1

Temat: Neurolog - Warszawa

Znacie jakiegoś dobrego neurologa z Warszawy? Najlepiej takiego, który przyjmuje prywatnie.

2

Odp: Neurolog - Warszawa

Wpisz w google - neurolog warszawa opinie albo wejdź na portal gdzie ocenia się lekarzy, tam znajdziesz najszybciej.

3

Odp: Neurolog - Warszawa

Przez wyszukiwarkę rzeczywiście najszybciej znajdziesz specjalistę, ale ja radziłabym jednak popytać najpierw wśród znajomych i rodziny.

4

Odp: Neurolog - Warszawa

Świetny specjalista, to ten który nie leczy na ślepo, tylko daje skierowania kiedy nie jest czegoś pewien.

5

Odp: Neurolog - Warszawa

Jak prywatnie to polecam dobrych specjalistów, również neurologow smile  nie mam poczucia straconych pieniedzy, bo neurolog szybko i trafnie mnie zdiagnozowal, nie naciagal na dodatkowe i zbedne badania. Jesli chodzi o leczenie to maja tam bardzo indywidualne podejscie do pacjenta, patrza na ciebie holistycznie.

6

Odp: Neurolog - Warszawa

Ja z córką chodzimy prywatnie. Pani doktor jest miła i kompetentna. Z tego co wiem dorosłych też przyjmuje.

7

Odp: Neurolog - Warszawa

Prywatnie to widzę sami najlepsi specjaliści, a jak pójdziesz do nich na NFZ to połowę czasu papiery wypełniają zamiast diagnozować pacjenta...

8

Odp: Neurolog - Warszawa

No i na żadne pytania nie odpowiedzą, bo po co się wysilać za male pieniądze...