101

Odp: Książki

Ja statystyki trzymam :-), kiedyś nawet zapisywałam i sprawdzałam ile książek czytam rocznie :-), całkiem sporo tego wychodziło :-)

102

Odp: Książki

Możesz takie statystyki prowadzić. Ja na bieżąco trzeci rok zapisuję jakie książki mam, co czytam, co skończyłam czytać, oceniam przeczytane książki. Fajna sprawa.

103

Odp: Książki

O nawet nie wiedziałam, że tam tak można. Fajna sprawa. Będę musiała też tam zajrzeć.

104

Odp: Książki

O proszę jak rozmowy kształcą, ja też nie miałam o tym pojęcia, bedę musiała tak zrobić :-)

105

Odp: Książki

To sprawdźcie koniecznie bo to przydatna sprawa i fajna zabawa smile Można dodawać też własne półki do biblioteczki w swoim profilu.

106

Odp: Książki

Ja czasem tam zaglądałam tylko jak chciałam zobaczyć czy jakąś książke warto czytać, chyba sie tam nawet kiedys zarejestrowałam, ale niesprawdzałam jakie są możliwości tej strony.

107

Odp: Książki

Jeśli szukasz czegoś fajnego do przeczytania, to ja polecałabym Ci książkę "Piętno pielgrzyma.Zbuntowani". Według mnie książka jest godna uwagi. Przedstawia cztery różne historie , które na końcu łączą się w całość. Jest tam też wielu bohaterów, dzięki czemu w ogóle się nie nudzisz, bo każdy ma swoją własną historię i przeszłość. Ja jestem nią oczarowana i wiem, że kupie jej kontynuację jak tylko się pojawi.

108

Odp: Książki

Mi bardzo brakuje teraz mojego czytnika bo nie za bardzo mam jak czytać...

109

Odp: Książki

A co mu się stało? Jakaś awaria, czy ktoś Ci go podkrada dla siebie?

110

Odp: Książki

Mam kilka ksiązek ale musiałabym zrobić sobie rozpoznanie co moge sprzedać a co nie... Ogólnie bardzo przyzwyczajam się do ksiazek i nawet jesli coś już przeczytałam to czasami bardzo ciężko jest mi to sprzedać wink Taka już jestem.
Jeśli jednak szukasz tanich pozycji to zerknij sobie do PWN:  ostatnio mieli zniżkę nawet na nowości. No i trochę uzupełniłam dzieki temu swój księgozbiór smile

111

Odp: Książki

Również uwielbiam czytac ksiażki, ostatnio kupiłam  i przeczytałam jednym tchem...bardzo fajna! Może ktoś chętny?

112

Odp: Książki

Czytanie książek to moja pasja, lubię je także gromadzić. Bardzo często kupuję książki w sieci, tam jest spory wybór i znacznie lepsze ceny. Zobaczcie sobie asortyment księgarni  jeżeli mieszkacie na terenie Wielkiej Brytanii to warto co jakiś czas tam zaglądać, gdyż często organizowane są promocje, wtedy można kupić książki nawet o połowę taniej, sprzedają też polskie gry planszowe oraz puzzle.

113

Odp: Książki

Ostatnio czytam dużo książek. Najbardziej lubię literaturę s-f i horror. Teraz czytam Hyperion Dana Simmonsa.

114

Odp: Książki

Nie przepadam za s-f., ale Hyperion obił mi sie o uszy smile
Ostatnio czytam powieści fantasy. Jestem w trakcie "Czarnoksiężnika z Archipelagu". świetna, pouczają książka smile

115

Odp: Książki

Ja lubię romanse, sf i czasami horrory. Czytam tez często prasę i książki o tematyce związanej z zarządzaniem firmą. Ostatnio zamówiłam nową książkę bo słyszałam że wartą ją przeczytać.

116

Odp: Książki

Polećcie coś babskiego i wesołego, bo ostatnio poprawiam sobie humor babskimi filmami, a chciałabym też oderwać oczy od monitora. Coś w klimacie Carrie Bradshaw, tylko w formie książki wink

117

Odp: Książki

Sama czytam ksiązki oraz znam kilka osob, które również są takimi molami ksiązkowymi. Niesetty podobnie jak Wy zauwazyłam,że wiele osób nie czyta. Jak na przykład mój mąż ( chociaż zaczynam go powoli przekonywać,ze czytanie ksiązek nie tylko rozwija ale rónwiez jest miłym sposobem spędzania wolnego czasu).

Dziewczyny jesli chciałybyście kupic sobie kilka ksiązek to zerknijcie sobie konieczne do Bonito. W księgarni ostatnio były spore zniżki na wydawnictwo Zielona Sowa

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2017-09-25 07:48:28)

118

Odp: Książki

Ja teraz czytam "Zapisane w wodzie", polecam.

119

Odp: Książki

Jeśli szukacie tanio książeczek, które nie są w doskonałym stanie, to polecam outlet w księgarni internetowej Ravelo. Nabyłam tam ostatnio 6 sztuk i praktycznie nic im nie dolega. Jakaś rysa, jakieś zagięcia na tylnych okładkach, to wszystko. Nie wiem w jakim stanie są inne książki, ale te, które ja dostałam, są w świetnym. Dwie były przecenione tylko dlatego, że ktoś palcami przybrudził kartki od spodu. Dwie miały zagięcia na tylnej okładce, jedna zdarty róg okładki, jedna tylko i wyłącznie zagięty róg ostatniej strony.

120

Odp: Książki

Przecież Livro ma w zasadzie każdy tytuł zdecydowanie taniej niż ktokolwiek inny.
Czemu zatem nie zamawiacie w sieci? Tam wybór jest zdecydowanie większy, można trafić całkiem fajne okazje.
Po prostu z nich korzystajcie - czasami można trafić niektóre tytuły za naprawdę śmieszne grosze.

121

Odp: Książki

Ostatnio trafiłam na Składnicę Księgarską. Przymierzam się do zakupów tam, choć obawiam się stanu książek. Wszystkie pochodzą z ekspozycji, zwrotów itd. i mogą być uszkodzone. Ceny jak za uszkodzone egzemplarze nie zachwycają, chyba że książki są w dobrym stanie, ale tego na odległość nie ocenię hmm Poekspozycyjne egzemplarze kupowałam dużo taniej, więc troszeczkę się obawiam. Czy ktoś u nich kupował?

122

Odp: Książki

Pewnie można dzwonić i pytać o konkretne egzemplarze, chyba nie będą kłamać:)

123

Odp: Książki

A czy będzie im się chciało sprawdzać? tongue Kiedyś na podobnej wyprzedaży kupiłam cuda za 3 zł! I były w niemal idealnym stanie, bo jedna książka miała zagiętą okładkę, inne kilka stron, rysę, ale oni mają książki po kilkanaście złotych. Różnica między nową a od nich niewielka, bo raptem jakieś 3-4 złote.

124

Odp: Książki

Dużo ebooków w bardzo dobrej cenie mają teraz.
Prześledźcie. Jest co wybierać. Mają znanych autorów.
Niektóre książki nawet po 10 zł. To ma być dostępne jeszcze przez jakiś czas.
Ogólnie - całkiem sensowne promocje.

125

Odp: Książki

Ja jednak wolę papierową książkę;)