1

Temat: Lublin

W Galerii Lubelskiej przez cały rok są fajne okazje, butiki wymieniają rzeczy i można coś upatrzeć tylko trzeba często bywać. Ja najwięcej kupuję przy okazji, a nie jak idę nastawiona na zakupy.

2

Odp: Lublin

Przy rynku są też fajne sklepiki gdzie można znaleźć fajne rzeczy w dobrej cenie, ja tam bywam częściej niż w galeriach

3

Odp: Lublin

W Outlet Center są fajne promocje, jak skorzystałam w Big Star:

4

Odp: Lublin

Big Star ma teraz strefę z koszulkami od 15 zł

5

Odp: Lublin

Dobra jest aktualnie oferta na : odzież robocza lublin spełnia normy BHP, dobrze oznaczona w dobrych cenach. Warto sprawdzić z pewnością.

6

Odp: Lublin

A tutaj: też nieźle cenowo, bardzo komfortowe mieszkania. Dobre zaplecze, ciekawa okolica, w ogóle miasto perspektywiczne.

7

Odp: Lublin

Ja w sumie jestem tego samego zdania co mój poprzednik. Nic dodać, nic ująć smile

8

Odp: Lublin

Ja sądzę, że w takich tematach warto się popytać znajomych. Z doświadczenia wiem, że to się naprawdę bardzo dobrze sprawdza smile

9

Odp: Lublin

W FELICITY warto zajrzeć do Hebe, są fajne wyprzedaże ostatnich sztuk.

10

Odp: Lublin

W CCC kupiłam fajne buty na zimę i torebkę do nich za 60% ceny...

11

Odp: Lublin

Ja najczęściej kupuję w marketach po drodze z pracy. Poza tym zainstalowałam sobie aplikację i jest mnóstwo promocji z aplikacją.  Chętnie z nich korzystam. W każdej chwili mogę zajrzeć do aplikacji i zaplanowac sobie zakupy. Wychodzi taniej. Dla mnie to  spore oszczędności. A przy kasie nie trzeba się logowac za każdym razem.

12

Odp: Lublin

Poluje na promocje - wczoraj kupiłam majonez w dawno  niewidzianej cenie 10 zł za litr....