26

Odp: Stylizacja paznokci

Ja najbardziej lubię jak żona idzie do kosmetyczki. Ona ma dobre zestawy do paznokci, lepszej jakości produkty i dłonie lepiej wyglądają.

Ostatnio edytowany przez mikee888 (2017-11-23 16:09:26)

27

Odp: Stylizacja paznokci

> mouse88 napisał/a:

> Hybrydy są najtrwalsze i najlepsze. Najmniej niszczą paznokcie.

Tak, jeżeli są odpowiednio wykonane wink

28

Odp: Stylizacja paznokci

Technik stylizacji jest naprawdę wiele  wink Warto robić kursy i się szkolić smile Ja ostatnio byłam na kursie zdobienia paznokci Wedding Nail Art Design. Super sprawa - szczerze polecam. Kurs organizowało Beauty Lux. Ogólnie robiłam u nich zawodowy kurs stylizacji paznokci kiedyś, ale trzeba się doszkalać cały czas z nowych metod.

29

Odp: Stylizacja paznokci

ja teraz cały czas robię polygel smile meeeeeeeega proste to, a i efekt bardzo naturalny smile

30

Odp: Stylizacja paznokci

Dziewczyny, w Semilacu jest teraz promocja z okazji Dnia Stylisty na na profesjonalne produkty do manicure, polecam smile

31

Odp: Stylizacja paznokci

Zgadzam się z Dziewczynami! Produkty dobrej jakości i dobrze wykonany mani to podstawa!!! Jestem super zadowolona, robię hybrydy już od 5 lat i moje paznokcie są w dobrej kondycji.

32

Odp: Stylizacja paznokci

hybrydy na naturalnej płytce smile

33

Odp: Stylizacja paznokci

Hybrydki smile na naturalnej płytce też oczywiście. Sama robię odkąd dostałam zestaw i polecam bo to jest mega wygodne, zwłaszcza jak używam 5 w 1 xD

34

Odp: Stylizacja paznokci

też bardzo lubię extend big_smile ja mam Delicate Pink

35

Odp: Stylizacja paznokci

Też lubię hybrydy. Jest to świetne rozwiązanie jeśli nie chcesz co drugi dzień malować paznokcie.

36

Odp: Stylizacja paznokci

Ja maluję kiedy potrzebuję, nie muszę mieć cały czas kolorowych paznokci, a poza tym fajnie jest zmieniać kolorki codziennie smile Przy hybrydzie jesteś skazana na jeden wygląd paznokci przez dłuższy czas, a przecież ubrania różne nosisz...

37

Odp: Stylizacja paznokci

Jestem fanką klasycznych paznokci, więc nie kombinuję za bardzo z lakierami. Przeważnie maluję je jakąś neutralnie wyglądającą odżywką - teraz mam w odcieniu french.

38

Odp: Stylizacja paznokci

Ja lubie takie z naklejkami czy cyrkoniami.

39

Odp: Stylizacja paznokci

Tak na co dzień czy tylko odświętnie?

40

Odp: Stylizacja paznokci

Na co dzień:) Fajnie wyglądają:)