51

Odp: Piesek czy kotek ?

ja miałam kotka syberyjskiego . ale ktoś mi ukradł od teraz już nie chce kotów za bardzo się boję , że ktoś mi go znowu ukradnie

52

Odp: Piesek czy kotek ?

Pewnie nie był zaczipowany? Lepiej to zrobić żeby później móc odnaleźć pupila.

53

Odp: Piesek czy kotek ?

Biedny sad Mam nadzieję, że przynajmniej dbają o niego tam, gdzie trafił sad

54

Odp: Piesek czy kotek ?

Chciałabym mieć zarówno kota, jak i psa). Póki co mam dwa koty, ale chcę dostać psa. Wydaje mi się, że każdemu zwierzęciu należy poświęcać dużo czasu, więc zanim weźmiesz sobie jakieś zwierzę, zastanów się - czy masz wystarczająco dużo czasu na wychowanie kota lub psa)
[img]https://static5.depositphotos.com/1003366/502/i/950/depositphotos_5026112-stock-photo-cat-and-dog.jpg[/img]

55

Odp: Piesek czy kotek ?

Pies wymaga większej uwagi, ale potrafi też wyrazić wdzięczność. Mój pupil w sposób szczególny ją wyraża kiedy dostaje ciasteczka  snack mobility dog z vetexpert. Jest wtedy przezabawny.

56

Odp: Piesek czy kotek ?

Oczywiście pies. Mam teraz nowego cocker spaniela -czteromiesięczna suczka Hera.
[img]https://naforum.zapodaj.net/images/917349add538.jpg[/img]

Ostatnio edytowany przez Enzomila (2017-10-08 12:21:50)

57

Odp: Piesek czy kotek ?

Ja najpierw sporo czytałam o obu zwierzakach i w sumie wybrałam kota, bo z tego co pisali eksperci na stronach pokroju okocie.pl to przy moim trybie życia taki wybór jest lepszy

58

Odp: Piesek czy kotek ?

Ja niestety mam uczulenie na sierść, choć bardzo kocham zwierzątka to i tak zdecydowałam się na Labradora, i nie żałuję... smile

59

Odp: Piesek czy kotek ?

Ja kiedyś nie znosiłam kotów, z czasem dopiero się do nich przekonałam, ale i tak ostatecznie wybieram psy - jeśli musiałabym wybierać wink

60

Odp: Piesek czy kotek ?

Psy to bardzo fajne zwierzęta, ale na psa potrzeba bardzo dużo czasu - w przypadku takiej sytuacji jak u nas w domu, kiedy nie ma nas przez 8-9h jest to niemożliwe - za to kot, a najlepiej 2 już jak najbardziej smile

61

Odp: Piesek czy kotek ?

Zdecydowanie pies. Większy z nim kontakt i więź się tworzy. Sierciuchy to takie samoluby i tyle.

62

Odp: Piesek czy kotek ?

zdecydowanie piesek wink przecież nie ma w ogóle o czym mówić !

63

Odp: Piesek czy kotek ?

Oczywiscie ze pies. Psa da sie lepiej wychowac, ułożyć. Koty są niezalezne i bardziej psotliwe.

64

Odp: Piesek czy kotek ?

I psy i koty są świetne. Zależy co jest dla Ciebie ważne. Kot na pewno potrzebuje mniej uwagi i jest prosstszy w wychowaniu.

65

Odp: Piesek czy kotek ?

Pies wymaga uwagi, potrzebuje spacerów, zabawy, ale daje wiele w zamian. Tylko jeśli ma siedzieć w domu sam cały dzień to smutno sad koty tez lubię, ale psy są tak przyjazne! Kiedyś miałam na odwrót, ale mi się odmieniło big_smile

66

Odp: Piesek czy kotek ?

A wiecie jak przewozić prawidłowo zwierzęta w aucie? Ja się o wielu rzeczy dowiedziałam z tego artykułu: http://www.prawojazdytesty.pl/zwierzak-w-samochodzie/

67

Odp: Piesek czy kotek ?

Zdecydowanie pies. Po prostu o wiele mocniej odczuwam przy psie, ze jest czlonkiem rodziny a nie tylko ruchomą maskotką. Pies lubi sie bawić, reaguje o wiele inteligentniej na to co sie do niego mówi, jezeli widzi ze masz zly nastroj to stara sie ci pomoc, poszukuje twojego ciepla.

68

Odp: Piesek czy kotek ?

Pies. Nie bez powodu to on jest nazywany najlepszym przyjacielem czlowieka.

69

Odp: Piesek czy kotek ?

Zdecydowanie kotek smile
Od zawsze mam słabość do mruczków.
Niesamowite oczy, piękne futerko, dostojny chód, własne zdanie i to mruczenie...
Psów nie lubię.

70

Odp: Piesek czy kotek ?

Ejjjj... jakbyś tak poprzytulała się do maleńkiego, słodkiego, puszystego szczeniaczka, który patrzy na Ciebie ufnymi oczkami i drepce wesoło za Tobą, to byś mogła zmienić zdanie big_smile Przynajmniej co do małych piesków wink

71

Odp: Piesek czy kotek ?

ostatnio wolę pieski, ale był czas gdy tylko koty królowały w moim domu smile

72

Odp: Piesek czy kotek ?

Dla mnie wygrywają koty, norweski leśny - piękna rasa, długi włos. Koty bardzo spokojne i ułożone big_smile

73

Odp: Piesek czy kotek ?

osobiście wolę pieski, ale uważam, że jeśli już ktoś decyduje się na zwerzaka- obojętne jakiego, to powinien mu zawsze zapewnić odpowiednie warunki i dobrą karmę! Sama dla swojego psiaka przygotowuję posiłki z dobrym składem i zachowanymi odpowiednimi proporcjami poszczególnych składników.

74

Odp: Piesek czy kotek ?

kocham koty i psy, ale jednak bardziej ciągnie mnie do piesków wink

75

Odp: Piesek czy kotek ?

Tylko koty!