51

Odp: Rozwód krótko po ślubie

Czasem wychodzą jakieś rewelacje krótko po ślubie, bo np. komuś z zewnątrz zależy na rozbiciu tego małżeństwa, ktoś jest zazdrosny itp.

52

Odp: Rozwód krótko po ślubie

Albo ktoś coś ukrywał... a jak już usidlił drugą osobę, to ukrywać nie musi.

53

Odp: Rozwód krótko po ślubie

No ale to jest powód z jej strony, a czy jej mąż chce rozwodu? Bo jak nie to może być kiepsko w sądzie. Lepiej powiedz jej żeby znalazła dobrego adwokata do takiej rozprawy rozwodowej.

54

Odp: Rozwód krótko po ślubie

Czasami tak się dzieje, że po ślubie na przykład żona dowiaduje się, że mąż nie jest takim ideałem, jak wydawało się wcześniej itp. Takie sytuacje niestety zdarzają się coraz częściej, sama mam taką znajomą która rozwiodła się chyba 3 miesiące po ślubie...

55

Odp: Rozwód krótko po ślubie

Polinjka, ja mam taką siostrę big_smile big_smile big_smile

56

Odp: Rozwód krótko po ślubie

A wcześniej oszukiwała sama siebie, czy on tak dobrze się maskował...?

57

Odp: Rozwód krótko po ślubie

Najczęściej to rutyna i codzienność zabija chęć trwania w związku, bo on nie jest codziennie wypachniony i z bukietem róż, a ona też w rozciągniętych dresach i ciągle narzeka:)

58

Odp: Rozwód krótko po ślubie

Czasem młodzi są ze sobą bo tak rodzina chce, albo bo wszyscy im mówią, że do siebie nie pasują, a oni nasilę chcą udowodnić, że się mylą... Sama znam taką byłą parę, piękny ślub, obie rodziny bogate, para dobrana - i nagle po 4 miesiącach rozwód, bo on poznał miłość życia i wyprowadził się do niej z dnia na dzień...

59

Odp: Rozwód krótko po ślubie

No to koszty wesela poszły na marne....