1

Temat: jaki zestaw?

Witajcie. Czy wasze żony lub kobiety posiadają podstawowe zestawy do paznokci? Jeżeli tak to poradźcie mi proszę gdzie taki mogę zakupić dla żony jako prezent?

2

Odp: jaki zestaw?

Sama nie mam takiego zestawu, nie mam potrzeby - wystarcza mi pilnik i lakiery do paznokci. A kobieta sama najlepiej sobie wybierze, jak jej dasz na to kasę:)

3

Odp: jaki zestaw?

jeśli Twoja żona chce robić sobie manicure hybrydowy to tak, potrzebuje zestawu. w internecie jest mnóstwo firm, które oferują gotowe zestawy, albo semilac, indigo, neonail smile

4

Odp: jaki zestaw?

Uważam ze zestaw do paznokci hybrydowych bedzie świetnym pomysłem na prezent np. na urodziny. Każda kobieta się napewno bardzo ucieszy.

5

Odp: jaki zestaw?

Ja kupowałam internetowo, ale potem i tak lampę zmieniałam na lepszą. I sądzę, że też taniej wychodzi po kolei taki zestaw kompletować, np. w hurtowniach kosmetycznych.

6

Odp: jaki zestaw?

Kupiłam niedawno zestaw, ale nie wyobrażam sobie, żeby mi go ktoś wybierał... No chyba, że miałby tylko wybrać jeden konkretny spośród moich propozycji. wink

7

Odp: jaki zestaw?

Zgodzę się z Jagódką, bo też wolałabym wybrać sama. Najlepiej niech żona uchyli rąbka tajemnicy, który zestaw ją zachwycił, a kochający mąż powie "Jeśli Ci się podoba, jest Twój" i po problemie smile

8

Odp: jaki zestaw?

Też uważam że przydadzą się każdej kobiecie. Bardzo ułatwiają robienie manicure.

Ostatnio edytowany przez piotrkaczmarek01 (2017-10-16 07:56:44)

9

Odp: jaki zestaw?

Od jakiegos czasu regularnie bywam u kosmetyczki na maniucurze wiec sama własciwie nic nie robie z paznokietkami, pilniczek czasem jak jakąś nierównosc dostrzege albo cos sobie ułamie, wiecej mi nie potrzeba. I szczerze mówiac nie wiem gdie takie pakieciki kupic, najlepiej pewnie w internecie wink

10

Odp: jaki zestaw?

Ja jakoś nie bardzo jestem za lakierami hybrydowymi od czasu do czasu tipsy przyklejam na okazję, mniej niszczę pazurki. Mam nawet taką markę SOSU , którą bardzo lubię i często tam zerkam jak potrzebuję takich produktów. Ostatnio do sukienki miałam  MARBLE DIVA , super się trzymały i prezentowały. Jeden plus taniej niż w salonie i nie musiałam czekać na termin do kosmetyczki.

11

Odp: jaki zestaw?

Ja polecam zainwestować w droższą lampę do robienia hybryd. Sama takiej używam i jestem bardzo zadowolona.

Ostatnio edytowany przez bogatka92 (2018-10-08 08:57:48)

12

Odp: jaki zestaw?

U mnie np lakiery z firmy na N.. się nie sprawdziły, zdecydowanie wolę i lubię lakiery firmy S..

13

Odp: jaki zestaw?

a czy któraś z was mogłaby mi poradzić może nie cały zestaw ale samą lampę? bo do tej pory miałam mostek z podstawowym zestawem ale chyba jest za słaby i chciałabym coś lepszego. Zastanawiam się nad taką lampą z czerwonym światłem- czy któras z was coś o niej słyszała i mogłaby mi ją albo jakiś inny mocniejszy model polecić?

14

Odp: jaki zestaw?

No i super

Ostatnio edytowany przez Taluska (2018-12-17 15:05:34)

15

Odp: jaki zestaw?

Warto coś wybrać ze średniej półki, bo domowy manicure to jednak nie z salonu, więc nie ma sensu inwestować za dużo

16

Odp: jaki zestaw?

Ja kupuję od lat w Neonails.