26

Odp: herbata z cytryną

kiedyś mi lekarz powiedział, że jak boli gardło, ale już tak porządnie, to herbata z miodem i cytryną wcale nie jest dobra, bo podrażnia gardło - słyszałyście o tym?

27

Odp: herbata z cytryną

Na ból gardla to lody najlepsze i przez kilka dni jeść chłodne potrawy bo w cieple bakterie sie rozmnażają a w zimną zginą....a o tej herbacie to nie słyszałam...

28

Odp: herbata z cytryną

[quote=a.filipowska]kiedyś mi lekarz powiedział, że jak boli gardło, ale już tak porządnie, to herbata z miodem i cytryną wcale nie jest dobra, bo podrażnia gardło - słyszałyście o tym?[/quote]

Nie, ale taka na pewno rozgrzewa. Można sobie co prawda dolać wiśnióweczki w tym celu...

29

Odp: herbata z cytryną

albo malinóweczki ... smile

30

Odp: herbata z cytryną

jakiejś w każdym bądź razie naleweczki... z buteleczki smile

31

Odp: herbata z cytryną

Jak cudownie rymujecie....

32

Odp: herbata z cytryną

herbatka z cytrynką na zimne dni wprost cudowna!

33

Odp: herbata z cytryną

Ja w tym robie pierwszy raz winko z winogron na zimne wieczory w sam raz

34

Odp: herbata z cytryną

winko to ja lubię wypić, ale z kimś - sama nigdy nie próbowałam, ale chyba mi nie smakowało

35

Odp: herbata z cytryną

ja często sama siedzę wieczorem ale winka nie za bardzo, do herbatki czasem jakieś lekarstwo...

36

Odp: herbata z cytryną

[quote=asiula83]winko to ja lubię wypić, ale z kimś - sama nigdy nie próbowałam, ale chyba mi nie smakowało[/quote]

a ja się czasem winka sama napiję , szczególnie jak nie mogę zasnąć to mi pomaga smile

37

Odp: herbata z cytryną

a to w celach leczniczych, to co innego smile

38

Odp: herbata z cytryną

no dobrze, skoro tak mówisz to też popieram smile

39

Odp: herbata z cytryną

he he he cieszę się ze się zgadzamy i doszliśmy do porozumienia

40

Odp: herbata z cytryną

a piłyście kiedyś czerwone winko z coca-colą smile?
polecam, bo naprawdę jest dobre:)

41

Odp: herbata z cytryną

nieee , a winko czerwone jakie - słodkie półsłodkie ...

42

Odp: herbata z cytryną

ja wino to tylko półsłodkie, natomiast wytrawne czerwone owszem piłam z coca-colą i jak dla mnie drink jest pyszny

43

Odp: herbata z cytryną

ja anty winowa - co moj ciężko odchorowuje tongue

44

Odp: herbata z cytryną

mnie tak fazami nachodzi - czasem przez parę miesięcy piję sobie piwko wieczorem (nie codziennie oczywiście tongue ), czasem parę miesięcy w ogóle nie mam ochoty na alkohol, a potem np. bez winka w domu się nie mogę obejść :0

45

Odp: herbata z cytryną

[quote=asiula83]nieee , a winko czerwone jakie - słodkie półsłodkie ...[/quote]


albo półsłodkie albo półwytrawne smile

46

Odp: herbata z cytryną

sporadycznie - tylko martini, jeśli o wina chodzi, z drinków najbardziej lubię gin, ujdzie żubrówka, z kieliszeczka na imprezie - rum, 1 na wieczór mi wystarczy; taki ze mnie jest pijak smile

47

Odp: herbata z cytryną

ginu nie pijam, bo mi się szyszkami odbija wink , rumu nie lubię, nawet w herbacie, po żubrówce zawsze jest mi strasznie niedobrze, a martini owszem lubię. Więc też za dużego wyboru nie mam...

48

Odp: herbata z cytryną

a ja uwielbiam malibu .... mogłabym pić i pić i pić

Ostatnio edytowany przez asiula83 (2009-11-11 11:52:49)

49

Odp: herbata z cytryną

Ja lubię wino białe półsłodkie....a pijacie koniak?  dla mnie jest ohydny....

50

Odp: herbata z cytryną

nie lubię, chociaż stoi u mnie kilka takich prezentów w butelce...