26

Odp: Fotobudka

Kiedyś nie były zbytnio popularne, a teraz mam wrażenie, że są wręcz obowiązkowym punktem programu. Ostatnio bawiłam się na weselu gdzie była budka Bardzo mi się to podobało, zdjęcia mamy superowe, niesamowita pamiątka.

27

Odp: Fotobudka

Mi się pomysł fotobudki podoba, sama coś takiego zrobię u siebie smile Macie w Warszawie do polecenia jakąś firmę? Byle niedrogo... Bo tradycyjne zdjęcia ślubne już mam zaklepane, fotografa sprawdziłam na weselu u koleżanki, tylko jeszcze budki szukam smile

28

Odp: Fotobudka

Fotobudka to bardzo trafna atrakcja szczególnie jeśli chodzi o wesela. Od pewnego czasu pojawiają się fotobudki z możliwością nagrywania filmów czyli videobudki.

29

Odp: Fotobudka

taka fotobudka to jest super sprawa, nie tylko na weselu big_smile u nas ostatnio na imprezie firmowej była taka - takie atrakcje nie są tylko dla dzieciaków smile

30

Odp: Fotobudka

Koleżanka niedawno pokazywała mi zdjęcia z weselnej fotobudki. Budka wzbudzała zainteresowanie, a dostępne filtry na zdjęcia sprawiały frajdę korzystającym. Ma miłą pamiątkę.

Ja nie zdecydowałabym się na taką atrakcję na własnym weselu. Wydaje mi się zbyt jarmarczna. Tak, wiem, ludzie chcą słuchać disco polo, bawić się jak na festynie i najlepiej jeszcze żeby wódka lała się strumieniami, a wodzirej kazał zaglądać paniom pod sukienki. Nie mój klimat. Jeśli urządzę wesele, to albo 80% gości uzna je za nieudane, albo zaproszę tylko te 20%, które wolą inne rozrywki tongue

31

Odp: Fotobudka

Tak, to takie festynowe, dożynkowe bardziej... Wesele powinno jednak być na innym poziomie rozrywki

32

Odp: Fotobudka

Mozna to zrobić dla młodzieży.