26

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Ja też od czasu do czasu zamawiam pizzę, tylko, że w Krakowie. W też nigdy mnie nie zawiedli smile

27

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Ja korzystam z pyszne.pl, najwygodniej i jak dotąd jestem zadowolona z jakości posiłków.

28

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Jeszcze nie zamawiałam w ten sposób...

29

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Baaardzo rzadko zamawiam gotowe jedzenie. Wiadomo - zdarzy sie nam zamówić pizzę raz na miesiąc na domowej imprezie. staram sie jednak gotować na co dzień sama. Zwracamy bardzo dużą uwagę na to  z jakich produktów przygotowujemy jedzenie. Przestałam kupować warzywa i owoce w supermarketch po tym jak dowiedziałam się ile jest w nich chemii....

Kupuje ekologiczne Sugeruję zorientować się czy jest tego typu sklep w Waszym otoczeniu. Jest również możliwość zamówienia takich owoców i warzyw przez internet:

30

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Ja zamawiam sery regionalne przez neta smile Najlepszy tylko w Korycinie a, ze niestety mam daleko to tylko wysyłkowo mogę to ogarnąć. Mają pyszne sery śmietankowe i można sobie zrobić swój własny ser z dodatkami smile

31

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Nie korzystałam jeszcze z netu w zakupach spożywczych, tylko odzież i kosmetyki tak kupuję.

32

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Zamawiając kosmetyki z Maroka dostałam gratis dżem pomarańczowy. Jest cudowny i jeśli będę u nich zamawiać następnym razem, sama go sobie wrzucę do koszyka big_smile

33

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Ja raczej nie korzystam. Jestem zwolenniczką domowego gotowania.

34

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Ja od czasu do czasu zamawiam jedzenie w ten sposób. Osobiście lubię mojeGastro, to bardzo fajna aplikacja do zamawiania jedzenia. Zawsze stamtąd zamawiam jedzenie z mojej ulubionej restauracji. Gdyby ktoś był zainteresowany, polecam zajrzeć tu:

35

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Głównie gotuje w domu. Czasem tylko jak już to pizzę zamawiam sobie wink

36

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Zgadzam się w 100% z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć z jego wypowiedzi...

37

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Już kilka razy kupowałam produkty spożywcze przez internet i jest to bardzo wygodne. Może mięsa czy warzyw bym nie kupiła w ten sposób, ale jest wiele produktów, które jak najbardziej można kupić przez internet smile. Jest teraz promocja na naturalne dodatki do pieczenia więc od razu zrobiłam zapas smile .

38

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Słusznie mięsa i warzyw też bym nie kupiła. Znajoma  ostatnio dostała nieświeże.

39

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Wydaje mi się, że to jest zadanie dla jakiegoś speca. Przynajmniej według mnie.

40

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Zakupów spożywczych nie robię przez internet, ale bardzo lubię zamawiać gotowe dania, kiedy nie mam czasu gotować, lub jestem w pracy. smile

___________________________________________
System zamówień online http://www.mojegastro.pl/zamowienia-przez-internet/

Ostatnio edytowany przez ress (2018-06-28 13:28:58)

41

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

ja czasem w sytuacji kryzysowej mogę pizze zamówić

42

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Czesto zamawiamy pizze przez pizzaportal albo coś z KFC.

43

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Dawno nie zamawiałam śmieciowego jedzenia, nie dość że nie jest tanie, to jeszcze jakość pozostawia wiele do życzenia...

44

Odp: Jedzenie z dowozem zamawiane przez internet

Fajna opcja, np. na wieczór, jak się już nie chce wychodzić.