1

Temat: Suche włosy - nic nie działa

Jak w temacie. Na moje suche włosy nie działa niemalże nic sad Wydałam naprawdę sporo na różne szampony, odżywki i oleje, ale wszystko na marne. Co ja mam teraz zrobić? Chyba się zetnę na łyso sad

2

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Hmm próbowałas czysty olejek araganowy? Ja wiem, że olejowanie włosów jest upierdliwe, ale pomaga, naprawdę. Kup sobie taki foliowy czepek (kiedyś były za mniej niż 0,05$ na ebayu, pewnie nadal są i tam i na aliexpress), od biedy możesz sobie zrobić osłonkę na włosy z folii + opaska elastyczna jak np są sportowe. Przed snem sobie je porządnie spsikaj olejkiem (jak kupisz w butelce to warto przelać do butleki z dozownikiem/sprejem) - rozprowadź jeszcze dokładnie ręcznie od nasady po końcówki zawiń w czepek vel worek, możesz dodatkowo zawinąć ręcznikiem. Znajdź wygodną pozycję i do spania big_smile
nie będziesz skazana na chodzenie z tłustymi włosami po domu, a rano umyjesz normalnie głowę i po sprawie. Tydzień, może dwa i będziesz miała włosy jak zupełnie inne ;> jest mnóstwo dziewczyn, które pisały o bardziej zaawansowanym olejowaniu włosów, ale mnie zdecydowanie przekonują najprostsze metody

3

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Poczytaj o tej pielęgnacji na suche włosy .Ja bym właśnie poszła w tym kierunku. U mnie też nic nie działało.

4

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Warto kupi olejek do włosów. Pomaga na przesuszone włosy. wink

5

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Polecam też jedwab do włosów, do kupienia w Rossmannie

6

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Ja od kilku miesięcy używam tylko fryzjerskich kosmetyków i zauważyłam poprawę. Kiedyś miałam bardzo zniszczone końcówki, a teraz wyglądają dużo lepiej, a codziennie włosy prostuję. Zamawiam kosmetyki Kerastase  i to właśnie one mi odbudowały włosy.

7

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Zacznij olejować włosy. Wiem sama po sobie, ze to działa smile Najlepiej zostawić olej na włosach na całą noc a później spłukać. Kup też kosmetyki naturalne do włosów jak np mydło cedrowe. Jest idealne do włosów i ciała.

8

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Mam ten sam problem sad olejowanie mi nie pomogło, ale może dlatego, że to podobno działa po jakimś czasie stosowania, a ja odpuściłam, nie widząc efektów.

9

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Ja jakiś czas temu zafundowałam moim włosom rozjaśnianie i teraz ich kondycja jest tragiczna. Pomaga jedynie olejowanie. Póki co mam olej z pestek winogron ale trafiłam na olej z nasion bawełny
i chyba go zamówię. Kiedyś nie wierzyłam, że olejowanie może pomóc suchym włosom ale ewidentnie widzę róznicę.

10

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Mnie tez bardzo długo nic nie pomagało na suche z i zniszczone włosy. ale koleżanka poleciła mi stronę na której można kupić naturalne kosmetyki, między innymi do pielęgnacji włosów. kupiłam i stał się cud! dzisiaj mam piękne, mocne i bardzo lśniące włosy. już dawno zapomniałam o zwykłych drogeryjnych szamponach i odżywkach... big_smile

11

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Też uważam, że najlepszym rozwiązaniem będzie olejek arganowy. Chociaż takiemu kupionemu na aliexpress bym nie ufała... Swój mam z Inoaru i bardzo dobrze działa na moje włosy. Nie od razu widać efekty, ale troche systematycznosci w jego stosowaniu i cierpliwosci- i wlosy pięknieją. Są bardziej nawilżone i bardzo przyjemne w dotyku.

12

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Próbuj domowymi sposobami, tutaj znajdziesz ich troszkę

13

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Latem trzeba jednak bardziej się przyłożyć do pielęgnacji włosów

14

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Spróbuj olejowania, ale krótko bo może trzymasz długo i te włosy przeproteinowałaś?

15

Odp: Suche włosy - nic nie działa

a może siemię lniane? dwie łyżki dziennie, przez dłuższy czas i naprawde widac efekty. do tego olejowanie odpowiednim olejem.

16

Odp: Suche włosy - nic nie działa

A może warto wydać na profesjonalne nawilżanie u fryzjera i ogólnie zapytać o zdanie profesjonalistów? No i podciąć trochę, nie musi być na łyso smile Podcinanie końcówek zazwyczaj poprawia kondycję.

17

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Poczytaj sobie o zabiegach na włosy- jak masz bardzo przesuszone to żadna maseczka czy olejek ci nie pomoże. Fajnie działa np. Lifting Capilar. To dość krótki, ale bardzo skuteczny zabieg na zniszczone włosy. Moje nawilżyl błyskawicznie i to na długo smile

18

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Dziewczyny, zastanówcie się co Wam tak włosy wysusza. Bo to nic nie da, że kupicie pół tony kosmetyków, a dalej będziecie np. suszyć włosy w zbyt wysokiej temperaturze i zbyt często prostować czy kręcić lokówką. Jak macie możliwość to rezygnujcie z tego, wysoka temperatura na prawdę włosom nie służy. A jesli nie wyobrażacie sobie życia bez takich sprzętów, to lepiej zainwestować w coś lepszego.

19

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Zgadzam się z Nelką, przestarzałe sprzęty do modelowania włosów zwykle działają w zbyt wysokiej temperaturze, przez co wysuszają i powoli palą włosy. Ja mam prostownicę i suszarkę i bardzo sobie chwalę. Moje włosy są w dużo lepszym stanie.

20

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Zrób sobie maskę z oleju kokosowego i pozostaw na całą noc - gwarantuje, że poczujesz różnicę. Pozdrawiam smile
https://mixdent.pl

Ostatnio edytowany przez celina22 (2020-06-01 07:51:27)

21

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Polecam Ci nafte kosmetyczną, świetnie regeneruje i naprawia suche włosy. Albo sobie kup i rób maseczki domowymi sposobami albo pójdż w szampon i odzywke z naftą, ja używam Seboradin z naftą kosmetyczną  i działa bardzo  dobrze

22

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Chwilowe działanie... jak wszystkie kosmetyki. Najlepiej przestać po prostu niszczyć włosy. Ja używam tych sprzętów z sensorem od kilku miesięcy i róznica na moich włosach jest widoczna gołym okiem i wcale nie wymagają jakiejś szczególnie czasochłonnej pielęgnacji smile

23

Odp: Suche włosy - nic nie działa

A może warto poszperać w tym temacie w Internecie? Według mnie to może być całkiem dobre rozwiązanie.

24

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Też myślę, że pomogą ci olejki. Jeśli nie masz czasu na tradycyjne olejowanie to spróbuj sobie np. serii arganowej . Masz tam szampon i odżywkę, idealne do codziennej pielęgnacji. Nawilżają, zmiękczają, czuć,że te olejki faktycznie działają i widze, że włosy ładnie po nich błyszczą smile

25

Odp: Suche włosy - nic nie działa

Naprawdę warto pomyśleć o olejkach do włosów.