26

Odp: Ulubiony deser

Do nabycia w Kauflandzie. Lody na patyku Maxx big_smile

27

Odp: Ulubiony deser

Wpiszę na listę zakupów żeby nie zapomnieć smile

28

Odp: Ulubiony deser

Dobra, to skoro ja Tobie zdradziłam taki słodki sekret, musisz mi się odwdzięczyć tym samym i polecić jakąś łakoć wartą spróbowania big_smile

29

Odp: Ulubiony deser

Hm, tylko że ja mało co lubię sklepowego, ale nie potrafię przejść obojętnie obok tiramisu smile Uwielbiam w każdej postaci smile

30

Odp: Ulubiony deser

Ostatnio to są słodkości na bazie mleka kokosowego. Takie zimne, prosto z lodówki i koniecznie gęste można spokojnie ubić jak śmietanę i mieć super dodatek do deseru.

31

Odp: Ulubiony deser

no kiedy jak kiedy, ale latem to deserów nam chyba nie powinno brakować smile ja uwielbiam każdy, który ma w sobie owoce, a zwłaszcza maliny - po prostu je ubóstwiam. Do pracy nawet przygotowuje sobie takie proste i szybkie deserki na bazie jogurtu, płatków i owoców - podrzucam link z fajnymi FIT letnimi propozycjami smile

32

Odp: Ulubiony deser

ja dałabym się pokroić za szarlotkę na ciepło z lodami i tiramisu.

33

Odp: Ulubiony deser

Dla mnie absolutnym mistrzostwem są wszelkie rodzaju lody big_smile Choć lubię dosłownie wszystkie, to najbardziej się ciesze na te z wanilią big_smile

34

Odp: Ulubiony deser

Serniki uwielbiam i lody.

35

Odp: Ulubiony deser

Ja też stawiam na lody smile W sumie nie kombinuje duzo ze smakami najczesciej wybieram smietankowe. Ale za to jesli chodzi o sosy i polewy do lodów  to tu sie zaczyna prawdziwa uczta ;D zawsze sporo kombinuje z roznymi smakami

36

Odp: Ulubiony deser

A może warto poszukać informacji w Internecie? Moim zdaniem to jest prawdziwa kopalnia wiedzy smile

37

Odp: Ulubiony deser

ja uwielbiam sernik z brzoskwiniami, szarlotkę na ciepło, kremówkę i tiramisu.

38

Odp: Ulubiony deser

Teraz to ja bym zjadła pucharek owoców zalany serkiem homogenizowanym. Mniam!

39

Odp: Ulubiony deser

Banany z Nutellą big_smile

40

Odp: Ulubiony deser

Ulubiony deser to temat rzeka big_smile Ja mogę się żywić samymi deserami smile Moje ulubione to desery z galaretki z owocami i dodatkami, lody z owocami i bitą śmietaną, kisiel na różne sposoby big_smile desery budyniowe, panna cotta,  creme brulee...  ach narobiłam sobie smaka big_smile
Dziś po powrocie z pracy przygotuję ten wyśmienity deser bo nabrałam wielkiej ochoty na coś pysznego big_smile

[img]https://www.panitereska.pl/wp-content/uploads/2016/12/creme-brulee-3-300x300.jpg[/img]

41

Odp: Ulubiony deser

ale bym takie jadła!! A potem bym żałowała że tyle kalorii wprowadziłam do organizmu.

42

Odp: Ulubiony deser

Szarlotka mojej Mamy smile

43

Odp: Ulubiony deser

O, szarlotka to moje ulubione ciasto.

44

Odp: Ulubiony deser

o tak, zwłaszcza na ciepło. Nic się nie może jej równać.

45

Odp: Ulubiony deser

zdecydowanie moim ulubionym deserem jest tiramisu smile przepyszne ciasto

46

Odp: Ulubiony deser

sernik na zimno - pyszne są te galaretki:)

47

Odp: Ulubiony deser

Truskawki z bitą śmietaną i kawałkami czekolady!