51

Odp: łupież i łuszczyca

Na łupież jest sporo metod  Rzecz jasna niezastąpioną jest szampon przeciwłupieżowy. Tylko musi być najlepszy!

52

Odp: łupież i łuszczyca

Czy to łupież, czy łuszczyca to poważne objawy należy leczyć u specjalistów, dermatolog będzie niezbędny. Dlatego kliniki Dr Trycholog bo leczą tam najcięższe przypadki łysienia, łupieżu, czy AZS. Mają Najlepszy sprzęt i profesjonalistów, którzy po postawieniu diagnozy biorą się od razu za skuteczne leczenie.

53

Odp: łupież i łuszczyca

No to na pewno jest bardzo wstydliwy problem zwłaszcza jak jest się młodym bo przecież dzieci nie rozumieją co to jest łuszczyca. Potrafią być bardzo nie miłe wręcz okrutne dla takiego dziecka. Jeśli macie problem z łuszczycą to warto zajrzeć naSłyszałam że takie zioła potrafią czynić cuda. Zgadzacie się ze mną

Uważam, że warto próbować wszystkiego, a im bardziej naturalny sposób, tym chętniej bym po niego sięgnęła.
Dzieciaki bywają okrutne, ale nie tylko one. Niektórzy ludzie, widząc problemy skórne, obawiają się czymś zarazić.

54

Odp: łupież i łuszczyca

Co do łupieżu to mam takie rady  Na temat łuszczycy nie wiem dużo, ale jestem przekonana, że dermatolog jest konieczny. Samemu chyba nie da się z tym wygrać.

55

Odp: łupież i łuszczyca

Niestety choruję na łuszczycę;( Ogromną ulgę przynosi mi olejek z CBD. Używałam olejków przeróżnych firm i najlepszy skład mają te na stronie konopnymarket. Możecie mi wierzyć, litrami testowałam ten olejek zewnętrznie. Szybko widziałam poprawę dlatego nie żałuję pieniędzy w tym sklepie, dodatkowo przesyłka powyżej 100 zł jest darmowa;)

56

Odp: łupież i łuszczyca

Na problemy z łupierzem chyba najbardziej skuteczny jest Dziecieć kosmetyczny. Jednak sam Dziegieć paskudnie pachnie a raczej śmierdzi. Dlatego super rozwiązaniem są na przykład szampony z dziegciem. Super jest ten ziołowy Agafii
Wypróbowany i z bardzo dobrymi ocenami.

57

Odp: łupież i łuszczyca

Na problemy z łupieżem polecam hipoalergiczny płyn w sprayu URIAGE D.S. Lotion usuwający łupież i łuskę. Codzienne stosowanie pozwala szybko pozbyć się tego problemu. Najlepiej poszukać go w aptekach internetowych z dermokosmetykami. W dobrej cenie jest np w melissa.pl za około 45 zł

58

Odp: łupież i łuszczyca

Mydło dziegciowe rosyjskie też dobrze działa. Ale niestety słabo pachnie :-(

59

Odp: łupież i łuszczyca

A ja mogę Wam polecić kosmetyki z tego sklepu  . Nie należą one do najtańszych, ale warto je kupić, bo są bardzo skuteczne. Byłam ze swoją chorobą u wielu specjalistów, którzy przepisywali mi przeróżne leki również te sterydowe, które mają sporo skutków ubocznych i to właśnie te kosmetyki okazały się być najskuteczniejsze. Mimo sporej ceny te kosmetyki są bardzo wydajne i zużywamy ich sporo mniej niż innych, tańszych kosmetyków i po przeliczeniu często okazuje się, że ich cena jest porównywalna, bo kupujemy je po prostu rzadziej.

60

Odp: łupież i łuszczyca

Tu czytałam jak odróżnić łupież od łuszczycy łatwo je podobno pomylić

61

Odp: łupież i łuszczyca

Na problemy z łupieżem szczerze polecam szampon Selun Blue jest rewelacyjny!

62

Odp: łupież i łuszczyca

Ja myślę, że najlepiej jest się udać do specjalisty, kiedy zauważymy jakieś problem. Takie Centrum Dermatologiczne znajdziecie m.in. w Warszawie a nazywa się Febumed  oni pomogą Wam dobrać odpowiednie leki, a tak strzelać z lekami, to wydaje mi się, że nie jest to najlepsza droga.

