26

Odp: Dobre szampony do włosów

Ja polecam ten szampon  Fajnie regeneruje włosy, wzmacnia i dodaje blasku smile

27

Odp: Dobre szampony do włosów

Ogólne bardzo lubię produkty Biały Jeleń. Uwielbiam ich mydła, poza tym żele do mycia ciała, do twarzy, do higieny intymnej, ale ostatnio skusiłam się na szampon do włosów i niestety dość mocno je obciąża. Są klapnięte, szybciej się przetłuszczają,  takie nieprzyjemne w dotyku się stały sad
Z innych kosmetyków tej marki jak do tej pory byłam zawsze zadowolona.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2017-10-27 13:33:59)

28

Odp: Dobre szampony do włosów

Dziewczynki, a co powiecie o  tym wynalazku - szampon na sucho? Stosowała któraś z Was coś takiego jak np. tu:  Ciekawe, czy po jego użyciu są jakieś znaczne różnice? Jak zachowują sie włosy po tym? Ktoś, coś? wink

29

Odp: Dobre szampony do włosów

> hanyska napisał/a:

> Dziewczynki, a co powiecie o  tym wynalazku - szampon na sucho? Stosowała któraś z Was coś takiego jak np. tu:  Ciekawe, czy po jego użyciu są jakieś znaczne różnice? Jak zachowują sie włosy po tym? Ktoś, coś? wink


Kiedys uzywalam takiego szamponu ( jak np.nie mialam czasu umyc wlosow), ale mocno mi je przesuszył, więc rzadko go uzywam. A tak na codzien to glownie mam szampony z Inoaru- ostatnio uzywam serii Bombar i ladnie oczyszcza, nawilza. smile

30

Odp: Dobre szampony do włosów

Mam Batiste na wszelki wypadek, bo czasami się zaśpi albo wydarzy się coś innego, nieprzewidzianego, i brakuje czasu nz dłuższy prysznic z myciem głowy. Wtedy to jest bardzo przydatne.

31

Odp: Dobre szampony do włosów

A nie robią się bardziej tłuste po chwili?

32

Odp: Dobre szampony do włosów

A korzystacie może z szamponu Bania Agafii z Rosji? Gdzieś na grupie Facebooku dziewczyny sobie go polecają i podobno w sklepie internetowym Zielone Warkocze jest w promocji. To podobno jakaś nalewka ziołowa i efekt jest świetny. Znacie taki kosmetyk?

33

Odp: Dobre szampony do włosów

> Tama napisał/a:

> A nie robią się bardziej tłuste po chwili?

Moje nie. Są długo matowe. Jedynie trochę nieprzyjemne w dotyku przez tą matowość właśnie.

Czy Bania Agafii to jest to samo co Babuszka Agafia?

34

Odp: Dobre szampony do włosów

Tak, to samo - tylko taka zmiana nazwy dla urozmaicenia smile

35

Odp: Dobre szampony do włosów

Ja używam szamponu do włosów suchych/normalnych  i jak dla mnie jest najlepszy. Delikatny dla skóry głowy, pięknie nawilża i wygładza włosy, sprawia, że są mocniejsze i lśniące!

36

Odp: Dobre szampony do włosów

Ja używam na zmianę balsam myjący do włosów z betuliną Sylveco albo szampon ziołowy Fitomed - oba są super!

37

Odp: Dobre szampony do włosów

Na wypadające włosy mogę polecić szampon i odżywkę long 4 lashes. Po kilku myciach przestały wypadać mi włosy.

38

Odp: Dobre szampony do włosów

Mam od dziecka atopowe zapalenie skóry, niemalże wszystkie kosmetyki mnie uczulaja , ten jest delikatny, nie podraznia a że ma w skłądzie nafte kosmetyczną mam po nim wzmocnione , ładne włosy

39

Odp: Dobre szampony do włosów

Aktualnie mam arganowy ze Starej Mydlarni, super działa

40

Odp: Dobre szampony do włosów

Dużo zależy od rodzaju włosa i jego kondycji. Ja akurat mam kręcone, więc kupiłam specjalny szampon divine curls, który jest dedykowany właśnie takim czuprynom smile z takich błyskawicznych efektów to widzę, że włosy są nawilżone i mają ładniejszy skręt, a to było dla mnie najważniejsze.

