1

Temat: Woda z cytryną na oczyszczenie organizmu

Zbliża się wiosna i czas pomyśleć o jakimś detoksie:) Czytałam, że picie co rano wody z sokiem cytryny dobrze działa i nawet można schudnąć.. Stosowałyście taki sposób? Działa?

2

Odp: Woda z cytryną na oczyszczenie organizmu

Ja też to piłam, ale wytrzymałam może ze 3 dni, bo smak ma tak kwaśny, że nie mogłam tego wytrzymać... Więc już wolę inne metody oczyszczania, np. tabletki:)

3

Odp: Woda z cytryną na oczyszczenie organizmu

Także przymierzam się do picia ,a ty mnie postraszyłaś.

4

Odp: Woda z cytryną na oczyszczenie organizmu

Piłam, smak jest do przeżycia wink więc spokojnie..
Co do samego detoksu, na pewno się lepiej po niej czułam....

5

Odp: Woda z cytryną na oczyszczenie organizmu

Długo trzeba pić wodę z cytryną ,żeby się oczyścić z toksyn?

6

Odp: Woda z cytryną na oczyszczenie organizmu

W moim przypadku szklanka wody z cytryną o poranku to codzienność. Każdy dzień zaczynam tak samo.  Dzięki cytrynie dochodzi do pobudzenia produkcji śliny i enzymów trawiennych. Pomaga to w trawieniu posiłków. Woda z cytryną pozytywnie wpływa na wątrobę, ponieważ oczyszcza ją i zwiększa produkcję żółci, a to umożliwia łatwiejsze usuwanie zanieczyszczeń z organizmu. Ja piję już od kilku miesięcy i zauważyłam zamiany w samopoczuciu i polepszeniu stanu zdrowia. Nie mam problemu z wzdęciami i zaparciami, a nawet siniakami. Jest to zasługa witaminy C zawartej w cytrynie, która zwiększa elastyczność naczyń krwionośnych oraz uszczelnia je.

7

Odp: Woda z cytryną na oczyszczenie organizmu

to prawda ,dzięki temu ,że od roku piję wodę z cytryną ,to nie łapią mnie żadne przeziębienia i czuję się lepiej:)

8

Odp: Woda z cytryną na oczyszczenie organizmu

Przyspiesza nasz metabolizm i działa oczyszczająco .

9

Odp: Woda z cytryną na oczyszczenie organizmu

ja pije wodę z cytryną, ale nieregulanie, bardziej dbam o to żeby w ogóle pić dużo wody. myślę, że fajne samopoczucie po takiej cytrynowej kuracji może byc zasługa dobrego nawodnienia smile a jak wybiera się wodę z dobrym poziomem minerałów, to organizm już na pewno lepiej funkcjonuje wink

10

Odp: Woda z cytryną na oczyszczenie organizmu

Piłam wodę z cytryną, ale zrezygnowałam, bo nie czułam się najlepiej. Może po prostu na mnie tak działała. Jedno co mogę powiedzieć, to warto zamknąć oczy i dopiero pić. Wtedy nie jest najgorsza w smaku i jakoś da się przełknąć.

11

Odp: Woda z cytryną na oczyszczenie organizmu

Na mnie woda z cytryną działa tak oczyszczająco, że na twarzy pojawia się masa niedoskonałości hmm wyglądam gorzej niż w okresie dojrzewania.

12

Odp: Woda z cytryną na oczyszczenie organizmu

To dobry sposób na pozbycie się toksyn z organizmu.

13

Odp: Woda z cytryną na oczyszczenie organizmu

Nie schudłam a wodę z cytryną piję już kawał czasu, miała pomagać też na zaparcia, poprawę zauważyłam więc  działa i na pewno jest zdrowsza rano niż kawa big_smile

14

Odp: Woda z cytryną na oczyszczenie organizmu

[quote=Iwona-bloguje]Na mnie woda z cytryną działa tak oczyszczająco, że na twarzy pojawia się masa niedoskonałości hmm wyglądam gorzej niż w okresie dojrzewania.[/quote]
To może wynik oczyszczania się organizmu.

Ostatnio edytowany przez mati_kowa (2017-04-18 14:41:48)

15

Odp: Woda z cytryną na oczyszczenie organizmu

Tutaj się zgadzam. Woda z cytryną jako jeden z najtańszych i zarazem najskuteczniejszych środków, które wspomagają odchudzanie, oczyszczenia organizmu oraz jego regenerację. To jest dużo lepsza metoda na oczyszczene organizmu niż faszerowanie się jakimiś środkami chemicznymi czy innymi tabletkami.
=

16

Odp: Woda z cytryną na oczyszczenie organizmu

Czytałam, że taka szklanka wody z cytryna rano potrafi zdziałać cuda. Ale warto też zadbać o równowagę kwasowo zasadową w organizmie. W tym celu można się wspomagać suplementem typu proszek zasadowy z ważnymi mikroelementami

17

Odp: Woda z cytryną na oczyszczenie organizmu

Szukając sposobów na odchudzanie natknęłam się na blog o odchudzaniu. Czy któraś z Was stosowała się do tych wskazówek? Czy pomogły?

18

Odp: Woda z cytryną na oczyszczenie organizmu

Woda z cytryną jest zalecana co rano do picia i jest lepsza niż jakiekolwiek tabletki, choć może nie być widać żadnych efektów. Chodzi o pozbycie się toksyn z organizmu, które się produkują nawet w nocy. Dzięki temu wszystkie układy lepiej funkcjonują.

19

Odp: Woda z cytryną na oczyszczenie organizmu

Ja czytałam ostatnio na portalu zdrowotnym, że wodę z cytryną można z powodzeniem zastąpić zielonym jęczmieniem. Jednak też należy uważać na skutki uboczne zielonego jęczmienia, bo kilka osób się wypowiadało, że przy wrażliwych jelitach się nie sprawdza. ten suplement nie jest taki drogi i starcza na miesiąc, jest z ekstraktu z korzenia i wspomaga oczyszczenie organizmu z toksyn.

20

Odp: Woda z cytryną na oczyszczenie organizmu

no ja wlasnie z jeczmieniem mialam przeboje ;/ okazalo sie rzeczywiscie ze mam oslabione procesy metaboliczne i prydaloby sie je wspomoc. Lekarz zalecil stosowac co jakis czas kuracje. Właśnie jestem w trakcie pierwszej. Jestem ciekawa efektu

21

Odp: Woda z cytryną na oczyszczenie organizmu

Cytrynka dobra, choć trochę osusza gardło jak na moje. Chyba, że te problemy to nie od tego : )

22

Odp: Woda z cytryną na oczyszczenie organizmu

Woda z cytryną nie taka straszna, można wypić. Z kolei Piołun - też na oczyszczanie to jest dopiero koszmar aby to wypic, a kuracja trwa od 7-10 dni

23

Odp: Woda z cytryną na oczyszczenie organizmu

Duże tak dla wody z cytryną smile Fajnie, że piszecie o takich sposobach bo ostatnio coraz częściej spotykam się z radami by kupować jakieś leki mocno podejrzanego pochodzenia, które podobno rewelacyjnie oczyszczają organizm w 24 godziny... No cóż ja unikam takich specyfików jak ognia smile

24

Odp: Woda z cytryną na oczyszczenie organizmu

Woda z cytryną i to najlepiej ciepła! Pomaga się obudzić, oczyszcza i orzeźwia.

25

Odp: Woda z cytryną na oczyszczenie organizmu

Uwielbiam wodę z cytryną, u mnie działa na poranny ból głowy i kiedy się odwodnię