26

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

A co myślicie o jeansach z Only? Dzisiaj kupiłam w mega przecenie i ciekawi mnie czy szybko się spierają, rozciągają, rwą etc?

27

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Ja nigdy chyba zadnych ciuchów z Only nie miałam. Daj później Joanna znać jak Ci sie noszą...

28

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Ja zawsze jestem zadowolona z zakupów w sklepie internetowym-  mają bogaty asortyment to może i coś dla siebie znaleźć. Teraz będę robić kolejne u nich zakupy, bo powoli trzeba szykować się na lato- a znalazłam fajne koszulki.

29

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Co myślicie o H&M? Bo ja jestem mocno rozczarowana tym, że na wieszakach z wyprzedażą wiszą podarte łachy sad

30

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Część z nich ogólnie wygląda jak z ciuchlandu. Chyba wywieszają na promocję ubrania z kilku lat.

31

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Nie przesadzałabym. Ja tam często w sieciówkach widzę coś dla siebie.

32

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Eh te sieciówki - muszę z przykrością stwierdzić, że jakość materiałów pozostawia wiele do życzenia. Ja najbardziej jestem niezadowolona z H&M. hmm

33

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Ja to ostatnio przekonałam się do sklepu. Mają super ubrania, fajne fasony, bardzo kobiece. A materiał jaki dobry, nie rozciąga się, na prawdę porządne ciuchy

34

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Myślę, że to samo zło. Nie macie pojęcia jaka masa zanieczyszczeń środowiska pochodzi z produkcji tzw. "szybkiej mody". Zwłaszcza jeśli chodzi o ZARĘ podległą Inditexowi, tej samej firmie która ma też bershkę i Stradivariusa. Robią ubrania za grosze, wyzyskując przy tym niewyobrażalnie pracowników, z najtańszych materiałów. Radziłabym sprawdzać gdzie są produkowane dane ubrania i jeśli dzieje się to z użyciem wyzyskiwanej i taniej siły roboczej, to nie może mieć dobrej jakości.

35

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Myślisz, że w przypadku innych firm jest inaczej? Jest tak samo tylko sie o tym nie mówi.

Sama lubię głównie polskie sieciówki
reserved
house
cropp ( jedynie podkoszulki ponieważ reszta ubrań jest jednak dla mnie zbyt dziecinna....).

Ostatnio rownież zrobiłam spore zakupy w Top secret. Fajne są ich ciuszki z nowej kolekcji, poza tym mieli w tym sezonie bardzo wysokie przeceny. Widzieliście?

Ostatnio edytowany przez lenne (2017-08-30 12:15:39)

36

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Ja już próbowałam Zarę, HM, Mustanga, Wranglera, Lee, Levisa i wielu innych . Towar mają dobrej jakości, umieją dobrać (jeśli jesteś w sklepie stacjonarnym), co ważne swetry podczas prania się nie mechacą, a bluzy i jeansy nie farbują. Jak bywało u konkurencji ;/ Bardzo ciekawe mają dodatki do typowej odzieży jak np. paski do spodni.

37

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Dla mnie najbardziej sprawdzone jest H&M - jakość i cena mi odpowiadają

38

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

> katasia napisał/a:

> Dla mnie najbardziej sprawdzone jest H&M - jakość i cena mi odpowiadają

A nie sądzisz, że HM ma nieco mały wybór swoich towarów?

39

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Niw kupuję tylko tam przecież:) Ale tam  prawie zawsze coś fajnego upatrzę i w dobrej cenie, tak że to zależy od gustu,a  w mój akurat trafiają smile

40

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Można trafić na dobre jakościowo rzezy, ale to raczej w Zarze niż Mohito