1

Temat: Ślub i wesele w plenerze

Co sądzicie o zapożyczonym z Ameryki pomyśle na śluby i wesela w plenerze? Czy to się rzeczywiście sprawdza? Czy goście są zadowoleni? Czy taki ślub jest łatwy do zorganizowania? Jak to zaplanować, by zadowolić każdego?

2

Odp: Ślub i wesele w plenerze

Fajna opcja, ale tylko jeśli pogoda byłaby pewna... A w Polsce niestety bywa o to trudno zwłaszcza latem...

3

Odp: Ślub i wesele w plenerze

Wesela w plenerze są niezwykle magiczne i malownicze. Dają bardzo wiele możliwości i mnóstwo rozwiązań oraz są atrakcją samą w sobie. Aby zorganizować wesele w plenerze, musimy zapewnić wypożyczenie, montaż i demontaż namiotu, jego wyposażenia, zamówić catering i obsługę, dokonać niezbędnych ustaleń z wybranym miejscem.Są trzy możliwości organizacji wesela w plenerze:
-  wesele plenerowe organizowane przy lokalu, gdzie nie ma na stałe rozstawionego namiotu,
-  wesele plenerowe organizowane przy lokalu, który posiada na stałe rozstawiony namiot plenerowy,
-  wesele w wybranym miejscu, np. na działce, w sadzie lub w przydomowym ogrodzie.

4

Odp: Ślub i wesele w plenerze

Wesele w plenerze to było moje marzenie. Znajoma zrobiła wesele w plenerze w stylu rustykalnym - coś pięknego. Pgoda była rewelayjna jednak tak czy siak mieli wynajęty namiot smile

5

Odp: Ślub i wesele w plenerze

[quote=Indygo8]Wesele w plenerze to było moje marzenie. Znajoma zrobiła wesele w plenerze w stylu rustykalnym - coś pięknego. Pgoda była rewelayjna jednak tak czy siak mieli wynajęty namiot smile[/quote]


nie powiem, ale plenerowe wesele, to jest coś. Czytałam o zdjęciach w plenerze  i szczerze powiem, że jestem ciekawa jakby wyglądał reportaż z takiego wesela w całości na tle pięknego pejzażu. Z pogodą jest różnie, ale od czego są namioty big_smile Problem tylko w tym gdzie wynająć taki plener?

6

Odp: Ślub i wesele w plenerze

Jeśli ktoś bierze śub na terenie warszawy to polecam sesję przed ślubną  smile Ja bardzo ładnie wyszłam  sad

7

Odp: Ślub i wesele w plenerze

Miałam okazję uczestniczyć w weselu plenerowym i muszę przyznać, że troszeczkę zazdrościłam Młodej Parze takiego miejsca. W ogóle ślub był inny niż wszystkie inne, bo wystąpiła na nim orkiestra symfoniczna. Muszę Wam powiedzieć, że robiła piorunujące wrażenie i chyba nie było gościa, który nie zachwyciłby się grą muzyków.

8

Odp: Ślub i wesele w plenerze

Teraz już nie ma problemu, żeby to zorganizować. Byle nie pominąć żadnych zwyczajów, np. błogosławieństwa pary młodej itd. Warto o tym wiedzieć.

9

Odp: Ślub i wesele w plenerze

Jak wtedy udekorować stoły? myślicie, że nadadzą się takie obrusy do restauracji? ktoś zamawiał?

10

Odp: Ślub i wesele w plenerze

W mojej ocenie taki pomysł jest jak najbardziej trafiony. Wystarczy znaleźć odpowiednie miejsce i wynająć namiot. Firma również oferuje transport czy też montaż namiotu oraz rozłożenie podłogi, zamontowanie oświetlenia czy ułożenie krzeseł. Uważam, że to idealne i jednocześnie niebanalne rozwiązanie, które z pewnością zostanie docenione przez gości.

11

Odp: Ślub i wesele w plenerze

Hej.
Ja ostatnio brałam ślub w hotelu. Piękne miejsce i cudowny wystrój. Dodatkowo świetne ceny i cudowna obsługa. Wszyscy byli zadowoleni. Urzędnik odebrał ślubowanie bezpośrednio w hotelu, co sami zaproponowali nam podczas pierwszych rozmów dotyczacych wynajęcia sali. Ogólnie jestem mega zadowolona!

12

Odp: Ślub i wesele w plenerze

Chyba już w zeszłym roku weszły przepisy ułatwiające taki ślub w plenerze.  Szkoda że u nas taka nieprzewidywalna pogoda i można się z takim ślubem w plenerze trochę wkopać.

13

Odp: Ślub i wesele w plenerze

Pod miastem to raczej kiepski pomysł, bo już w mieście macie świetnie przygotowane hotele. Czy plener to dobry pomysł? A kto wam zapewni pogodę? No właśnie. Tego dnia wszystko musi być idealnie. Standard tutaj macie bardzo wysoki, jedzenie smaczne. Sami już oceńcie czy to dla was - wszystko oceniajcie na miejscu.

