ale czerwony to nie wszystko big_smile

9

Odp: Makijaż do ciemnej pomadki

Sama niedawno przeglądałam różne trendy makijażowe i również spodobały mi się ciemne, metaliczne pomadki wchodzące w brudny róż, szarość czy nawet burgund - wyglądają nieziemsko. Ale faktycznie trzeba wtedy uważać z resztą makijażu. Wydaje mi się, że podkład do wyrówania cery, trochę tuszu na rzęsach i ewentualnie delikatna kreska na oku. W cienie lepiej się nie bawić. Sama kupiłabym taką ciemną pomadkę, myślicie że te z https://pl.oriflame.com/ będą się długo utrzymywać?

10

Odp: Makijaż do ciemnej pomadki

Delikatnie podkreśl cieniami kształt ona i pomaluj rzęsy:D Moim zdaniem tyle wystarczy. Uwielbiam ciemne pomadki, ale często krępuję się malować nimi usta bo przyciągają zbyt dużo uwagi. Poza tym zawsze mnie wtedy ludzie pytają dlaczego się wytapetowałam... a to przecież tylko pomalowane mocniej usta.

11

Odp: Makijaż do ciemnej pomadki

Ale jak czytam to i tak wypada wtedy mieć podkład albo puder jednak....

12

Odp: Makijaż do ciemnej pomadki

Do ciemnych pomadek stosuję bardzo jasny makijaż oczu, albo pozostawiam z samym korektorem. Jeżeli to makijaż wieczorny to maluję oko neutralnymi kolorami (beże/brązy). Na co dzień stawiam na jeden neutralny cień (brzoskwiniowy, róż, albo beż), tusz do rzęs. Ja w ogóle na ogół nie konturuję twarzy (szkoda mi życia).

13

Odp: Makijaż do ciemnej pomadki

Z tego co wiem to 90% polek robi makijaż teraz

14

Odp: Makijaż do ciemnej pomadki

Ale to się nie opłaca bo wystarczy deszcz i wszystko zmyte

15

Odp: Makijaż do ciemnej pomadki

jak o kosmetykach mowa to doceniam wysoką jakość, naturalny skład, dobre ceny i szybką realizację zamówienia. Także same pozytywy:) Polecam bardzo każdej kobiecie

16

Odp: Makijaż do ciemnej pomadki

ja np. jeśli mam ciemne usta, to prawie nie maluje oczu. Daje jasną kredkę na linię wodną i cieniutką czarną kreskę na górnej powiece smile

17

Odp: Makijaż do ciemnej pomadki

Delikatny fluid, podkreślone eyelinerem oczy

18

Odp: Makijaż do ciemnej pomadki

I bronzer na policzkach !