51

Odp: sukienka krótka czy długa?

Moim zdaniem faktycznie długa sukienka nie bardzo sprawdzi się przy takiej okazji jak ślub, chyba że wybieramy się na wesele stylizowane, wówczas jak najbardziej. Bądź co bądź, śliczne sukienki można znaleźć w ofercie. Przy czym wybór poszczególnych fasonów, jak i różnych wersji kolorystycznych w tym sklepie jest bardzo duży.

52

Odp: sukienka krótka czy długa?

Internetowo zawsze będzie najłatwiej i najszybciej. Na bank znajdziecie sobie coś w swoich klimatach. Z tym akurat nie ma żadnych problemów.

53

Odp: sukienka krótka czy długa?

Ja widzę siebie w krótkiej;)

54

Odp: sukienka krótka czy długa?

Dla mnie ważniejsze od długości jest spójność całego stroju z klimatem wesela oraz z naszym światopoglądem, style życia. Od lat jesteśmy na wege diecie, zawsze blisko natury i gdy w końcu przyszedł czas na decyzje związane ze ślubem, nie wahaliśmy się i zdecydowaliśmy, że wesele wyprawimy w plenerze. Nasze stroje też mają nawiązywać do bliskości z naturą, myślałam nad taką sukienką  a jeśli chodzi o fryzurę to jakiś wianek we włosy.

55

Odp: sukienka krótka czy długa?

Sukienka przede wszystkim oryginalna wink jak sobie porównacie ich jakość bawełny z risk made in warsaw podkeslaja, ze robią krótkie serie, towar bardzo ladnie i estetycznie spakowany i przeslany bardzo szybko. Sukienki maja fajne i oryginalne. Idzie to w parze z jakością bawełny i wykończenia.

56

Odp: sukienka krótka czy długa?

W sukience trzeba się przede wszystkim dobrze czuć smile Czyli musi być dobrze dobrany fason, długość, kolor. Warto poprosić o pomoc w sklepie, bo oni zwykle wiedzą, jak doradzić. Mają naprawdę ogromny wybór sukien.

57

Odp: sukienka krótka czy długa?

Zdecydowanie długa, ale to dlatego, że zawsze uwielbiałam długie suknie ślubne. Sama też planuję taką założyć. Krótkie wydają mi się bardziej bankietowe, chociaż niektórym dziewczynom/kobietom zdecydowanie lepiej jest w krótkich modelach niż w sukniach do kostek smile

58

Odp: sukienka krótka czy długa?

dlaczego nie krótka? bo nie wypada? krótkie też mogą być kobiece i skromne...

albo może być z dopinanym trenem, albo dwuwarstwowa - do kościoła długa, a potem ściągamy spódnicę i pod spodem krótka na wesele smile))

59

Odp: sukienka krótka czy długa?

Mega mi się podobają te wasze sukienki z Wedla. Piękne kroje sprzedają w tych sklepach !

60

Odp: sukienka krótka czy długa?

[img]https://www.merg.pl/data/gfx/pictures/medium/4/1/70914_1.jpg[/img]

Merg ją ma za ponad 200 zł. Moim zdaniem wygląda cudownie, estetycznie, ma w sobie to coś.
Może i wymaga odpowiedniej figury, ale która sukienka nie wymaga?

61

Odp: sukienka krótka czy długa?

Tylko długa! Taką krótką jasną sukienkę czy nawet białą kupi się w większości sklepów, a suknia ślubna ma być wyjątkowa...

62

Odp: sukienka krótka czy długa?

Latem może być krótka,a w zimniejsze miesiące długa lepiej się sprawdzi:)

63

Odp: sukienka krótka czy długa?

Zależy do jakiej figury, u otyłych lepsza będzie krótka