14

Odp: Ślub i wesele w plenerze

Największy problem to pogoda niestety, ale takie śluby są piękne. Nie znam niezadowolonej osoby ze ślubu w plenerze. Ja uwielbiam. Wszystko lepiej smakuje na powietrzu, tańczy się lepiej gdy można odetchnąć pełną piersią. Ważne tylko by otoczenie było piękne. Ostatnio widziałam ogród. Przecudny ogród z fontannami, wodospad, jezioro..taki klimat nadaje się na wesele w plenerze.

15

Odp: Ślub i wesele w plenerze

Nie wiem czemu, ale ja jakoś nie jestem za ślubami i weselami w plenerze bo nigdy nie wiadomo jaka pogoda będzie.

16

Odp: Ślub i wesele w plenerze

To musi być coś pięknego. smile Ach, w marzeniach.

17

Odp: Ślub i wesele w plenerze

Każdy ślub jest trudny do zorganizowania big_smile osobiście uważam, że śluby w plenerze pod namiotem są świetne. I wcale nie jest tak, że jak będzie padac, to koniec świata, teraz są takie rozwiązania, że namiot może być ogrzewany i osłonięty i jeszcze mieć dodatkowy parkiet, więc nawet jak pogoda się popsuje, to nie da się tego odczuć. Moja siostra robiła takie wesele, miała namiot. Ślub był w lipcu, więc wszystko się udało i było naprawdę ładnie :-)

18

Odp: Ślub i wesele w plenerze

Ślub w plenerze ma w sobie wiele uroku i pamięta się go do końca życia smile A co powiecie na wesele w prawdziwym pałacu? smile Mam tu na myśli prawdziwy, stary pałac. To najprawdziwszy pałac starej daty. Organizują tam wesela i wszystko jest tak piękne jak w bajce (widziałam na foto) big_smile . Z tego co wyczytałam tam, to organizują ślub i wesele w plenerze smile Pałac w tle i dużo zieleni... myślę, że to idealny teren na plener smile

19

Odp: Ślub i wesele w plenerze

Mi bardzo podoba się pomysł wesela w plenerze. Tym bardziej, że coraz łatwiej jest to u nas zorganizować.  Wypożyczają namioty na taką uroczystość. Namioty weselne mają idealny wygląd, a do tego oferują odpowiednią dekorację. Myślę, że w sezonie letnim, to świetne rozwiązanie. I na pewno dużo tańsze niż wynajmowanie sali. A daje możliwość wesela w takim otoczeniu o jakim marzymy.

20

Odp: Ślub i wesele w plenerze

Wg mnie to bardzo fajny pomysł. Choć na pewno jest pewne ograniczenie co do terminu smile Owszem problemem może być pogoda, ale z tego, co wiem, to przy takim ślubie/weselu można przecież użyć namiotów i wtedy deszcz nie przeszkodzi w zabawie. Pięknym miejscem na takie zaślubiny w plenerze jest ten 4-gwiazdkowy hotel w Katowicach

21

Odp: Ślub i wesele w plenerze

pomysł w teorii wydaje się bardzo fajny, ale sama byłam na takim weselu plenerowym w lipcu zeszłego roku, w ciągu dnia był upał nie do wytrzymania, piękna pogoda a w nocy musieliśmy rozpalić ognisko bo wszyscy, mimo tego że pijani, telepali się z zimna

22

Odp: Ślub i wesele w plenerze

No tak pogoda na plenerowym powinna być, a tego niestety za żadne pieniądze kupić się nie da. Ja zeby mieć oryginalny ślub to zamówiłam artystę, który w ogrodzie grał na skrzypcach. Słyszałam go podczas pierwszej edycji Festiwalu Ludzi Sztuki

23

Odp: Ślub i wesele w plenerze

Super pomysł, my także nad takim rozwiązaniem myślimy smile Wesele będziemy robić w Warszawie i znalazłam nawet ciekawą ofertę na Double Tree by  Hilton, mają pakiet weselny od 240 zł za osobę, więc to nie tak drogo jak na stolicę a do tego możliwość zorganizowania  ceremonii ślubnej w ich ogrodzie smile

24

Odp: Ślub i wesele w plenerze

Moim zdaniem to świetne rozwiązanie. Ślub tego typu zapada w pamięć, ale nie wyobrażam sobie go bez odpowiednich dekoracji. Jakby ktoś był zainteresowany to polecam skontaktować się z Panią Ewą Szumińską z dekoratorni Dzika Róża (http://dekoracje-sal.com/). Dzięki jej dekoracjom można mieć pewność, że ślub będzie niezapomnianym przeżyciem.

25

Odp: Ślub i wesele w plenerze

Sama miałam takie wesele w plenerze. W lecie to super opcja smile Moje wesele było pod Warszawą.