1

Temat: zapalenie ucha

oj biedy ten mój syn. Ze zwykłego zapalnie ucha zrobiło się ropne. "stoi na głowie" a drugi już antybiotyk chyba nie działa. Co parę godzin podaje mu tabletki przeciwbólowe ale chyba jutro idę prywatnie do laryngologa bo żal mi go jak nie wiem co.
Jak złagodzić taki ból - macie jakieś sposoby

2

Odp: zapalenie ucha

Natychmiast trzeba do lekarza, z uchem nie ma żartów zwłaszcza u dziecka, żeby tylko nie stracił słuchu...

3

Odp: zapalenie ucha

Pewnie, ze do lekarza trzeba, jak najprędzej. Tu nie ma miejsca na domowe sposoby.

Mojej znajomej syn miał zapalenie ucha. Okazało się tak: mieszkają na wsi, łuskali groszek, mały się bawił, groszek wpadł mu do ucha, po jakimś czasie zaczęło bardzo boleć i lekarz odkrył, że ten groszek mu w tym uchu wykiełkował.

4

Odp: zapalenie ucha

Wyrósł niepodlewany..? big_smile No to mogli nie wyciągać tylko obserwować wegetację w tak nietypowym podłożu...

5

Odp: zapalenie ucha

Moja koleżanka, która jest przedszkolanką zaraziła się zapaleniem ucha od dzieci. Strasznie cierpiała

6

Odp: zapalenie ucha

Okropna przypadłość, to ból większy niż ból zęba, a na dodatek może się skończyć ogłuchnięciem...

7

Odp: zapalenie ucha

Ja z zapaleniem ucha od razu popędziłam do specjalisty (prywatnie oczywiście). W Łodzi świetny laryngolog tylko w tym miejscu http://all-med.pl/gabinety/laryngologia/

Ostatnio edytowany przez koronor (2017-11-18 17:37:31)

8

Odp: zapalenie ucha

Ja mam taki urok, że od małego miałam przy każdym przeziębieniu, czy grypie od razu mam problemy z uszami. Za każdym razem słyszałam od rodzinnego, że taka sytuacja i o ile nie ma problemów potem ze słuchem to wystarczą ogólnodostępne leki bez recepty. Ja stosuję zawsze - dolgit med z Apteki Mini - https://www.aptekamini.pl/category/bez-recepty-przeziebienie-i-grypa-zapalenie-ucha

9

Odp: zapalenie ucha

Ja zapalenie ucha miałam baaardzo często (taki mój urok) tongue I niestety przyznam szczerze że to bardzo bolesna choroba.

10

Odp: zapalenie ucha

Niektórym pomaga noszenie waty w uszach, żeby nie zawiało...

11

Odp: zapalenie ucha

Zapalenie ucha moze być uciążliwe to prawda. Ale jesli nie przechodzi to warto wybrać się do laryngologa. Wazne to bo takie zapalenie moze mieć bardzo poważne konsekwencje. Tam gdzie ja sie leczę w przychodni to mam wielu specjalistów pod ręką. Więc jak mi przypadnie iść do jakiegoś specjalisty czy zrobić badania krwi ,albo USG to wszystko załatwię w jednej przychodni. To bardzo wygodne.

12

Odp: zapalenie ucha

Na wakacjach też trzeba uważać, bo jak woda się dostanie do ucha to różne problemy mogą być...