1

Temat: Telefon na kartę czy na abonament?

Chcę kupić nowy smartfon, dodam że robię sporo zdjęć i dodaje na bloga i na Instagram. Czy możecie podpowiedzieć jaki model Wam sprawdza się najlepiej? Lepszy jest na abonament czy przedpłacony na kartę?

2

Odp: Telefon na kartę czy na abonament?

Ja mam i polecam - Xiaomi Redmi Dual Sim:) W abonamencie jest tańszy, niz taki na kartę.

3

Odp: Telefon na kartę czy na abonament?

Ale który masz model? Bo ja sprawdzam w Komórkomacie i jest ich chyba kilka. Z tego co widzę to każdy model ma inny numerek na końcu.

4

Odp: Telefon na kartę czy na abonament?

No wybór jest duży, ale najlepiej nie sprawdzać po nazwie tylko po parametrach tam w porównywarce masz na pewno podane jaki ma wyświetlacz, pamięć i aparat. Zobacz i wybierz taki, który spełni Twoje oczekiwania. Jeśli mało dzwonisz to lepiej wybrać na kartę, bo doładujesz kiedy chcesz.

5

Odp: Telefon na kartę czy na abonament?

No właśnie tak sprawdzam, ale modeli jest tyle, że już sama nie wiem. A może warto też na abonament jakiś model wziąć? Czy abonamenty jeszcze się w ogóle opłacają?

6

Odp: Telefon na kartę czy na abonament?

Wiec co ja Ci powiem, że nie. Abonament  masz zawsze na 24 miesiące a teraz prócz opłaty abonamentowej przy umowie z telefonem masz jeszcze co miesiąc opłatę za telefon. I tak na prawdę często przepłacasz, bo modele w abonamentach wcale nie są fajne. Zobacz sobie w Komórkomacie jak to wygląda i zobacz, że na kartę też masz pakiety z darmowymi rozmowami. A telefon możesz kupić w markecie chociażby na raty.

7

Odp: Telefon na kartę czy na abonament?

Dla mnie najlepsze smartfony to te od Samsunga. Polecam S6/7, całkiem niedrogie patrząc na aktualne ceny najnowszych smartfonów. Mam na abonament w play, nie wychodzi to drogo na miesiąc.

8

Odp: Telefon na kartę czy na abonament?

Każdy model telefonów ma swoich sympatyków i przeciwników. Dlatego warto porównywać modele i wybierać takie które najbardziej nam odpowiada. Możliwości jest na prawdę sporo.

9

Odp: Telefon na kartę czy na abonament?

Moja koleżanka ostatnio kupiła telefon Xioami MiA1 i ma dwa aparaty z tyłu i robi świetne zdjęcia. Aż w szoku byłam. W tym komórkomacie pokazuje, że model jest dostępny w premium mobile w abonamencie, ale chyba opłaca się lepiej kupić go osobno.

10

Odp: Telefon na kartę czy na abonament?

No w xkomie znalazłam za 1000 złoty ten właśnie model. Do tego można w tym premium mobile mieć abonament za 18 zł i bajera. Ale jeszcze posprawdzam co ciekawego mają. Ta porównywarka to duża pomoc.

11

Odp: Telefon na kartę czy na abonament?

o Xioaomi też słyszałam dobre opinie, ale sama nie posiadam

Ostatnio edytowany przez Aresiwia (2018-02-23 16:32:12)

12

Odp: Telefon na kartę czy na abonament?

Ja np. od lat jestem związany z Samsungiem. Nie zamierzam zmieniać, a każdemu z was polecam telefony tego producenta.

13

Odp: Telefon na kartę czy na abonament?

Hmm, najlepiej wybrac się do salonu i zobaczyć modele na żywo. A potem zamówić przez internet, bo online prędzej natrafisz na jakąś promocję niz w sklepie stacjonarnym. Przed zakupem polecam sprawdzić  czy nie złapiesz u nich rabatu na model, który cie interesuje. Poszukaj czegos z dobrym aparatem, zeby fotki ladne wychodzily smile A kwestia abonamentu jest ważna jeśli często korzystasz z internetu bo na kartę to za drogo by wyszło.

14

Odp: Telefon na kartę czy na abonament?

U mnie od lat Nokia, tylko raz miałam inny i psuł się ciągle. W abonamencie wychodzi ok. 30 zł/miesiąc i nie musze pamiętać o kupieniu doładowania, to wygodniejsza opcja no i rozmowy są bez limitu.

15

Odp: Telefon na kartę czy na abonament?

Co miesiąc wychodzi jakaś nowinka i ciężko teraz mi odpowiedzieć smile

16

Odp: Telefon na kartę czy na abonament?

Mam na kartę i sobie chwalę, nie będę zmieniać.

17

Odp: Telefon na kartę czy na abonament?

Najlepszy jest abonament bo można zyskać więcej, a na dodatek są umowy bezterminowe. Internet LTE 5G działa bez żadnego zawieszania niezależnie od lokalizacji, a do tego nielimitowane rozmowy dobrej jakości, smsy oraz roaming wakacyjny. Przejście do sieci załatwiane sprawnie, a kontakt z konsultantami dobry.

Ostatnio edytowany przez Aza (2022-09-28 20:24:10)