551

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Metalizowane cienie do powiek swederm. Świetne, mają kremową konsystencję, o wiele lepiej się u mnie sprawdzają niż sypkie czy prasowane. Efekt na powiekach świetny i trwały. To co prawda limitowana edycja, ale mam nadzieję, że wprowadzą kolejne.

552

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Balsam od Garniera (zielony), i kilka hybrydek do pazurków NOX smile

553

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ostatnio kilka półproduktów do stworzenia własnej odżywki do włosów i własnego olejku do kąpieli smile

554

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Nie odważyłabym się robić sobie sama. Z ostatnio zakupionych to ulubiony tonik do twarzy z nivea. smile

555

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

No niestety czas leci i stajemy się coraz "młodsi". Ja mam taki patent z minerałów morza Martwego. Do przemywania twarzy mydło z nagietkiem In Collina, potem jak wyschnie do nawilżenia na noc Cleadermę DCB. Oczywiście ja nie młodnieje smile ale skóra na buzi nie wygląda już tak paskudnie.

556

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

ostatnio kupiłam sobie nowy fluid, bo na jesien zawsze szukam czegos co lepiej kryje ( ahh te posłoneczne plamy…). Wybrałam podkład z Eveline, Liquid Control HD. Uzywam od niedawna, ale jak na razie jestem zadowolona, bo przede wszystkim potrafi ladnie ukryc wypryski albo te nieszczęsne plamki. Przy okazji, mimo tego ze mam dość tłustą cerę to potrafi delikatnie ją zmatowić smile

557

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Perełki zmiękczające do kąpieli stóp, balsam wyszczuplający, odżywkę unoszącą włosy i taki sam szampon smile

558

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Moje też potrzebują uniesienia, bo czapka je przytłacza:(
Ale ostatnio tylko kupiłam tonik ogórkowy i krem ochronny do twarzy na zimę

559

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja od jakiegoś czasu zastanawia się nad czymś takim jak [url=https://arkana.pl/eksperci/kwas-dla-wrazliwcow]kwas laktobionowy[/url], mam spory problem ze skórą na twarzy, zaczerwienieniami oraz trądzikiem, na który w moim przypadku nic nie działa. Kwas ten nie wywołuje podrażnienia skóry jak inne, co ciekawe działa regulująco na złuszczenie się naskórka. Słyszałam ze kwas laktobionowy ma silne właściwości regenerujące, łagodzące podrażnienia, zaczerwienienia oraz stany zapalne.

560

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ostatnio kosmetyki na prezenty, więc nic dla siebie big_smile Siebie obdarowałam wcześniej wink

561

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Wsiełam sobie ostatnio w rossmanie dwa lakiery hybrydowe Eveline, odżywkę do włosów Syoss i patyczki kosmetyczne smile

562

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Czekam na wyprzedaże świątecznych zestawów. Czas, w którym można się obłowić big_smile

563

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

kupiłam wlasnie puder annabelle minerals, bo mi sie skończył a go uwielbiam:):)

564

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Płyn micelarny z loreala smile

565

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Niedawno kupiłam emulsję do twarzy z Inoar- w takiej zielonej butelce wink skusilam sie, bo w skladzie nie ma alkoholu ani parabenów. I sprawdza sie idealnie na mojej wrazliwej skórze- planuję dokupić jeszcze plyn micelarny i tonik z tej serii wink uwielbiam kosmetyki, które nie tylko zmywają makijaz czy zanieczyszczenia, ale tez pielegnują cerę.

566

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

ja ostatnio szukałam jakiegoś bardzo dobrego kremu na worki pod oczami. Czytałam dużo jak je zwalczać domowymi sposobami i jakie efekty one dają, tylko jakoś mnie nic one nie pomagały. Miałam wrażenie, że tylko twarz mi po nich śmierdziała. Poszłam do dermatologa i on polecił mi Remescar. Bałam się, że to kolejny cudowny specyfik, ale jak się okazało byłam w błędzie, bo od razu po nałożeniu moje problemy zniknęły

567

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ostatnio avene krem - https://www.aptekamini.pl/avene-cicalfate-krem-antybak-regener-100ml.html mój ulubiony regenerujacy i antybakteryjny.

568

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Moim najnowszym nabytkiem są paletki cieni Marocco z Bikora! W końcu dzięki nim mam pięknie podkreślone oko, i nie muszę się martwić rozmazaną powieką;)

569

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Pigment syspki z Bell i jestem w nim zakochana, muszę jeszcze kupic jasny

570

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

ostatnio?troche kosmetykow, takich bardziej na zimowy sezon wink m.in. krem do rąk w postaci maski- z Eveline. taka fajna arganowa seria, uzylam juz kilka razy i czuje, ze dlonie sa bardziej zmiekczone i nawilzone. Wiec nawet siarczysty mróz im niestraszny wink a w taka pogode trzeba szczegolnie dbac o skore na dloniach

571

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Mhm... ostatnio to mnóstwo kosmetyków Barwy, bo mieli u siebie w sklepie internetowym fajną promocję smile Toniki, kremy, mydełka, żele, szampony, wszystko kupiłam big_smile

572

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

vianke - krem na noc , linia niebieska i na razie super sie sprawdza wink

573

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ostatnio kupiłam paletkę korektorów z Eveline, w zestawie są 4 kolory i kazdy z nich maskuje inne niedoskonalosci skory. Glownie uzywam żółtego na cienie pod oczami i zielonego,bo moja cera ma sklonnosci do zaczerwienien. I jestem zadowolona z efektu, bo skora ma jednolity koloryt, a sam kosmetyk jest dosc trwaly. Mysle, ze to lepsza opcja niz uniwersalny korektor 'do wszystkiego'.

574

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

A ja ostatnio kupiłam bardzo fajne kosmetyki z atopis.pl one są dostosowane do skóry atopowej i bardzo mi się podobają, uzywam ich regularnie właśnie dlatego, że niestety mam taka skórę i muszę sobie jakoś radzić.

575

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

moim ostatnim zakupem kosmetycznym to był Remescar. Dość długo się męczyłam z cieniami pod moim oczami i próbowałam się ich pozbyć. MAseczki nie pomagały, ani te wszystkie słynne domowe sposoby, ale jak mogłam się spodziewać. Dopiero zakup tego kremu okazał się strzałem w dziesiątkę