1

Temat: trądzik młodzieńczy

Kochane pytam w imieniu siostry, której córka jest nastolatką i ma problem z trądzikiem - można coś z tym zrobić bez dermatologa? Terminy długie, a dziewczyna chciałaby się pozbyć trądziku jak najszybciej...

2

Odp: trądzik młodzieńczy

Może spróbować pić zioła, w aptece doradzą, poza tym oczyszczać i odżywiać cerę, żeby się szybciej regenerowała. No i nie pić alkoholu, nie przyprawiać ostro dań.

3

Odp: trądzik młodzieńczy

Przekaż koleżance, że najgorszym wyjściem jest wyciskanie pryszczy. Pod żadnym pozorem nie powinna tego robić!

4

Odp: trądzik młodzieńczy

Moim zdaniem podstawą jest tutaj odpowiednie oczyszczanie twarzy, jak również takie dobranie kremów, aby skóra stała się delikatniejsza i pozbawiona niechcianych wykwitów. Bardzo fajnie na pewno sprawdzą się kosmetyki elixir by nature . Są one bogate w składniki, które sprawiają, że skóra staje się gładka, a zarazem dobrze nawilżona, przy tym mają wyjątkowe przyjemne, ziołowe aromaty. Oczywiście pomagają w niwelowaniu niedoskonałości.

5

Odp: trądzik młodzieńczy

Odpowiednie kosmetyki i pielęgnacja, oczyszczanie to absolutna podstawa , możesz się dowiedzieć wszystkiego na ten temat smile

6

Odp: trądzik młodzieńczy

W jaki sposób powinno leczyć się trądzik młodzieńczy na twarzy? Czy są odpowiednie preparaty, które skutecznie zapobiegałyby tego typu schorzeniom?

7

Odp: trądzik młodzieńczy

Moja siostra piła zioła, m.in. napar z bratka

8

Odp: trądzik młodzieńczy

Napar z bratka bardzo dobrze robi na trądzik, ale także mojej bratanicy pomogło to, że przestała używać drażniących kosmetyków.

9

Odp: trądzik młodzieńczy

kiedy byłam nastolatką i nie miałam trądziku hormonalnego tylko typowo młodzieńczy pomogło mi mycie twarzy delikatnym żelem, zero makijażu i nakładanie maści brevoxyl. pamiętam kiedy wróciłam po feriach do szkoły i koleżanki nie mogły uwierzyć, że mam tak czystą cerę big_smile

10

Odp: trądzik młodzieńczy

wypróbujcie żel punktowy , jak dla mnie ma naprawdę dobry skład i dlatego jest bardzo skuteczny.

11

Odp: trądzik młodzieńczy

W tym wieku bratek powinien jej pomóc

12

Odp: trądzik młodzieńczy

Super, dzięki za sprawdzone porady. Z całą pewnością mi się przyda smile

13

Odp: trądzik młodzieńczy

Obie z siostrą miałyśmy spore skłonności do trądziku wink Co nam pomogło:
picie dużych ilości wody codziennie
ZAPRZESTNIE WYCISKANIA PRYSZCZY - piszę to duzymi literami ponieważ od czasu od kiedy przestałam wyciskać twarz, jej stan naprawdę się poprawił.
stosowanie naturalnych kosmetyków, które nie zawierają w swoim składzie na przykład zapychającej parafiny
można sobie ewentualnie sprawić jakiś porzadny punktowy kosmetyk, który będzie się stosowało jak coś wyskoczy

Ostatnio edytowany przez Taluska (2017-10-06 14:13:45)

14

Odp: trądzik młodzieńczy

Pomogą odpowiednie zabiegi.  Niech dziewczyna umówi się na bezpłatną konsultację. Wybiorą odpowiedni zabieg, bo jest tego sporo - mezoterapia, oxybrazja, peelingi chemiczne itd.

15

Odp: trądzik młodzieńczy

Wiecie co jest w trądziku najgorsze? Wyciskanie pryszczy. Nie wyciskajcie ich ponieważ narobicie sobie problemów. WIem wiem,że jest to trudne ponieważ ta biała dioda na środku czoła czasami bardzo wkurza ale warto jest nie wyciskać ponieawż wyciskając roznosicie bakterie po skórze i na miejscu wyciśniętego pryszcza pojawi sie kilka nowych....

Polecam;
stosowanie lekkich kosmetyków bez zapychaczy
niedotykanie skóry rękami ( są brudne i zawieraja bakterie)
ewentualnie wybierzcie się do dermatologa

16

Odp: trądzik młodzieńczy

Dużo daje zmiana diety i dobranie właściwych kosmetyków do makijażu a nawet demakijażu. Całkiem niezły jest również żel na trądzik, ma dobry skład i faktycznie zwalcza pryszcze na dobre, nie pozostawiając blizn. Jeśli jednak krosty są natrętne, trzeba zrobić badania i sprawdzić poziom hormonów.

17

Odp: trądzik młodzieńczy

Samymi kosmetykami dobranymi samodzielnie możesz sobie narobić większej biedy. Idź do dobrego dermatologa, który dobierze Ci odpowiednie leczenie.

18

Odp: trądzik młodzieńczy

I warto zbadać się na obecność pasożytów, bo niektóre wydzielają toksyny przyczyniające się do trądziku!

19

Odp: trądzik młodzieńczy

Młodzież je śmieciowe jedzenie i to jest jedna z przyczyn trądziku.