51

Odp: sukienka krótka czy długa?

No ja w końcu zdecydowałam się na długą, którą kupiłam w salonie http://michalina.com.pl/ w Bełchatowie. Była cała z koronki i z tyłu miała rozcięcie na całej długości pleców. Krótkie sukienki są za todobrą opcją dla tęższych kobiet.

52

Odp: sukienka krótka czy długa?

W sumie długość zależy od naszych preferencji. Ja wolę sukienki sięgające do kolan. Na stronie: http://modbis.pl/pol_m_Suknie-i-sukienk … e-269.html znajdziecie świetne wyszczuplające. Jeśli szukacie zarówno takich na większe wyjścia, jak i na co dzień, to koniecznie zerknijcie! Jestem pewna, że jakaś Wam się spodoba.

53

Odp: sukienka krótka czy długa?

Zdecydowanie tylko długie.Krótka do ślubu??Niet

54

Odp: sukienka krótka czy długa?

Moim zdaniem faktycznie długa sukienka nie bardzo sprawdzi się przy takiej okazji jak ślub, chyba że wybieramy się na wesele stylizowane, wówczas jak najbardziej. Bądź co bądź, śliczne sukienki można znaleźć w ofercie http://greenpoint.pl/ . Przy czym wybór poszczególnych fasonów, jak i różnych wersji kolorystycznych w tym sklepie jest bardzo duży.

55

Odp: sukienka krótka czy długa?

Tutaj macie namiary - http://www.vissavi.pl
Internetowo zawsze będzie najłatwiej i najszybciej. Na bank znajdziecie sobie coś w swoich klimatach. Z tym akurat nie ma żadnych problemów.

56

Odp: sukienka krótka czy długa?

Ja widzę siebie w krótkiej;)

57

Odp: sukienka krótka czy długa?

Dla mnie ważniejsze od długości jest spójność całego stroju z klimatem wesela oraz z naszym światopoglądem, style życia. Od lat jesteśmy na wege diecie, zawsze blisko natury i gdy w końcu przyszedł czas na decyzje związane ze ślubem, nie wahaliśmy się i zdecydowaliśmy, że wesele wyprawimy w plenerze. Nasze stroje też mają nawiązywać do bliskości z naturą, myślałam nad taką sukienką http://www.moj-slub.com/wp-content/uplo … stels5.jpg a jeśli chodzi o fryzurę to jakiś wianek we włosy.