26

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Ostatnio kupiłam sobie tusz do rzęs, podkład i żele do kąpieli w ilości hurtowej - teraz przez kilka miesięcy nie muszę nawet odwracać głowy w stronę półek z tymi kosmetykami big_smile

27

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

balsam do ust podobne jak eos

28

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Pomadkę z Bjoursa, nigdy nie umiem napisać prawidłowo.
Była na CND w rosku

29

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Co to za trio?

30

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Bourjois wink

Ja kupiłam perełki do kąpieli stóp, balsam wyszczuplający, szampon do włosów zwiększający objętość i taki sam spray.

31

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

niechcemisie, jeśli uda Ci się tym sprayem zwiększyć objętość, to błagam napisz mi jego nazwę. Szukam takiego specyfiku od dawna, bo mam zawsze przyklapnięte włosy sad
Ja sobie kupiłam rozkloszowaną sukienkę na święta.

32

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Ja zamierzam kupić balsam wyszczuplający i regenerujący.Czas się w końcu wziąć za siebie, bo mam dosyć gnicia w fotelu. Ruszam do biegania wkrótce

33

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

czesc

34

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

U mnie ostatnio sporo nowości m.in. rozsławiona szczotka TT (jest suuuper!), szczoteczka do mycia twarzy (jakaś taka tania na wypróbowanie. Muszę jeszcze wypróbować silikonową) i perfumy Guess Seduactive. Złoty brokatowy lakier, cień do powiek, olejek do demakijażu, no i kosmetyki pod choinką big_smile Grudzień na bogato wink

35

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Moim najnowszym zakupem są paletki cienie Marocco z Bikora. Testowałam je już w sylwestra i efekt był świetny- oko pięknie podkreślone przez całą noc bez żadnych poprawek;)

36

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Dzisiaj kupiłam buty big_smile Czarne, fajne botki. Jutro wracam do sklepu po drugą parę butów które mierzyłam bo żałuję że ich też nie wzięłam.

37

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

A ile już masz par butów w domu? Bo ja ze 40 i wciąż kupuję...

38

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Hm, sama nie wiem. Trochę mam, ale muszę już je powyrzucać i zostawić tylko te w których chodzę. Z całą pewnością nie jest to 40 par - niezła kolekcja wink

39

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Zamówiłam sobie maseczkę Lerosett <3 i gąbkę do makijażu. Kilka lakierów do paznokci, bo ostatnio chętnie maluję metalicznymi i jeansy smile

40

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Do metalicznych lakierów dokup sobie koniecznie metalizowane cienie wink
Cudeńka, własnie do mnie dzisiaj doszły:
https://naturmedicin.pl/produkt/metalizowany-cien-do-powiek-metal-pigments/

Ostatnio edytowany przez Nelka (2018-03-14 09:56:59)

41

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Na promoci w rossmannie obkupiłam się w farbę, odżwykę, maskę i olejek...

42

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Nelka, mam już te cienie i uwielbiam smile woskowa konsystencja świetna i wbrew pozorom bardzo łatwo się nakłada palcami, a trochę się tego obawiałam. Od siebie na pewno mogę polecić to Swederm.

43

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

hej

44

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

ja dziś kupiłam sobie olejek do buzi wielofunkcyjny annabelle mineralny, wszystkie koleżanki zachwycone, mam nadzieje, ze ja równiez będę:)

45

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

A ja sobie ostatnio kupiłam bardzo fajną sukienkę, jest fajna bo tak jakby wyszczupla.  Jest idealna i do pracy i na spacer.

46

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Ja ostatnio zaszalałam i kupiłam sporo w Douglasie. Moje łupy to podkład, rozświetlający róż, mój ulubiony tusz do rzęs i paletka cieni nude. Już dłuższy czas zbierałam się do tych zakupów, więc trochę się tego nazbierało.  No, trochę się tego nazbierało. Mam nadzieję, że mąż mnie nie zabije, kiedy zobaczy ile ubyło z konta big_smile

47

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Też lubię tę drogerię, kupiłam sobie zapas maseczek byOlie, dzisiaj już jestm po zrobieniu rękawiczek, lubię ten efekt jaki daja na skórze, robi się tak przyjemna w dotyku że szok i można bez obaw stosować przy zrobionych hybrydach

48

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

też się wybieram na zakupy urodowe smile))))

49

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

ja już byłam. Wydałam 200 zł ale mam pełną kosmetyczkę smile

50

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

> pinkspider napisał/a:

> ja już byłam. Wydałam 200 zł ale mam pełną kosmetyczkę smile

zazdro, ja czekam na wypłatę.