1

Temat: Jakie perfumy dla chłopaka na prezent?

hej dziewczyny!
święta zbliżają się wielkimi krokami i chciałabym kupić mojemu chłopakowi perfumy, bo marudzi, że mu się skończyły wink
nie mam nic konkretnego na myśli, ale chętnie poczytam Wasze propozycje.
jest pogodnym, niesamowicie otwartym facetem. wydaje mi się, że będą do niego pasować jakieś lżejsze, świeże zapachy. cieżkie, przydymione, kadzidlane raczej odpadają. macie swoje typy? z góry dzięki za odpowiedzi!

2

Odp: Jakie perfumy dla chłopaka na prezent?

Mexx polecam, jest bardzo świeży:)

3

Odp: Jakie perfumy dla chłopaka na prezent?

To trudne jest, bo każdy ma jakiś swój zapach, który lubi.
Ja np. byłam obdarowana perfumami o zapachu róż, a nie lubię tego zapachu...
Może takie same, albo podobny zapach, jak miał?

4

Odp: Jakie perfumy dla chłopaka na prezent?

jak najbardziej myślę ,że  full speed z avonu, świetny zapach, długo się trzymają, niedrogie i od razu chce się do faceta przytulić, jak się czuje ten zapach ;]

5

Odp: Jakie perfumy dla chłopaka na prezent?

Polecam Ci perfumy Paco Rabanne 1 Million Absolutely Gold. Połączenie nut kwiatowych z zapachem mandarynki. Mój facet je uwielbia smile

6

Odp: Jakie perfumy dla chłopaka na prezent?

Acqua di Gio Profumo marki Giorgio Armani to   perfumy dla mężczyzn. Trochę kosztują ,ale dostałam premię w pracy , a dla narzeczonego mi nie szkoda .Chłopakowi takich drogich bym nie kupiła wink

7

Odp: Jakie perfumy dla chłopaka na prezent?

Polecam Seven, 007 Fragrances ja swojemu kupiłam i był zadowolony smile

8

Odp: Jakie perfumy dla chłopaka na prezent?

A myślałaś o perfumach z Parfum Bar? Poszukaj ich strony w necie. Tworzą perfumy indywidualnie dobrane do osobowości. To ciekawa alternatywa dla "normalnych" perfum. Wiesz jaki jest Twój chłopach, Wypełnij więc test, a otrzymasz zapach skomponowany specjalnie dla niego.

9

Odp: Jakie perfumy dla chłopaka na prezent?

Może Lacoste niebieskie? Albo Moschino Forever? To moje ulubione, męskie zapachy. Ciężko jednak coś doradzić, szczególnie jeśli nie zna się dobrze obdarowywanej osoby. Od siebie mogę jedynie polecić sklep z perfumami  w którym często można trafić na różne promocje.

10

Odp: Jakie perfumy dla chłopaka na prezent?

zależy jakie dana osoba lubi zapachy. Na pewno ma swoją ulubioną markę i można szukać perfum wśród jej produktów. Jak wyżej możesz również uch szukać w sieci

11

Odp: Jakie perfumy dla chłopaka na prezent?

Dziewczyny, pamiętajcie, że to, co spodoba się jednemu facetowi, dla innego może być okropne. Same zdecydujcie, bo przecież znacie swoich facetów najlepiej. Przejrzyjcie ofertę różnych perfum na stronie , podpytajcie Waszych mężćzyzn, a na pewno wybierzecie coś odpowiedniego.

Ostatnio edytowany przez Kasiorek26 (2016-06-03 20:40:39)

12

Odp: Jakie perfumy dla chłopaka na prezent?

Chanel Allure

13

Odp: Jakie perfumy dla chłopaka na prezent?

Givenchy Gentleman Only. uwielbiam!

14

Odp: Jakie perfumy dla chłopaka na prezent?

A to ja mojemu kupiłam ostatnio Lacoste. Mają świetne zapachy!

15

Odp: Jakie perfumy dla chłopaka na prezent?

Ja w tym temacie nie mam zbytnio wiedzy. Zatem kompletnie nie będę w stanie pomóc...

16

Odp: Jakie perfumy dla chłopaka na prezent?

Jako facet polecę perfumy o nazwie Wood ( dostępne w sephorze). Kiedyś dostałem od mojej dziewczyny i zakochałem się w tym  zapachu

17

Odp: Jakie perfumy dla chłopaka na prezent?

Polecam Hugo Boss ten klasyczny szary albo Armani Aqua di Gio smile ja mojemu kupuję na zapachowiec.pl smile jest tam duży wybór smile pozdrawiam

18

Odp: Jakie perfumy dla chłopaka na prezent?

Szare Hugo Boss to ulubione perfumy mojego chłopaka, ale na gwiazdkę dostał ode mnie One Calvina Kleina i okazały się być super choć kupowałam je w ciemno.

19

Odp: Jakie perfumy dla chłopaka na prezent?

A może tylko chwali bo nie chce żeby było Ci przykro..? Ja bym nie powiedziała komuś że nie trafił z prezentem...:)

20

Odp: Jakie perfumy dla chłopaka na prezent?

Widać że mu się podobają bo po prostu pasują do niego wink Nawąchać się go nie mogę wink

21

Odp: Jakie perfumy dla chłopaka na prezent?

wiem ze juz po gwiazdce, ale ja lubie 1 milion - uwazam ze to rewelacyjny mski zapach - pasujacy na kazda okazje i do kazdego wieku

22

Odp: Jakie perfumy dla chłopaka na prezent?

Nie polecam perfum. Każdy ma swój indywidualny zapach. Już nie raz otrzymałam perfumy, które wyrzuciłam, bo dla mnie wcale nie pachniały ładnie.

23

Odp: Jakie perfumy dla chłopaka na prezent?

ja lubię zapach opium smile

24

Odp: Jakie perfumy dla chłopaka na prezent?

dkny <3

25

Odp: Jakie perfumy dla chłopaka na prezent?

BOSS smile dla chłopa to tylko taki!