1

Temat: Jaki dobry psycholog w Warszawie

Czy ktoś z Was jest z Warszawy? Czy możecie mi polecić dobrego psychologa?

2

Odp: Jaki dobry psycholog w Warszawie

Chodziłam  do dobrej prywatnej kliniki.  Pomogli mi stanąć na nogi po pewnym bardzo trudnym dla mnie wydarzeniu. Nie będę się rozpisywała o co chodziło bo nawet na forum nie jesteśmy w 100%anonimowi. NIemniej dzięki nim odzyskałam równowagę oraz pewność siebie, która została sporo zachwiana.
Jest to prywatny gabinet. Próbowałam się wczesniej dostać do psychologa na fundusz, ale jest bardzo trudno. Terminy są na wiele miesięcy wprzód.

3

Odp: Jaki dobry psycholog w Warszawie

A potrzebujesz tego psychologa dla siebie czy dla kogoś z rodziny lub znajomych? Mogę Ci polecić psychologa dla młodzieży w Warszawie, do którego namiary znajdziesz na tej stronie . Zapisałam tam swojego syna na terapie, gdy zauważyłam u niego apatie i obawiałam się o to że wpadnie w depresje. Syn był bardzo zadowolony z tej terapii, mimo że na początku podchodził do niej sceptycznie. Nie pamiętam już ile trwała, ale wydaje mi się, że około roku .

4

Odp: Jaki dobry psycholog w Warszawie

Możesz jeszcze zajrzeć na  Słyszałam, że są najlepsi. Mają na pewno solidną bazę lekarzy i można im zaufać - moi znajomi bardzo sobie chwalą. Jak coś Ci dolega i sobie z tym nie radzisz, to tymbardziej nie ma na co czekać.

5

Odp: Jaki dobry psycholog w Warszawie

a ja zdecydowanie moge polecić tego pana -

6

Odp: Jaki dobry psycholog w Warszawie

[quote=alinka29]Czy ktoś z Was jest z Warszawy? Czy możecie mi polecić dobrego psychologa?[/quote]

Witam. Z jakim problemem chcesz się udać? Wzbraniałam się przed psychologiem, ale naprawdę pomaga jeśli sama sobie chcesz pomóc. Nie faszeruje lekami. Daje małe dawki tylko wtedy gdy naprawdę trzeba.

7

Odp: Jaki dobry psycholog w Warszawie

Bardzo dobry specjalista, szybko buduje więź zaufania z pacjentem i naprawdę lekko się z nim rozmawia. Jestem osobą z reguły zamkniętą a tak do mnie podszedł, że otworzyłam się jak nigdy przed nikim. Poprzedni psycholog chciał mnie leczyć tylko techniką oddychania, może i na stres troszkę pomaga ale na pewno to za mało. Trzeba się zmierzyć z przyczyną zaburzeń, żeby myśleć o poprawie, inaczej się nie da.

8

Odp: Jaki dobry psycholog w Warszawie

Nie musicie wcale decydować się na wybór psychologa przez miejsce zamieszkania. Dojazdy i w sumie samo pokazywanie się w poradni może być dla wielu osób uciążliwe. Znajoma znalazła ciekawą stronkę firmy Bezproblemowo, na której można zapisać się na terapie psychologiczną przez internet. Bardzo ciekawa opcja według mnie, może przyda wam się kiedyś

9

Odp: Jaki dobry psycholog w Warszawie

A z nazwiska możecie kogoś polecić?

10

Odp: Jaki dobry psycholog w Warszawie

[quote=rizzoli33]A z nazwiska możecie kogoś polecić?[/quote]

Najlepsi są psychologowie łączący różne metody terapii.

11

Odp: Jaki dobry psycholog w Warszawie

Olaffowy słyszałam wiele pozytywnych opinii o tej firmie bezproblemowo. Sama przeglądałam ich ofertę bo zmagam się w ostatnim czasie z pewnymi problemami i choć miałam nadzieję na samodzielne rozwiązanie się problemu chyba jednak będę musiała poszukać gdzieś pomocy ;/ a tu jest fajne to, że wszystko odbywa się dyskretnie i nie ma konieczności ,,ujawniania się" w pełni. Mi to na przykład dodaje pewności siebie.

12

Odp: Jaki dobry psycholog w Warszawie

hej

13

Odp: Jaki dobry psycholog w Warszawie

Także radzę udać się do psychologa, z pewnością nie zaszkodzi, a może pomóc. Na początku można jednak wypróbować terapię online, taką przez internet, podobno są dość skuteczne,- nie trzeba bowiem wychodzić z domu, potrzebny tylko komputer z kamerką i mikrofonem.

Ostatnio edytowany przez olgaa884 (2017-12-23 11:26:38)

14

Odp: Jaki dobry psycholog w Warszawie

Dla jednego jeden psycholog będzie dobry, dla innego nie. Trzeba sprobować na włąsnej skórze. Duży wpyw ma także otoczenie - przynajmniej w moim wypadku. Zupełnie nie umiałam otworzyć się przed psychologiem NFZ w gabinecie jak u szkolnego pedagoga, a jak poszłam w kryzysie do prywatnego gabinetu - właśnie w Warszawie, to poczułam się jak na pogaduchach u koleżanki. Także musisz sama wyczuć co Ci pasuje.

15

Odp: Jaki dobry psycholog w Warszawie

A kojarzycie prywatną klinikę w Mławie? Oni mają wieloletnie doświadczenie w roznych takich  sprawach - z pewnością pomogą. Podchodzą indywidualnie do każdego pacjenta.

16

Odp: Jaki dobry psycholog w Warszawie

trudno żeby psycholog wszystkich leczył jedną metodą:) To jest takie oklepane, o tym indywidualnym podejściu, każdy tak się reklamuje...

17

Odp: Jaki dobry psycholog w Warszawie

Najważniejsze jeśli psycholog potrafi szybko zdobyć zaufanie pacjenta, co jest niezwykle ważnym elementem skutecznej terapii.

Ostatnio edytowany przez dorii31 (2020-12-03 14:48:59)

18

Odp: Jaki dobry psycholog w Warszawie

Dobrzy są psycholodzy współpracujący z różnymi fundacjami, bo mają duże doświadczenie  i jak myślę więcej empatii

19

Odp: Jaki dobry psycholog w Warszawie

Prywatnie każdy psycholog jest bardzo empatyczny:)