41

Odp: Dobre szampony do włosów

Wiecie co? Kupuję te drogie szampony i niby ok, fajne są niektóre. Naprawdę fajne. Kupuję też polskie, jakieś ziołowe, niedrogie i też są fajne. Czasami jednak złapię zwykły szampon robiony dla Biedronki, Family Splash i... rezultat jest ten sam. Serio. Za cenę kilkukrotnie mniejszą. Włosy lekkie, fajnie się układające, błyszczące.
Mam koleżankę, która ma przepiękne włosy. Okazuje się, że używa najtańszego szamponu i nie stosuje żadnych odżywek. W moim przypadku zrezygnować z odżywki nie mogę, bo ułatwia rozczesanie, ale... zazdroszcząc jej efektu coraz częściej sięgam po szampon, który kusi efektem, nie nazwą marki. Przypuszczam, że w jej przypadku dużą rolę odgrywa też dieta. Zdrowo się odżywia, jest taka wiecie... taka fit wink

42

Odp: Dobre szampony do włosów

Ja ostatnio uzywam alterę i jest super jak dla mnie, czasem z wymianą na babydreama dziecięcego

43

Odp: Dobre szampony do włosów

jako blondynka  obecnie uzywam (i polecam) szampon absolut speed blond. kupilam go w zestawie z odzywka i jestem zadwolona z obu kosmetykow. ladnie nawilzaja wloski, ale tez odzywka fajnie tonuje kolor wlosow. to przydatna sprawa, zwlaszcza ze moje wlosy co jakis czas łapią brzydki zolty kolor. jedna aplikacja odzywki i problem zalatwiony wink

44

Odp: Dobre szampony do włosów

> niechcemisie napisał/a:

> Wiecie co? Kupuję te drogie szampony i niby ok, fajne są niektóre. Naprawdę fajne. Kupuję też polskie, jakieś ziołowe, niedrogie i też są fajne. Czasami jednak złapię zwykły szampon robiony dla Biedronki, Family Splash i... rezultat jest ten sam. Serio. Za cenę kilkukrotnie mniejszą. Włosy lekkie, fajnie się układające, błyszczące.
Mam koleżankę, która ma przepiękne włosy. Okazuje się, że używa najtańszego szamponu i nie stosuje żadnych odżywek. W moim przypadku zrezygnować z odżywki nie mogę, bo ułatwia rozczesanie, ale... zazdroszcząc jej efektu coraz częściej sięgam po szampon, który kusi efektem, nie nazwą marki. Przypuszczam, że w jej przypadku dużą rolę odgrywa też dieta. Zdrowo się odżywia, jest taka wiecie... taka fit wink


no wlasnie, wiekszosc zalezy od diety...wlasnie jem czipsy :-D szmpon sobie zmienilam na naturalny z termissy i tu akurat czuje roznice, bo nie musze odzywki stosowac

45

Odp: Dobre szampony do włosów

Osobiście bardzo lubię Herbal Solution. Jest delikatny, dobrze myje włosy, nie podrażnia skóry głowy, ślicznie pachnie. Zauważyłam też, że moje włosy dłużej zachowują po nim świeżość.

46

Odp: Dobre szampony do włosów

ja lubię markę Kemon, można kupić w salonach albo przez internet, te kosmetyki są naprawdę warte swojej ceny

47

Odp: Dobre szampony do włosów

teraz mam zestaw absolut daymoist. szampon plus odżywka. fajna jakość, szampon dobrze oczyszcza,ale tez widze, ze nawilza wlosy i zmiekcza. odzywka poteguje ten efekt, wiec wlosy mam zadbane jak nigdy smile

48

Odp: Dobre szampony do włosów

Aktualnie używam Elseve z trzema rodzajami glinki i jest fajny. Ta marka jeszcze mnie nie zawiodła smile

49

Odp: Dobre szampony do włosów

Ostatnio lubię te z Natur Box, głownie z awokado

50

Odp: Dobre szampony do włosów

Ja mam teraz szampon z rokitnikiem, świetnie odżywia