1

Temat: Wypadek samochodowy a odszkodowanie

Witam,
Przydałaby mi się pomoc. Wiem,że z tytułu odszkodowania za utratę wartości rynkowej pojazdu przysługuje mi jedynie świadczenie. Czy jest ono niezależne od odszkodowania za samą naprawę pojazdu?
Bardzo proszę o odpowiedź bo jestem w trakcie sprawy:)

Pozdrawiam

2

Odp: Wypadek samochodowy a odszkodowanie

Dzień dobry,
Słuszne pytanie. W wielu przypadkach poszkodowanemu z tytułu szkody czyli Tobie, może przysługiwać również odszkodowanie za utratę wartości rynkowej samochodu, które jest świadczeniem całkowicie niezależnym od odszkodowania za naprawę pojazdu.

3

Odp: Wypadek samochodowy a odszkodowanie

Cześć,
Bardzo dziękuję za odpowiedź:) Powiem szczerze,że mój ubezpieczyciel twierdzi inaczej:( uważa,że mi się nie należy! Nie wiem jak z nim walczyć bo przecież to moje pieniądze.. A masz kogoś znajomego albo możesz podać namiary na jakąś firmę, która mi pomoże? Wolę z polecenia niż sama szukać w necie bo tam każdy jest najlepszy:) Z góry dziękuję za pomoc:)

4

Odp: Wypadek samochodowy a odszkodowanie

Cześć,
polecam firmę   https://automobilis.pl/odszkodowania/odszkodowanie-komunikacyjne/  ; oni specjalizują się w takich walkach z ubezpieczycielami.  Zadzwonią do ciebie i zobaczysz, czy ta sprawa jest do wygrania. Mam nadzieję, że jest smile

Ostatnio edytowany przez Pimehol (2018-02-07 22:43:47)

5

Odp: Wypadek samochodowy a odszkodowanie

Dzięki, słyszałam już o firmie https://automobilis.pl/doplaty-do-odszkodowan/doplata-do-odszkodowania-za-utrate-wartosci-rynkowej-pojazdu-samochodu/ i będę do nich dzwonić ale chcę mieć jakiś wybór. Zna ktoś jeszcze jakieś inne firmy?