51

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Moim zdaniem niekoniecznie. Taki tam bajer , który przydaje się tylko latem. OBecnie możesz znaleźć wiele fajnych lodówek w o wiele niższej cenie. Bez kostkarki do lodu ale również solidnie wykonanych oraz o duzej pojemności. Jakiś czas temu kupowalismy sobie nową lodówkę do domu. Zdecydowalismy się na model Hoover. Konkretnie lodówkę  172 X. Mimo niskiej ceny jest bardzo pojemna. Ma dobrą klasę energetyczną oraz fajny wygląd ( jest srebrna ale nie ma na niej śladów palców  - jest to specjalny rodzaj powłoki, która się nie brudzi...).
Zerknij sobie tutaj do katalogu firmy:

52

Odp: Jaką lodowkę kupić?

My wybieraliśmy lodówkę rok temu to bardzo fajne promocje były na Candy cenowo znacznie lepiej wychodzi niż inne marki, gdzie dopłacasz tylko za markę. według mnie najlepiej patrzeć na specyfikację i klasę energetyczną, bo to potem się realnie odbija na rachunek za prąd smile

53

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Moim zdaniem te kostki lodu to tylko taki bajer... Trzeba patrzeć na to ile prądu to żre i jak długo "żyje", bo bywa tak, że potem co chwilę trzeba kogoś wzywać na naprawę. Ja na całe szczęście mam doskonałych fachowców którzy naprawiają mi lodówkę, pralkę i raz nawet piekarnik, ale nie każdy ma takie szczęście i sprawdzonego specjalistę. Ale mogę być tak dobra się podzielić adresem ich strony:

54

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Bez sensu ta kostkarka... Na electro.pl jest sporo lodówek Samsunga, które można przez 30 dni sprawdzać możliwości lodówki, więc to dobra opcja dla osób, które nie mogą się zdecydować tongue

55

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Wyobrażasz sobie wciąganie lodówki co 30 dni na 4 piętro bez windy? Dla mnie to raczej opcja, która nie może mieć miejsca. Mało to nowoczesnego sprzętu obecnie w sklepach? Jak nie wiecie co jest dobre to poszukajcie w sklepach czegoś z CANDY - nie sądzę, żeby ktoś był niezadowolony z tego sprzętu.

56

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Przede wszystkim warto sprawdzić ile zużywa prądu, pojemność oraz jak głośno pracuje. Wiem, bo niecałe pół roku temu poszukiwałam idealnej lodówki. Warto tez sprawdzić jakie ma funkcje, ile programów, czy ma no frost (żegnaj rozmrażanie:))
Ja zdecydowałam się na lodówkę LG, w dobrej cenie można coś dla siebie znaleźć

57

Odp: Jaką lodowkę kupić?

klasa energetyczna, pojemność i cena - to wg mnie najważniejsze
niedroga może być do 1000zł nawet jak się chce

58

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Ja mam małą, kupiłam za 599,zł i doskonale mi wystarcza, wielkich zapasów nie robię.

59

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Jeżeli potrzebujecie konkretnych informacji polecam zerknąć do tego wpisu  - jest tam mnóstwo informacji czym kierować się podczas zakupu lodówki

Ostatnio edytowany przez Agether (2017-04-10 20:41:37)

60

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Planuję zakup lodówki i będę zwracała uwagę na to żeby cicho chodziła bo moja chodzi jak czołg;/ Kolejna rzecz to żeby pobierała mało prądu bo moje starocie zużywa go bardzo dużo. No i liczy się wnętrze- odpowiednia ilość półek, wykonanie szuflad, łatwość utrzymania czystości wink

61

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Ja mam lodówkę firmy Amica. W sumie nie jest najcichsza, ale nie na tyle głośna, żebym miała powody do narzekania.

62

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Samsung ma ciche lodówki, gdybyś kiedyś zmieniała:)

63

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Będę zmieniała na pewno bo przez 3 lata moja lodówka pożarła tyle prądu że już nową bym miała;/ Tak myślę że to lodówka bo to jedyne starocie w domu.

64

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Znajomy mówią, żebym wybrała lodówki samsung. Jeszcze nie miałam lodówki tej marki, ale w tym artykule też ją polecają  Przyznam, że ekonomiczność lodówki jest dla mnie bardzo ważna, bo zarabiam niewiele i staram się oszczędzać na rachunkach. Wy zwracacie uwagi na takie rzeczy, czy raczej sugerujecie się wyglądem i funkcjami?

65

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Zwracam uwagę na pobór prądu przez urządzenia i żarówki. Ostatnio się dowiedziałam że żelazko zużywa dużo prądu- dobrze ze nie mam nawyku prasowania wszystkich ubrań, pościeli, ręczników etc wink

66

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Najlepiej dużą i wysoką. Niestety moja już po kilku miesiącach była porysowana od magnesów, które dzieci do niej doczepiała. Nie chciałam za bardzo kombinować kolorystycznie, wiec kupiłam neutralną, srebrną matę magnetyczną -która wszystko pięknie przykryła.

67

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Ja od zawsze sobie cenie lodówki marki Samsung. I nie tylko lodówki [url=http://spaceofhacks.com/magic-rush-heroes-hack-android-ios/]:)[/url]

68

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Ja kupiłam lodówkę dobrej firmy i zepsuła się dość szybko, więc marka niestety nie jest wyznacznikiem. Miałam sprawdzony serwisktóry poradził sobie szybko z usterką, ale jednak do samej marki lodówki się już zraziłam. Moim zdaniem powinna  była działać dłużej bez awarii.

69

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Polecam te z funkcją "no frost". Wreszcie nie trzeba rozmrażać zamrażarki i w lodówce wilgoć też się nie zbiera.

70

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Potwierdzam, fajne są i nie ma zamieszania z rozmrażaniem... Wcześniejsza lodówka niestety ciągle wymagała mojej interwencji, zwłaszcza jak dziecko nie domknęło i puszczała wodę....

71

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Moja jak jest niedomknięta to pipcze (?) wink fajne są te nowe lodówki, jedyny minus to brak możliwości regulacji wysokości półek. U mnie niby można obniżyć ale ok 1 cm;/

72

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Jeśli miałabym polecić Ci jakiś konkretny model, byłby nim model CMGN 6184 firmy Candy, wykonany ze szkła, wyposażony w dotykowy wyświetlacz. Stosunkowo tani, jednakże idealnie sprawdzający się w swojej roli J.

73

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Polecam niewielkie lodówki, wtedy częściej kupuje się świeże rzeczy, a nie trzyma  i potem warzywa są zwiędnięte a mleko skwaszone... Mniej żywności się marnuje.

74

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Ja przed zakupami zawsze sprawdzam aktualne promocje w sklepach RTV i AGD i wtedy coś wybieram. Można łatwo sprawdzić takie promocje w internecie

75

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Moim zdaniem lodówki z Samsunga są najlepsze i najdłużej działają.