1

Temat: Dobry tonik bez alkoholu

Jaki tonik łagodzący faktycznie daje ukojenie oraz odświeżenie skóry twarzy? Mam jakieś dwa ale nie sprawdzają się niestety u mnie sad Do tego jeden jest z alkoholem i dodatkowo podrażnia moją skórę. Co z takich kosmetyków polecacie?

2

Odp: Dobry tonik bez alkoholu

Ja stosuję Dermedic, kupuję w aptece

3

Odp: Dobry tonik bez alkoholu

Emi, a jaki masz rodzaj cery?
Ja mam Liście Manuka Ziaji do cery trądzikowej i jako codzienne odświeżenie może być, choć wolę w tym celu płyn micelarny.

4

Odp: Dobry tonik bez alkoholu

TONIK systematycznie stosowany. Bardzo dużą zmianę widać szczególnie przy rozszerzonych porach - w kolejnych dniach wygląda to coraz lepiej, skóra jest zdrowsza, ładniejsza. Nie wiem jak u was, ale u mnie dopiero przy naturalnych kosmetykach były widoczne jakieś efekty.

5

Odp: Dobry tonik bez alkoholu

Spróbuj tonik LV, albo płyn micelarny 3w1 LV. Kosmetyki są bez barwików, powinny uspokoić Twoją cerę, w składzie m.in. łagodząca podrażnienia allantoina.

6

Odp: Dobry tonik bez alkoholu

bardzo dobre są hydrolaty z naturalnych sklepów , aktualnie używam w mgiełce nawilżającego z vianek taki niebieski

7

Odp: Dobry tonik bez alkoholu

Mi służy płyn miceralny La Roche Posay i w sumie teraz też trochę mocniejszy tonik od Skin79 (ale kosztuje 75zł za 0.5litra)

8

Odp: Dobry tonik bez alkoholu

Jak dobry tonik bez alkoholu to na pewno z kosmetyków naturalnych  . Sprawdzą się na pewno pod wieloma względami. Fajny jest IDRACALM AZULENE TONIC LOTION w składzie Azulen, bisabolol, izomerat sacharydowy, ekstrakt z dębu szypułkowego, kompleks roślinny . Moim zdaniem rewelacyjny.

9

Odp: Dobry tonik bez alkoholu

Coś z kosmetyków naturalnych, musisz patrzec na składy. Jest dużo takich, które nie mają alkoholu, a ostatnimi czasy w ogóle polskie firmy wzięły się za produkowanie takich rzeczy więc coraz więcej tego wszystkiego

10

Odp: Dobry tonik bez alkoholu

a może po prostu czysta woda różana? albo jakiś hydrolat? dodatkowo można trzymać w lodówce i mega przyjemnie używa się tego w lecie.

11

Odp: Dobry tonik bez alkoholu

Zamiast toników polecam płyny micelarne, są skuteczniejsze w usuwaniu makijażu i oczyszczaniu cery. Myślę że to wyczerpuje temat smile

12

Odp: Dobry tonik bez alkoholu

A ja lubię hydrolaty roślinne