226

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ja nie jestem zwolennikiem nadmiaru dekoracji, cenię sobie funkcjonalne kuchnie. Mam w niej tyle dodatków, ile potrzebuję. Bardziej zwracam uwagę na sprzęt. Rano pękła mi szuflada w lodówce i już szukam nowej. Znalazłam takie do Indesit . Mam nadzieję, że szybko dojdzie.

227

Odp: Dodatki w kuchni :)

Kto w kuchni nie lubi dodatków. Ja lubię zmieniać tez ich położenie, czy jak wiszą powiesić w inne miejsce.
To samo z zegarem naściennym. W necie  znalazłam filmik o plastrach tesa Powerstrips. Znalazłam je na allegro ;czy ktoś się może z nimi spotkał i coś opowie, bo brzmi fajnie jak nie trzeba wiercić dziur w ścianie.
pozdro

228

Odp: Dodatki w kuchni :)

Bardzo ciekawe.

229

Odp: Dodatki w kuchni :)

Wszelkie dodatki i sprzęty kuchenne powinny być przede wszystkim profesjonalne, aby służyły przez lata i ułatwiały wykonywanie podstawowych czynności. Dlatego warto szukać takich sprzętów jak baterie kuchenne , gdzie można wybierać pośród szerokiego asortymentu który jest gwarantem najwyższej jakości.

230

Odp: Dodatki w kuchni :)

Nie lubię nadmiaru dodatków w kuchni i ogólnie w domu. Wolę kilka a ładnych a porządnych rzeczy.

231

Odp: Dodatki w kuchni :)

A ja lubię mieć pod ręką przyprawy, a że dużo używam to stoi nawet kilkanaście pojemniczków:)

232

Odp: Dodatki w kuchni :)

O, ja wszelkie pojemniczki, buteleczki, torebki z przyprawami, pudełeczka i wszystko, wszystko po szafkach chowam- im mniej ponastawiane tym czyściej w domu się wydaje i mniej do sprzątania, to taki mój trik wink

233

Odp: Dodatki w kuchni :)

Szukacie dobrej oferty sklepu internetowego gdzie możecie w dzisiejszych czasach zakupić lampy do swojego mieszkania czy domu ? Jeśli tak to koniecznie zajrzyjcie na ofertę, świetnej jakości lampy, bardzo duży wybór mega produktów !

234

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ja uwielbiam markowe sztućce , więc często kupuję nowy komplet. Sama nie wiem dlaczego. W ogóle to przepadam za dobrej jakości dodatkami do kuchni. Markowe rzeczy naprawdę wyglądają dobrze i są porządnej jakości. Służą nam przez lata i taka jest prawda. Nie jest to snobizm, a myślę dobra inwestycja. Z resztą każdy lubi piękne rzeczy.

235

Odp: Dodatki w kuchni :)

To prawda, od razu widać, że udekorowana kuchnia porządnymi rzeczami, ma to coś w sobie. Bardzo fajne dekoracje zarówno do kuchni, jak i innych pomieszczeń można znaleźć tu . Sama do kuchni szukam czegoś nowego, żeby ją trochę odświeżyć, zmienić aranżację. Szykują się więc większe zakupy. smile

236

Odp: Dodatki w kuchni :)

W kuchni ważne są nie tylko meble i dekoracje, ale również i akcesoria, które także mogą okazać się doskonałą ozdobą. Chętnie odwiedzam sklep ,gdzie zawsze znajdę coś godnego kupienia i tak szczerze to za niewielkie pieniądze, tak jak ostatnim razem kupiłam kilka takich słoików W ten sposób nam ozdobę i dodatkowe miejsce do przechowywania różnych produktów co w małej kuchni bez wątpienia ma duże zalety.

237

Odp: Dodatki w kuchni :)

Moim zdaniem najlepiej połączyć ładne z pożytecznym, dlatego ja do siebie do kuchni namiętnie kupuję szklane, dekoracyjne pojemniki w zasadzie na wszystko - począwszy od pojemników na słodycze, przez słoiki na przyprawy, do pojemników na wszelkie kasze, mąki, makarony. Lubię różnorodność, zwykle pojemniki są z różnych serii, sklepów. Ostatnio mam chrapkę na taki pojemnik

238

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ikea ma wiele dodatków które są i ładne i praktyczne, ostatnio widziałem obok niej  sklep z elektronarzędziami właśnie. Super sprawa, na dodatek tam bardzo fajnie się po tej ikeii chodzi ;]

Ostatnio edytowany przez jackie87876 (2017-06-02 20:24:03)

239

Odp: Dodatki w kuchni :)

Kup sobie myjke z Karchera big_smile podobno okna myja sie same. Ale szczerze Ci powiem, ze nie znam nikogo kto lubi myc okna

240

Odp: Dodatki w kuchni :)

Kupiłam świetną formę do tarty polecaną przez samą Anię Lewandowską

241

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ja mam i kwiaty i donice z ziołami, ozdobne filiżanki...Dużo inspiracji na ozdoby czerpię z Duka, zamawiam tam wiele dodatków do domu, i tak sobie tworze  moją klimatyczna kuchnie

242

Odp: Dodatki w kuchni :)

Możesz sobie zawsze poczytać opinie  albo sprawdzic jakie miejsce w rankingu zajmuje myjka wink

243

Odp: Dodatki w kuchni :)

Staram się nie mieć za dużo dodatków w kuchni bo nie lubię jak jest ponastawiane ale mam gadżet o którym początkowo myślałam że się nie sprawdzi- elektryczne młynki do przypraw które dodatkowo są podświetlane od dołu smile

244

Odp: Dodatki w kuchni :)

A mi się bardzo żarówki dekoracyjne podobają w kuchni. Bardzo lubię eklektyczny wystrój wnętrz. Macie jeszcze pomysł na równie ciekawe dodatki?

245

Odp: Dodatki w kuchni :)

Tak się zastanawiam, czy fototapety do kuchni nie byłby lepszym rozwiązaniem. Wprawdzie determinują wnętrze, ale gdy, kuchnia jest blada, to są idealnym rozwiązaniem.

246

Odp: Dodatki w kuchni :)

Też nie lubie za dużo dodatków w kuchni. Mam piękne meble kuchenne na zamówienie i uważam, że nie ma potrzeby niczego do nich dokładać.

247

Odp: Dodatki w kuchni :)

Jak dla mnie najważniejszymi dodatkami w każdej kuchni są te służące do parzenia i przygotowywania kawy. Każdy mój dzień musi się zacząć od filiżanki aromatycznej kawy, a do tego potrzebuję specjalnego sprzęt. Moim niedawnym nabytkiem w tym zakresie są specjalne filtry do zaparzania kawy  filtr. Dla mnie nie ma nic ważniejszego od porządnej kawy z samego rana.

248

Odp: Dodatki w kuchni :)

Dodatki do kuchni najbardziej podobają mi się z bambusa.

249

Odp: Dodatki w kuchni :)

A to ja nie lubię takich. Wolę nowoczesne.

250

Odp: Dodatki w kuchni :)

Z nowoczesnych rzeczy to warto założyć oświetlenie meblowe. Mi się akurat bardzo podoba takie rozwiązanie, podpatrzone u znajomych i sama też planuję przy odświeżaniu kuchni w takie zainwestować. Możemy dobrać barwę światła pod nasze preferencje, więc dzięki temu możemy zmaksymalizować efektywność naszej pracy.