26

Odp: Eveline

Jest jeszcze chyba taki zielony. Właśnie próbuję ten powyższy, różowy. Zapach trochę dziwaczny i skóra trochę się klei jakby, ale to tylko takie chwilowe wrażenie. Producent podkreśla, że płyn nie narusza warstwy hydrolipidowej, a wrażenie jest, jakby coś zostawiał nawet.  Bardzo dobrze jak na mój gust usuwa zanieczyszczenia z twarzy, opakowanie też ładne. Ja na szczęście nie mam żadnych podrażnień. Zaciekawiło mnie to, że zawiera ekstrakt ze świetlika. Ogólnie jestem zadowolona.

27

Odp: Eveline

Z firmy Eveline mogę polecić odżywkę do rzęs jako baza rewelacyjna napisałam o niej tutaj [url]http://kiciamakeupart-cosmetics.blogspot.com/2013/11/serum-do-rzes-eveline.html[/url] ktoś jeszcze pytał czy baza jest fajna? tak jest fajna bardzo ładnie wygładza buzię, i BB 8w1 moje ukochane na lato mimo że wolę ciężkie podkłady to to BB jest idealne dla mnie!

28

Odp: Eveline

Ja polecam kremy na dzień i na noc z olejkiem arganowym. Są rewelacyjne.

29

Odp: Eveline

Ja również mogę pochwalić wcześniej wspominaną już odżywkę do rzęs oraz te do paznokci,bo na prawdę przynoszą efekty.

30

Odp: Eveline

i jeszcze balsam do ciala z olejkiem arganowym. Rewelacyjnie nawilża i odżywia skórę suchą a taka właśnie mam

31

Odp: Eveline

Ja namiętnie używam odżywek do paznokci tej firmy, chociaż opinie na ich temat są podzielone to ja bardzo je lubię. smile
Na blogach bardzo często dziewczyny polecają różne kosmetyki tej firmy. smile

32

Odp: Eveline

Lubię odżywki do paznokci tej firmy. Wprawdzie na początku myślałam, że mi nie odpowiadają, ale dopiero po skończeniu ich stosowania zauważyłam jak wiele dobrego dały moim paznokciom. Tylko je odstawiłam i znowu zaczęły mi się łamać i rozdwajać.

Za to nie polecam kremów do rąk.

33

Odp: Eveline

Lubię tą markę, polska, dobra i niedroga..Używam serum wyszczuplającego 3D i 4F..jedno grzeje, drugie chłodzi smile

34

Odp: Eveline

ja też mam to 4D co grzeje wspaniałe dla osób którym zimno

35

Odp: Eveline

Czy któraś z Was używała błyszczyku zmniejszającego apetyt? Widziałam go w Biedronce i zastanawiam się na jakiej zasadzie on działa, bo brzmi trochę nieprawdopodobnie :-)

36

Odp: Eveline

Że cooooo? Błyszczyk zmniejszający apetyt? o.O To może o zapachu smalcu...

37

Odp: Eveline

Moim numerem jeden są zdecydowanie odżywki do paznokci.

38

Odp: Eveline

[quote=Joanna Natalia]Moim numerem jeden są zdecydowanie odżywki do paznokci.[/quote]
Też polecam te odżywki. Paznokcie wreszcie mi się nie łamią i nie rozdwajają. Lubię też wydłużający tusz do rzęs :-)

39

Odp: Eveline

A ja nie przepadam w ogóle za kosmetykami tej marki. Niestety, ale w większości nie mają zbyt dobrego składu.

40

Odp: Eveline

żel koloryzujący do brwi, kosmetyczka mi go poleciła, kiedy odradziła mi farbowania brwi. powiedziała, że ona sama używa i jest super, no i miała rację.

41

Odp: Eveline

Mam w swojej kosmetyczce kilka kosmetyków z Eveline- przede wszystkim odpowiada mi ich cena i to, że mogę je kupić w niemal każdej drogerii

42

Odp: Eveline

Mam w swojej kosmetyczce kilka kosmetyków z Eveline- przede wszystkim odpowiada mi ich cena i to, że mogę je kupić w niemal każdej drogerii:) ostatnio wybrałam ich hydrożel- ma przyjemną lekką konsystencję, ładnie nawilża, ale jednocześnie jest na tyle matujący, że spokojnie mogę go używać pod makijaż smile

43

Odp: Eveline

Uzależniłam się od linii Slim Extreme 4D: balsamy, sera, peelingi antycellulitowe itd. Jest za wcześnie, żeby stwierdzić ich działanie pod tym kątem, poza tym wciąż próbuję nauczyć się regularnego stosowania połączonego z masażem, ale fajnie pachną i skóra jest po nich przyjemna w dotyku, więc stosuję.

44

Odp: Eveline

Lubie eveline smile maja kilka ciekawych produktow i niskie ceny. Niedawno na przyklad kupilam ich pomadke Aqua Metallic. Uzywam na co dzien- idealna, trwala, sliczne kolory i fajny polysk na ustach. Mysle, ze warto dac szanse polskim markom.

45

Odp: Eveline

Znakomicie smile Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym. Z całą pewnością mi się przydadzą smile

46

Odp: Eveline

Lubie od Eveline ostatnio lakiery hybrydowe. Fajnie intensywne kolory, lekko się je rozprowadza i dość dobrze się trzymają.

47

Odp: Eveline

dziewczyny, ja ostatnio kupilam zestaw do powiekszania ust- oczywiscie takiego nieinwazyjnego wink i musze przyznac, ze jestem mile zaskoczona efektami. w zestawie jest peeling i krem powiekszajacy. obsluga jest banalnie prosta, a rezultat- moje usta faktycznie wygladaly na wieksze, nawilzone, tak ladnie ujedrnione smile efekt nie utrzymuje siesuper dlugo- z jakies 10 h mialam wieksze wargi ;P mysle,ze na jakies specjalne okazje mozna takie cos uzyc. ja testowalam to w sylwestra i wyszlo super.

48

Odp: Eveline

Tusz Eveline, Volumix Fiberlast w srebrnym opakowaniu to mistrzostwo świata!

49

Odp: Eveline

Ostatnio pokochalam paletkę do cieni BURN. Piekne kolory, w sam na co dzien czy nawet na jakies wieksze wyjscie. Co najwazniejsze- są trwale, nie osypują sie ani nie znikają z powieki w ciagu dnia. Co jakis czas probuje nowych polaczen i zawse makijaz wyglada bajecznie wink

50

Odp: Eveline

ja z kolei uzywam tuszu pogrubiającego. Musze przyznac, ze jakosc bardzo fajna, jak na tak niska cene. Moje rzesy sa z natury dosc krotkie i cienkie, a tutaj kilka machniec wystarczy, by stworzyc efekt wachlarzu. Polecam smile