63

Odp: łupież i łuszczyca

Łuszczyca to poważniejszy problem, z łupieżem na ogół bywa nieco łatwiej. Oczywiście też nie należy go ignorować, bo po pierwsze to nieestetyczny problem, a po drugie może przyczynić się do wypadania włosów. Pomocne w leczeniu np. szamponem mogą być wcierki z kozieradki.

64

Odp: łupież i łuszczyca

Ktoś z Was bierze może Neoglandynę? Mi bardzo pomogła, bo nie mam już takich czerwonych, suchych śladów na rękach.

65

Odp: łupież i łuszczyca

Sprawa łupieżu nie jest tak prosta jakby się mogło wydawać. Często właśnie można go pomylić z łuszczycą. Łuszczyca może mieć mniej lub bardziej łagodny przebieg, wiec czasami możemy nawet nie pomyśleć że to nasz problem. Mając tego typu problemy warto poczytać sobie różne sposoby na radzenie sobie z problemami skórnymi: [ oraz wybrać sie do specjalisty. Wtedy będziecie mieć pewność dokładnie jaka jest przyczyna takiego stanu rzeczy i co można z tym zrobić. A przyczyny mogą być albo chorobowe albo ze zwyczajnie złej pielęgnacji - zbyt ciepła woda do mycia czy zły dobór szamponu.

66

Odp: łupież i łuszczyca

Wszytko powinno się odbywać zgodnie z tymi zasadami - http://www.sprzet-fryzjerski.pl/blog/?p=568
Realnie wygląda to tak, że jeśli ktoś chce mieć zdrowe włosy, to musi używać kosmetyków odpowiedniej jakości.
W przeciwnym wypadku zadowalających efektów po prostu nie będzie, bo niby - jakie miałyby one być?

67

Odp: łupież i łuszczyca

Walka z łupieżem bywa nie równa,zwłaszcza kiedy nie bardzo wiemy jakich kosmetyków używać by nie pogarszać swojego stanu zdrowia.Według mnie żeby dobrać dobrej jakości,skuteczne i co najważniejsze naturalne kosmetyki warto zajrzeć na stronę http://zechsal.pl/ i bliżej poznać produkty magnezowe.Mogą być one stosowane na skórę w formie płatków do kąpieli,a nawet żeli magnezowych oczyszczających naszą skórę,nawilżających,poprawiających stan skóry głowy i łagodzących wszelkie objawy choroby.

Ostatnio edytowany przez Bakalia (2018-05-15 21:41:11)

68

Odp: łupież i łuszczyca

Najważniejsze to znaleźć dobrego specjalistę, który dobierze odpowiednie leczenie. Na stronie https://zdrowieszczecin.pl/dermatolog-szczecin/ macie napisane z jakimi dolegliwościami najlepiej udać się do dermatologa.

69

Odp: łupież i łuszczyca

Co prawda to prawda od żołądka i jelit całe zdrowie zależy. I polecam nie lekcewazyc . Mój mąż całeżycie - ile go znam czyli jakieś25lat miał łupież i nić nie pomagało- oczywiście sam zmieniał szampony cuda - ja chodziłam do alergologa i przy okazji dla niego załatwiałam specjały - nie chciał iść sam do lekarza. Okazało się że miał uczulenie na gluten i laktoze - i tak sie to objawiało. Niestety gdy sie o tym dowiedzieliśmy było już za późno. Diagnoza SLA załamała go i cała nasza rodzine. To jests stan zapalny mózgu - lekceważenie objawów spowodowało że organizm miał stały stan zapalny i chodziło po nim - a to paznokieć , a to łokieć , na skórze wypryski ropne na głowie wiecznie strupki i płaty - az doszło do móżgu i zniszczyło geny odpowiedzialne za sygnały do mięśni. Teraz jest leżący i dożywiany bez glutenu i laktozy - skóra sie uspokoiła ale dla mięśni jest za późno.

70

Odp: łupież i łuszczyca

Odpowiednia częstość + odpowiednia pielęgnacja + odpowiednie kosmetyki . Wiadomo - każde włosy są inne, ale generalnie dla uzyskania fajnego efektu trzeba zadbać wyłącznie o podstawowe kwestie i niczego ponadto robić nie musicie. Zadbacie o to, wtedy efekty na pewno będą.

71

Odp: łupież i łuszczyca

Ja mam łupież ale co ciekawe tylko z przodu głowy. A przecież spłukuję właśnie tę część bardzo dokładnie... .Nie wiem, czy to może być od chloru w wodzie...?

72

Odp: łupież i łuszczyca

Może to jakiś inny rodzaj grzybicy..?