326

Odp: Swetry

czasem się tylko zastanawiam czy do pracy do marynarki jakiegoś golfiku sobie nie kupić, ale zazwyczaj nic mi sie nie podoba

327

Odp: Swetry

Ja mam jeden taki komin, z którego zrobiłam sobie "kamizelkę", bo jest cieplutka i świetnie pasuje do kurtki:)

328

Odp: Swetry

[quote=AnetaL]czasem się tylko zastanawiam czy do pracy do marynarki jakiegoś golfiku sobie nie kupić, ale zazwyczaj nic mi sie nie podoba[/quote]

Przypomniałam sobie że mam jeszcze taki ciepły biały golfik bez rękawów. Faktycznie kiedyś zdarzyło mi się założyć go do żakieciku. Leży gdzieś na dnie szafy chyba i czeka na lepsze dla siebie czasy wink

329

Odp: Swetry

Linea, moze jeszcze wróci do lask, nie pozbywaj się go ;-)

330

Odp: Swetry

Ja bardzo lubię kardigany. Mam ich kilka i noszę je głównie jesienią lub wczesną wiosną smile

331

Odp: Swetry

Ja nie przepadam za golfami, czuję się jakby mnie dusiły...

332

Odp: Swetry

Ja też nie lubię... wolę luźne swetry i tuniki.
Powoli sezon na swetry się kończy i rozglądam się za sukienkami. Wy swoje swetry i inne zimowe rzezy już schowałyście?
U mnie kilka rzezy zostało bo poki co pogoda w kratkę ale żyję już wiosną smile

333

Odp: Swetry

Też zawsze to co niepotrzebne w danym sezonie chowam, ale zostawiam kilka cienkich sweterków, szczególnie tych z rękawami 3/4. W tym roku wczesna wiosna narobiła nam nadziei a teraz temperatury minusowe w nocy mają wracać ;/

334

Odp: Swetry

W lumpeksie można kupić niedrogie, wełniane swetry. Tylko trzeba uważać na mole.

335

Odp: Swetry

Lubię wełnę ale jedynie w domieszce. Nie wiem czy chciałabym kupić sobie sweter w 100% wełny. Mechaci się i filcuje. Chociaz pewnie byłby bardzo ciepły wink Jestem zdania,że najlepsze są swetry bawełniane, ewentualnie wiskozowe. Sa równięż cieplutkie, ale jednocześnie się tak nie mechacą.
Osobiście bardzo lubię swetry długie typu kardigan
Które spokojnie są w stanie zastąpić kurteczkę na cieplejsze dni

336

Odp: Swetry

Lubię swetry, ale często mi się bardzo mechacą w tym miejscu, w którym ociera się o nie noszona przeze mnie torebka hmm

337

Odp: Swetry

Ja osobiście polecam taki fajny sweter rozpinany, fajnie leży jest długi, ma kieszenie na komórkę czy schowanie chusteczki. Ma też modną stójkę z klapkami. Bardzo to fajnie wygląda.

338

Odp: Swetry

> niechcemisie napisał/a:

> Lubię swetry, ale często mi się bardzo mechacą w tym miejscu, w którym ociera się o nie noszona przeze mnie torebka hmm

Spróbuj te które ja noszę , one się nie mechacą, nawet w miejscu, gdzie często jest torebka lub mały plecak.

339

Odp: Swetry

Mam tylko dwa swetry, ale za to kupione w górach, super ciepłe:)

340

Odp: Swetry

> malinka napisał/a:

> Mam tylko dwa swetry, ale za to kupione w górach, super ciepłe:)

Właśnie górskie swetry zawsze mnie to ciekawiło.
Nie gryzą Cię? Ponoć wełna jest gryząca jeśli są robione z prawdziwej wełny.
Dlatego ja nastawiłam się na bawełnę, ale może kiedyś jak będę w górach to spróbuję wink

341

Odp: Swetry

Gryząca wełna jest okropna, ale przecież są miłe moherowe sweterki też z prawdziwej wełny, tylko z kóz angorskich, a nie z owiec:)

342

Odp: Swetry

Oj tak, miękkie swetry to i ja uwielbiam!