26

Odp: Ciągłe zmęczenie

Czasem takie zmęczenie może sugerować silną anemię.

27

Odp: Ciągłe zmęczenie

ciągłe zmęczenie może być oznaką choroby fizycznej ale także psychologicznej, np. depresji. najlepiej zrobić komplet badań a poza tym przyjrzeć się własnym nawykom zywieniowym, temu w jakich warunkach i jak długo śpimy, czy nie spędzamy całego wolnego czasu przed komputerem albo telwizorem, czy nie pracujemy za dużo.

28

Odp: Ciągłe zmęczenie

Nic nie jest w stanie zastąpić porady specjalisty, dlatego polecam umówić się na wizytę. Natomiast w ramach ciekawostek. Znajdziesz tam wiele rzetelnych artykułów, trendy medyczne oraz inne.

29

Odp: Ciągłe zmęczenie

Oj zmęczenie jest objawem wielu chorób. A jak chcesz poczytać coś na temat różnych objawów, leczenia oraz opisach wielu chorób tych cywilizacyjnych to warto poczytać sobie artykuły  . Warto nawet ze zwykłym przemęczeniem pójść do lekarza. Tylko pod żadnym pozorem nie wmawiaj sobie jakiejś choroby. Może to działać jak placebi i choć nie będzie się chorym na to, to takie myślenie może spowodować, że faktycznie się zachoruje. A tak naprawdę, może to być tylko przemęczenie i potrzebne będzie kilka dni odpoczynku.

30

Odp: Ciągłe zmęczenie

Potwierdzam również ciągle chodziłam zmęczona. Początkowo myśłałam, że to wina krótkiego snu, stresu itp. Piłam więcej kawy jakieś energetyki a zmęczenie dalej nie przechodziło...okazało się, że to zakwaszenie organizmu złą diętą. Teraz zmieniłam dietę a lekarz przepisał mi   Teraz czuje się dużo lepiej! Ale jak najszybciej musisz zgłosić się do lekarza

31

Odp: Ciągłe zmęczenie

Też byłam ciągle senna i zmęczona, okazało się, że mam niedoczynność tarczycy.

32

Odp: Ciągłe zmęczenie

moje dziecko też było ciągle zmęczone, myślałam że może choroba je bierze. Ale jak poszliśmy do lekarza, to okazało się, że mała ma niedobór żelaza i stąd ciągłe przemęczenie i senność. Zaczęliśmy w takim razie stosować suplement dicofer, który uzupełnia brak żelaza w organizmie. Mała nie marudzi i już zaczyna dobrze się czuć smile

33

Odp: Ciągłe zmęczenie

Też miałam z tym problem. Zobacz suplementy na witrynie:  Pozwalają one uzupełnić niedobór żelaza. Możliwe, że to powodem zmęczenia smile

34

Odp: Ciągłe zmęczenie

Mi się wydaje, że takich informacji zawsze warto poszukać w Internecie. Przynajmniej w moim przypadku zawsze się to sprawdza smile

35

Odp: Ciągłe zmęczenie

Przesilenie wiosenne i zimowe zawsze u mnie powoduje zmęczenie.  Nic mi się nie chce, nie mam siły. Ale po jakimś czasie zawsze mija-biorę witaminy, soki, trochę się ruszam .

36

Odp: Ciągłe zmęczenie

> Rania napisał/a:

> Czasem takie zmęczenie może sugerować silną anemię.
Ja właśnie kończę kurację żelazem i kwasem foliowym. Lekarka rodzinna stwierdziła na podstawie badań anemię. Nie żebym czuła się jakaś bardziej energiczna, ale może coś tam pomogło.

37

Odp: Ciągłe zmęczenie

Mam za sobą to samo...

38

Odp: Ciągłe zmęczenie

Być może to tylko przemęczenie lub brak witamin smile Najlepiej byłoby wybrać się do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie na morfologię itp. smile W domu możesz sobie zrobić takie ogólne badanie moczu, sprawdź sobie w sieci, np. z domowego laboratorium. Jeśli wyjdzie ok pewnie nie ma się o co martwić mnie również takie coś dopada na wiosnę i jesienią. Witamina D i magnez działają wtedy cuda, spacery również pomagają smile

39

Odp: Ciągłe zmęczenie

A może warto sięgnąć po Biovital? to naprawdę dobry preparat wzmacniający i pomagający złagodzić objawy przemęczenia i osłabienia organizmu, np. wynikającego z przepracowania. U mnie się zawsze sprawdza, a poleciła mi go mama oczywiście - ekspert od aptecznych pewników big_smile

40

Odp: Ciągłe zmęczenie

U mnie takie zmęczenie zazwyczaj się pojawia właśnie na jesień, sezonowo. Zastanawiam się czy nie skorzystać z fototerapii, w krajach np. skandynawskich jest to dość powszechna metoda. Ktoś może stosował na naszą coraz rzadziej złotą jesień? Z tego co się orientowałam, to lampa z Camry CR 2166 ma całkiem przyzwoitą cenę w porównaniu do innych, a w lepsze samopoczucie chyba warto zainwestować.

41

Odp: Ciągłe zmęczenie

Ja również czułam się zmęczona, ale myślałam że to może przez jesień. Najgorsze, że nie potrafiłam się skoncentrować,a  tego wymaga moja praca. Potem doszły nudności, było mi zimno zwłaszcza w stopy i dłonie. Zaczęłam oczywiście grzebać w necie, bo uznałam, że na lekarza jest jeszcze czas.

42

Odp: Ciągłe zmęczenie

Myślałaś, że przez jesień, a okazało się, że przez co?

43

Odp: Ciągłe zmęczenie

Lekarz mi kiedyś wypisał zwolnienie na "permanentne zmęczenie pracą":) Serio, jest coś takiego. Albo może bardzo podobnego.

44

Odp: Ciągłe zmęczenie

Chyba raczej wypalenie zawodowe to jest...

45

Odp: Ciągłe zmęczenie

mnie jak dopadło jesienią chroniczne wręcz zmęczenie to zaczęłam od badań, bałam się, że może coś tarczycą ale uff jest ok;piję preparat polecany na wzmocnienie, na serce też; i jak dla mnie forma płynna idealna bo z połykaniem tabletek to mimo, że już dorosła jestem to nadal trudno; i poprawa jest znaczna, do tego jeszcze staram się jeść więcej owoców i warzyw.

46

Odp: Ciągłe zmęczenie

Ciągłe przemęczenie może mieć wiele przyczyn. Najlepiej iść do lekarza bo może oznaczać też jakąś chorobę.

47

Odp: Ciągłe zmęczenie

moze to Ci pomoze http://bit.ly/2EWHhyF  mi ten produkt bardzo pomaga

Ostatnio edytowany przez iwona123 (2018-02-27 15:42:06)

48

Odp: Ciągłe zmęczenie

Według mnie coś z krwią może być nie tak

49

Odp: Ciągłe zmęczenie

Czasem takie objawy jak znużenie, ciągłe zmęczenie i ospałość są objawami zagrzybienia organizmu. Warto sprawdzić czy może to nie jest źródłem naszych problemów zdrowotnych. Nie wszystkie objawy są widoczne.  Wiele osób wypiera to, że mogłoby mieć zagrzybiały organizm. Jednak to może być powodem naszych wielu problemów.

Ostatnio edytowany przez jenniferPL (2018-03-30 20:28:45)

50

Odp: Ciągłe zmęczenie

Może warto wziąć skierowanie do endokrynologa? On zleci badania. Ciągłe zmęczenie występuje przy niedoczynności tarczycy.