101

Odp: Oczepiny

U mnie na weselu były tylko 2 zabawy. Aż tyle, by tradycji stało się za dość, ale tylko tyle, by nikt nie czuł się zażenowany. Postawiliśmy na tańce - wspaniały zespół i muzykę smile

102

Odp: Oczepiny

Oczepiny to już bardziej atrakcja niż tradycja na weselu, ale  ja bym nie chciała ich na swoim...

103

Odp: Oczepiny

Cóż, to zależy od pary młodej czy chce taką atrakcję. Osobiście wolałabym ich nie robić na weselu, no chyba że nie bedą jakieś żałosne i  będą przeprowadzone z dowcipem przez wodzireja tudzież dja. Wtedy mogę zgodzić się na takie zabawy. Moim zdaniem lepiej zadbać o pozostałe elementy wesela: dobór sali weselnej,  smaczny tort, trunki itp . Można tam się rozeznać w różnych firmach od sukien ślubnych, zaproszeń, samochodów weselnych itp. Komuś, kto będzie robić wesele w stolicy lub pod Warszawą z pewnością przydadzą się takie informacje smile

104

Odp: Oczepiny

Oczepiny są oklepane, a podobnym kosztem można znaleźć naprawdę świetne prezenty.
Tzn. może to być np. właśnie fotobudka. Czy zabawa nie będzie lepsza?

105

Odp: Oczepiny

Ciekawe propozycje zabaw dajecie na oczepiny, niektóre gorsze, inne lepsze. Ogólnie sporo tego jest !

106

Odp: Oczepiny

a co myślicie o DJu na wesele?

107

Odp: Oczepiny

Na ostatnim weselu na jakim byłam, wybrane pary musiały zamienić się ubraniami... Prawdziwa komedia big_smile Goście pękali ze śmiechu smile Oczywiście partner zamieniał się ze swoją partnerką!

108

Odp: Oczepiny

No cóż... mnie takie weselne zabawy nie bawią ani trochę. Ale co kto lubi smile

109

Odp: Oczepiny

Zabawy podczas odczepin to jest jakiś dramat yikes Ja nie mogę nigdy tego debilizmu znieść i wychodzę sobie gdzieś żeby na to nie patrzeć. Jakoś mnie nie śmieszy pompowanie balonów na krześle imitujące seks. Albo facet przebrany za babę...

110

Odp: Oczepiny

hahahahah dobry pomysł może pozamiatac cale wesele big_smile

111

Odp: Oczepiny

Przebrania akurat mogą być fajne, ale rzeczywiście żenujące zadania dla gości mogą naprawdę niektórych zniesmaczyć...

112

Odp: Oczepiny

Jak jesteśmy osobami ,które lubią weselne zabawy to dobrze mieć wodzireja na weselu. Moja siostra jak robiła swoje wesele we Wrocławiu to tam jej polecono właśnie i zespół i wodzireja. Zabawa była super. Teraz wiele lokali współpracuje z artystami oraz sprawdzonymi usługodawcami, oni właśnie tak robią. Naprawdę potrafia zorganizowac doskonałe przyjęcie.

113

Odp: Oczepiny

Wodzirej to taka zabawa w startym stylu, ja  wolę się bawić po swojemu, a nie że ktoś mną ma sterować...

114

Odp: Oczepiny

Ostatnio na weselach oczepiny są na szczęście  krótkie i bez tych żenujących piosenek

115

Odp: Oczepiny

Generalnie oczepiny obecnie polegają na zjedzeniu tortu o północy....

116

Odp: Oczepiny

No i super, jakie czasy takie oczepiny ☺